فرمول نویسی در اکسس؟!

reza1559

عضو جدید
آیا میشه توی اکسس 2007 فرمول نویسی کرد؟
در کل من میخوام باهاش تایم شیت پرسنلی درست کنم با تایم های مختلف(روزکار -شب کار).
روزهای هفته رو داشته باشم بعدش ساعت ورود و خروج پرسنل رو وارد کنم خود اکسس ساعت کارکرد موظفی رو جدا کنه بعد اضافه کار رو هم طبق فرمولی که بهش میدیم حساب کنه البته به ساعت. همچین امکاماتی داره؟
من هیچ آشنایی با اکسس ندارم.
اگه فایل آموزشی هم دارید بزارید ممنون میشم.
با سپاس

179

عضو جدید
کاربر ممتاز
مواردي كه عنوان كردي را با اكسس به راحتي ميشه انجام داد ولي با توجه به اينكه هيچ آشنايي با اكسس نداري براي شما كار سختي خواهد بود
محيط برنامه نويسي اكسس ويژوال بيسيكه
نمونه در اين مورد زياده ولي چون شما آشنايي نداريد و فايلهاي نمونه هم كاملاً مطابق نظر شما نيستند ، شما مجبور به تغيير آنها خواهيد شد و به مشكل بر ميخوريد

بهتره از كسي كه اكسس بلده بخوايد اين كارو براتون انجام بده يا اينكه خودتون اكسس و برنامه نويسي آن را بياموزيد

موفق باشيد

fahimeh_n

عضو جدید
آیا میشه توی اکسس 2007 فرمول نویسی کرد؟
در کل من میخوام باهاش تایم شیت پرسنلی درست کنم با تایم های مختلف(روزکار -شب کار).
روزهای هفته رو داشته باشم بعدش ساعت ورود و خروج پرسنل رو وارد کنم خود اکسس ساعت کارکرد موظفی رو جدا کنه بعد اضافه کار رو هم طبق فرمولی که بهش میدیم حساب کنه البته به ساعت. همچین امکاماتی داره؟
من هیچ آشنایی با اکسس ندارم.
اگه فایل آموزشی هم دارید بزارید ممنون میشم.
با سپاس

اینکار میشه تو اکسل انجام داد
خودتون تا اونجایی که بلدین کار کنید بعد کاملش میکنیم

sahar482

عضو جدید
من هم دارم همچین چیزی درست می کنم مشکلی که الان دارم اینه که وقتی می خوام کل کارکرد پرسنل رو جمع بزنم چون بیشتر از 24 ساعت می شه یه عدد اشتباه می ده نمی دونم چه کار کنم ممنون می شم راهنمایی کنید

sarasanaz

عضو جدید
سلام دوستان
آيا كسي ميدونه چطور ميتوان در فرم هاي اكسس دكمه هاي ويرايش و اضافه ركورد را تنظيم نمود؟؟؟؟؟؟؟