فارسی کردن گوشی سونی neo L

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خسته نباشید می خواستم بدونم چطوری میشه گوشی سونی NEO L رو فارسی کرد. نمیشه باهاش فارسی SMS نوشت کیبوردش فارسی نداره.

در مورد اپدیت اندوریدش هم بگید ممنون میشم.با اپدیت کردن اون سرعتش پایین نمیاد؟

روت کردن گوشی یعنی چی؟ به چه دردی می خوره؟ببخشید من کاملا اماتور هستم

ghazaleh_heidari

کاربر بیش فعال
سلام دوستان خسته نباشید می خواستم بدونم چطوری میشه گوشی سونی NEO L رو فارسی کرد. نمیشه باهاش فارسی SMS نوشت کیبوردش فارسی نداره.

در مورد اپدیت اندوریدش هم بگید ممنون میشم.با اپدیت کردن اون سرعتش پایین نمیاد؟

روت کردن گوشی یعنی چی؟ به چه دردی می خوره؟ببخشید من کاملا اماتور هستم

سلام
واسه من كه فارسي داره از اولش داشت!
توي قسمت setting بايد برين روي language & input همون اولين گزينه language زبان مورد نظرتون را انتخاب ميكنين.
كيبوردش هم فارسي داره واسه اس مس نوشتن.
ي گزينه هست كنار اون فلشي كه واسه جمله نويسي از سر سطره، ك ي دايره است مشبك و ي چيزي مثه آچار كنارش هست روش كليك كني كيبوردت فارسي ميشه!

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
واسه من كه فارسي داره از اولش داشت!
توي قسمت setting بايد برين روي language & input همون اولين گزينه language زبان مورد نظرتون را انتخاب ميكنين.
كيبوردش هم فارسي داره واسه اس مس نوشتن.
ي گزينه هست كنار اون فلشي كه واسه جمله نويسي از سر سطره، ك ي دايره است مشبك و ي چيزي مثه آچار كنارش هست روش كليك كني كيبوردت فارسي ميشه!

سلام دوست خوبم
همه اینها رو امتحان کرده بودم نداره.تو language گزینه فارسی نداره.کیبوردشم فارسی نمیشه.شاید واسه شما موقع خرید فروشنده فارسی کرده باشه

kurosh sho

عضو جدید
سلام
اگه همه این راههارو رفتی ولی موفق نشدی برو تو اپلیکیشن بازار و برنامه google keybord رو دانلود کن و نصب کن (البته تو نصبش باید به همه چیزایی که ازت میخواد عمل کنی) بعدشم زبان شیرین پارسی رو انتخاب کن و لذت ببر.....