عاشقه چه فصلی هستی ؟ چرا؟

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلا م خوبین همگی ؟
خواهشا هرکی فصلشو بگه و دلیلشو و چندا عکس بذاره

من عاشق پاییزم
یعنی میمیرم واسه پاییز ...
خیلی دوست دارم در یه جنگل پر از درخت با برگهایی به رنگ زردو نارنجی راه برم و صدای خش خش برگ ها زیر پامو گوش بدم البته با یه فنجان قهوه. ببعدشم کلاغا بالا سر من
اگه GF هم اونجا باشه که عالی می شه .

آخرین ویرایش:

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
پاییز
به خاطر رنگارنگ بودنش وصدای خش خش برگها
وبارانی که می بارد

...pianist

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب! منم پاييزو دوست دارم به خاطر تعادل آب و هواش و نم نم بارونش، يه جورايي بهم آرامش ميده آخه خودم هم متولد پاييزم;)

دالیا

عضو جدید
هر فصلی را به جای خودش دوست دارم.چون فصل ها در کنار هم معنا میدن و خودشون را نشان میدن.حضور هر یکی از فصل ها با تمام خصوصیاتشون در کنار هم جلوه و قشنگی فصل دیگه را نشان میده.
پاییز را به خاطر فصل به دنیا اومدنم/زمستان را به خاطر روزای بارونیش /بهار را به خاطر هم نامی با اسمم/تابستون را به خاطر گردش و تفریحش و دیدار تازه کردنهاش دوست دارم.

The SAW

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاشق صداقت بهار صمیمیت تابستان معصومیت پاییز وپاکی زمستانم

هر فصلی را به جای خودش دوست دارم.چون فصل ها در کنار هم معنا میدن و خودشون را نشان میدن.حضور هر یکی از فصل ها با تمام خصوصیاتشون در کنار هم جلوه و قشنگی فصل دیگه را نشان میده.
پاییز را به خاطر فصل به دنیا اومدنم/زمستان را به خاطر روزای بارونیش /بهار را به خاطر هم نامی با اسمم/تابستون را به خاطر گردش و تفریحش و دیدار تازه کردنهاش دوست دارم.

بهار
چون بهار به دنیا اومدم.

ممنون که حرفمو گوش دادین:cry::cry::cry::cry:

SerpentoR

عضو جدید
کاربر ممتاز
تابستون به خاطر تمام طعطیلیاش و هواش و میوه هاش

ladan*

عضو جدید
هر کدوم یه جور قشنگن . اما اول هر فصل رو خیلی دوس دارم و بقیش منتظر اینم که بعدی بیاد .