ظرفیت های رشته ی مکاترونیک در ارشد

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
ظرفیت های رشته ی مکاترونیک در ارشد

-------------------------------------------

از کنکور برق

26 نفر روزانه
22 نفر شبانه

جمع 48

تبریز - صنعتی امیرکبیر - صنعتی خواجه نصیر - سمنان

--------------------------------------

از مکانیک نفر

30 نفر روزانه
17 نفر شبانه

جمع 38 نفر

تبریز - سیستان - صنعتی امبرکبیر - صنعتی شریف - صنعتی شاهرود - اراک

----------------------------------------------------

دانشگاه های صنعتی خواجه نصیر و سمنان فقط از کنکور برق دانشجو می گیرد .
دانشگاه های صنعتی شریف - صنعتی شاهرود - اراک - سیستان فقط از کنکور مکانیک دانشجو می گیرد .
دانشگاه های تبریز و صنعتی امیرکبیر از دو کنکور برق و مکانیک دانشجو می گیرد .

----------------------------------------------

پیوست :

robotali

عضو جدید
ممنون...
Robotics جان میشه بگی منی که PC میخونم میتونم برا ارشد مکاترونیک شرکت کنم...

اگه میتونم ...باید تو ارشد چه واحدایی رو به عنوان پیش نیاز پاس کنم...؟

منتظر جوابت هستم...

nazila65

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خواستم ببینم تا چند مکاترونیک ور میداره...مثلا شریف یا تبریز؟؟؟من رشته مکانیکم...با چند تبریز قبول میشم؟

mre_mech84

عضو جدید
ممنون...
Robotics جان میشه بگی منی که PC میخونم میتونم برا ارشد مکاترونیک شرکت کنم...

اگه میتونم ...باید تو ارشد چه واحدایی رو به عنوان پیش نیاز پاس کنم...؟

منتظر جوابت هستم...

بچه های کامپیوتر تا قبل از امسال می تونستن مکاترونیک رو توی کنکور سراسری امتحان بدن ولی ارشد سال 89 مکاترونیک رو آوردن زیر گروه رشته های مکانیک و برق.
البته کامپیوتری ها همچنان می تونن مکاترونیک رو توی کنکور ارشد دانشگاه آزاد امتحان بدن ولی سراسری نمیشه.

در مورد واحدهای پیش نیاز هم باید بگم که بستگی داره به دانشگاهی که قبول میشه. مثلا دانشگاه ما گروه مکاترونیکش بیشتر اساتیدش از مکانیکن. اینجا کامپیوترها باید درس های استاتیک، مقاومت، دینامیک و طراحی اجزا رو به عنوان پیش نیاز بخونن. معمولا به دانشجوهای کامپیوتر درس های مکانیک رو پیش نیاز میدن:gol:

robotali

عضو جدید
بچه های کامپیوتر تا قبل از امسال می تونستن مکاترونیک رو توی کنکور سراسری امتحان بدن ولی ارشد سال 89 مکاترونیک رو آوردن زیر گروه رشته های مکانیک و برق.
البته کامپیوتری ها همچنان می تونن مکاترونیک رو توی کنکور ارشد دانشگاه آزاد امتحان بدن ولی سراسری نمیشه.
.
.
.:gol:

دستت طلا...استفاده کردیم...:gol:

Mariah

عضو جدید

در مورد واحدهای پیش نیاز هم باید بگم که بستگی داره به دانشگاهی که قبول میشه. مثلا دانشگاه ما گروه مکاترونیکش بیشتر اساتیدش از مکانیکن. اینجا کامپیوترها باید درس های استاتیک، مقاومت، دینامیک و طراحی اجزا رو به عنوان پیش نیاز بخونن. معمولا به دانشجوهای کامپیوتر درس های مکانیک رو پیش نیاز میدن:gol:
chera inkaro kardan?

بالا