طراحی ماردون

uzarsif27

عضو جدید
سلام.
لطفا درباره طراحی ماردون و فرمولهاش اگر کسی اطلاعاتی داره ارائه کنه.
به عنوان مثال تاثیر گام ماردون بر قدرت و حجم خروجی.
تاثیر تعداد حلقه های ماردون بر عملکرد آن
تاثیر حذف حلقه های زوج ماردون

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
لطفا درباره طراحی ماردون و فرمولهاش اگر کسی اطلاعاتی داره ارائه کنه.
به عنوان مثال تاثیر گام ماردون بر قدرت و حجم خروجی.
تاثیر تعداد حلقه های ماردون بر عملکرد آن
تاثیر حذف حلقه های زوج ماردون

مهندس کامپیوتر چه رابطه ای می تونه با این مساله داشته باشه؟

uzarsif27

عضو جدید
مهندس کامپیوتر چه رابطه ای می تونه با این مساله داشته باشه؟

به لطف رشته روباتیک که یکی از گرایشات ارشد کامپیوتر هست ما به مکانیک هم سر میزنیم.
هدفم این که انتقل دهنده ای بسازم که بتونه اجسام صلب رو هم انتقال بده.اینکار رو میخوام با ماردون انجام بدم.
مواد قابل انتقال ممکنه هر چیزی باشه.حتی سنگ ریز.
ممکنه کسی به سوالاتم جواب بده؟

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
به لطف رشته روباتیک که یکی از گرایشات ارشد کامپیوتر هست ما به مکانیک هم سر میزنیم.
هدفم این که انتقل دهنده ای بسازم که بتونه اجسام صلب رو هم انتقال بده.اینکار رو میخوام با ماردون انجام بدم.
مواد قابل انتقال ممکنه هر چیزی باشه.حتی سنگ ریز.
ممکنه کسی به سوالاتم جواب بده؟

من می تونم طراحی و ساخت ماردون بر اساس سفارش شما و با توجه به نیاز های شما انجام بدم و هزینه رو دریافت کنم. صرفاً در این زمینه می تونم به شما کمک کنم اما متاسفانه هیچ دانشی رو امکانش نیست که به شما انتقال بدم. اگر در زمینه طراحی و ساخت با پرداخت هزینه تمایل به همکاری داشتین در خدوتتون هستم.

uzarsif27

عضو جدید
من می تونم طراحی و ساخت ماردون بر اساس سفارش شما و با توجه به نیاز های شما انجام بدم و هزینه رو دریافت کنم. صرفاً در این زمینه می تونم به شما کمک کنم اما متاسفانه هیچ دانشی رو امکانش نیست که به شما انتقال بدم. اگر در زمینه طراحی و ساخت با پرداخت هزینه تمایل به همکاری داشتین در خدوتتون هستم.
اتفاقا دنبال کسی بودم که بتونه برام ماردون رو بسازه.از نظر هزینه هم اگر رقم معقول باشه مشکلی نیست.منتها قبلش در حدی لازمه راهنمایی کنید که مطمئن بشم آیا اصلا پروژه ام کار میکنه یا خیر.اگر کار نکنه که دیگه توجیه نداره.اگر کار کنه هزینه کردنش ارزش داره.بهم بگید اگر یک در میون برای ماردون حلقه بزاریم ایا ماردون پیشروی داره یا نه.ضمنا شما یه نرخ هم بدید که در جریان دستمزدتون باشم.شما ساکن کجایی و چطور ماردون میتونه به دستم برسه.ضمنا معیار محاسبه تون رو هم ارائه کنین.مثلا به ازای هر حلقه هست یا چه پارامتری.تشکر