طراحی زیبای لکسوز جدید +عکس

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
طراحی LF-LC یک طراحی بی نظیر و خیره کننده است که هر کسی را محو خود می کند که با قیمتی بسیار بالاتر از دیگر رقیبانی چون فراری F430 و Audi R8V10 و پورشه ۹۱۱ GT2 و مرسدس بنز SLS AMG به فروش می رسد .


لکسوس پس از ۲۰ سال موفقیت در زمینه عرضه خودروهای لوکس سواری در سال ۲۰۱۰ اقدام به تولید یک خودروی سوپر اسپرت به نام LFA کرد اما در سال ۲۰۱۲ لکسوس بازهم سوپر اسپرت جدیدی به نام LF-LC را به جهانیان معرفی نمود . در این خودرو سعی شده تا علاوه بر داشتن خصوصیات یک خودروی اسپرت راحتی و رفاهی که مشتریان از لکسوس انتظار داردن نیز برآورده شود .طراحی LF-LC یک طراحی بی نظیر و خیره کننده است که هر کسی رو محو خودش میکند که با قیمتی بسیار بالاتر از دیگر رقیبانی چون فراری F430 و Audi R8V10 و پورشه ۹۱۱ GT2 و مرسدس بنز SLS AMG به فروش میرسد که البته دلیل آن کاربرد زیاد فیبر کربن , آلومینوم و تیتانیوم و امکانات رفاهی فوق العاده آن است .


به هر حال نکته مهم در رونمایی این خودرو خط و نشان کشیدن تویوتا برای دیگر سوپر اسپرت سازان بزرگ دنیا است . با رونمایی این خودرو تویوتا و دیگر اسپرت سازان دنیا احساس خطر کردند و به فکر تولید خودرویی فراتر از لکسوس هستند .

البته ناگفته نماند که این خودرو به دلیل قیمت بسیار بالاتر از خودروهای لوکس موجود ، افراد خاصی را برای خریدش طلب میکند . که البته دلیل این قیمت زیاد هم در بالا گفته شده است .


منبع _ جام نیوز
 

sea ray

عضو جدید
کاربر ممتاز
با رونمایی این خودرو تویوتا و دیگر اسپرت سازان دنیا احساس خطر کردند و به فکر تولید خودرویی فراتر از لکسوس هستند


یعنی اونی که این جمله رو گفته آخر معلومات خودرو:cool:
 

ex5*ser

عضو جدید
کاربر ممتاز
یا ابرفرضضضضضضضضضضضضضضضضضضضض!!!
دوباره 340 هزار پوند(با احتساب مالیات ) قیمت نزنن!!!!
 
بالا