طراحی دکوراسیون فضای اداری با بودجه محدود

پیرامیدطرح

عضو جدید
برای راه اندازی یک شرکت یا اداره خاص، باید حتماً به طراحی دکوراسیون اداری توجه ویژه داشته باشیم. دکوراسیون فضای اداری می‌ تواند روی بهره دهی نیروی کار تأثیر بسزایی داشته باشد. اما یکی از معضلاتی که همواره پیش روی مدیران قرار می‌ گیرد، هزینه‌ های بالای مربوط به اجرای دکوراسیون داخلی می‌ باشد. بسیاری تصور می‌ کنند که برای داشتن فضای مناسب در اداره خود باید هزینه‌ های بسیار زیادی را بپردازند، اما نکته مهم این است که در شروع کار می‌ توان با هزینه‌ های کمتری روند طراحی دکوراسیون و انجام داد. در ادامه این مطلب از سایت پیرامید طرح بیشتر در این زمینه صحبت می‌کنیم و اطلاعات و راهکارهای مناسبی را با شما در میان می‌ گذاریم.

پارامترهای مهم برای طراحی دکوراسیون اداری با بودجه محدود​

برای این که بتوانید روند طراحی دکوراسیون مورد نظر خود را به شکلی طی کنید که هزینه‌ های لازم را به حداقل برسانید و از طرفی نتیجه نهایی کار باب میل شما باشد؛ باید نکات اصلی مربوط به طراحی دکوراسیون اداری را رعایت کنید. در مراحل اولیه کار انتخاب‌ های شما نقش تعیین کننده ای روی قیمت نهایی کار خواهند داشت.

از همین رو باید حتما در نظر داشته باشید که با افرادی که در زمینه دکوراسیون داخلی و به خصوص دکوراسیون اداری فعالیت دارند، مشورت کنید تا آنها بسته به تجربه و اطلاعات خود در این زمینه، راهکار‌های مناسبی در اختیار شما قرار دهند. در بخش‌ های بعدی متخصصین ما در سایت پیرامید طرح اطلاعات بیشتری را در این زمینه با شما در میان می‌ گذارند.

پارامترهای مهم برای طراحی دکوراسیون اداری با بودجه محدود


برای خرید وسایل مختلف هوشمندانه عمل کنید​

در بسیاری از موارد ممکن است مشاهده کنید که یک شرکت به دلیل تغییر دکوراسیون، تغییر آدرس و… قصد فروش وسایل مختلف دکوراسیون مانند میز اتاق کنفرانس، میز و صندلی اداری، مبلمان و… را دارد. این کار باعث می‌ شود بتوانید بسیار از وسایل و بخش‌ های مورد نیاز دکوراسیون فضای اداری را با قیمت مناسب تری در اختیار داشته باشید.

در ضمن به یاد داشته باشید سایت‌ ها و پلتفرم‌ های مختلفی برای خرید اجناس دست دوم وجود دارد که به شما کمک می‌ کنند در زمان خرید بسیاری از وسایل، هزینه کمتری بپردازید. البته در همین زمینه باید به یاد داشته باشید که هر خرید ارزان قیمتی، لزوما مناسب نخواهد بود. چرا که هزینه کردن برای محصولی با کیفیت پایین قطعا پول هدر دادن است؛ از همین رو باید گزینه هایی را انتخاب کنید که کیفیت و قیمت مناسب را برای شما به همراه داشته باشند.

برای طراحی دکوراسیون اداری به جزئیات توجه داشته باشید.​

بسیاری به اشتباه تصور می‌ کنند که طراحی دکوراسیون داخلی برای ادارات و شرکت‌ها به معنی کنار گذاشتن جزئیات است. بسته به کاری که در اداره خود انجام می‌ دهید، شما به قسمت‌ های مختلفی نیاز دارید. به عنوان مثال در صورتی که یک شرکت نوپا در اختیار دارید، به هیچ عنوان نباید بخش هایی مانند اتاق کنفرانس را از لیست خود حذف کنید.
همچنین داشتن صندلی‌ های اداری مناسب قطعا بازده کارمندان شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد. پس باید این موضوع را با دقت زیادی مورد بررسی قرار دهید. تجربه نشان داده که جزئیات خاصی مانند فلاور باکس، شلف‌ های اداری، نظم دهنده‌ های میز و… شاید ابتدا زیاد مهم به نظر نرسد، اما در عمل باعث بهره وری بیشتر نیروی کار شما خواهند شد.

برای طراحی دکوراسیون اداری به جزئیات توجه داشته باشید.


با کارمندان خود مشورت کنید.​

به یاد داشته باشید که دکوراسیون فضای اداری شما روی همه کارمندان و همکاران تاثیرات زیادی می‌ گذارد و این طراحی دکوراسیون اداری زمانی موثر خواهد بود که به بهره وری بیشتر کارمندان کمک کند. برای این کار بهترین روش مشورت با کارکنان بخش‌ های مختلف و نظرخواهی از آنان است. در زمان مشورت با همکاران خود در این زمینه نیز حتما باید این مورد مهم را به یاد داشته باشید که بدون هیچ نگرانی دغدغه‌ های خود را با آنها در میان بگذارید و به پیشنهاد‌های آنها فکر کنید.
بسیاری از مدیران برای دستیابی به یک ایده مناسب در زمینه دکوراسیون اداری، یک جلسه طوفان فکری برگزاری می‌ کنند. در این جلسات تمام کارمندان ایده‌ های خود را به اشتراک می‌ گذارند تا به یک طرح کلی برسند. در ضمن در چنین جلساتی می‌ توانید وسایل اداری مختلف و اکسسوری‌ های مورد نیاز کارمندان خود را لیست کنید.
 

Similar threads

بالا