شمارابخداهرچه سریعترجواب بدید

shili

عضو جدید
سلام راستی شمامیدونیدکه درسهای تئوری الکترونیک مثل الکترومغناطیس حداقل500صفحه هست ایابرای اینکه مهندس خوبی وحتی خیلی خوبی باشیم باید تمام این500صفحه رومطالعه کنیم ضمنامن قراره فقط3ساعت بخوابم یاگاهی اصلانخوابم شب نروافزاریاد بگیرم صبح درس واخرشب هم مطالعه ی مقاله ایاکاردرستی هست؟راستی دردانشگاه مابه لحاظ عملی تقریباهیچی یادنمیدن حتی کارگاه برق جزکارباچندتاکلید1پل یا2پل چیزی نگفتن ایامن میتوانم امیدداشته باشم بعدفارغ التحصیلی کاربادرامد خوب داشته باشم؟یاجزومهندسای خوب وعالی باشم؟شمابگیدمن چه کنم تاازاین نگرانی دربیام؟:(

a.amir

عضو جدید
تايپيك عجيبي بود!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟:eek:
مگه مهندس شدن فقط به خوندن 500صفحه كتابه!؟مهم اينه كه ياد بگيري. توي هر ضمينه اي علاقه داري مطالعه كن.
روزي 3 ساعت!؟؟:surprised: ..........
توي دانشگاه چارت درسي مصوب وزارت علوم تدريس ميشه و كار عملي هم به همين ميزان خواهد بود. و كار بيشتر نياز به فعاليت خودتون داره چون شما دانشجو هستيد.
موفق باشي

• Like
واکنش ها: m@hd

ahad.fk

عضو جدید
سلام
دوست عزیز اگه فقط به فکر کار با درآمد هستی نیازی به دانشگاه اومدن نبود فقط یه پارتی خوب پیدا میکردی کارت میشد
فکر کنم تازه وارد دانشگاه شدی آتیشت بد جور داغه امیدوارم تا آخرش همین جور باشی

m@hd

عضو جدید
سلام دوست من
لازمه ياد گيري دروسي مثل الكترومغناطيس عشقو علاقه به اين دروسه در اين درس شما لازم نيست 500 صفحه الكترومغناطيس بخوني بلكه با درست فهميدن همون مطالبي كه استادت ميگه و كاركردن در اين زمينه ميتونه تو رو دراين دروس موفق كنه .
در باره كار عملي در دانشگاه با شما موافقم در دانشگاههاي ما چيز زيادي ياد نمي دهند و خود ما بايد با فراگيري علوم مختلف كه در عمل به كار ميروند از جمله نرم افزار هاي برق و نيز ديدن دوره هاي مختلف كه در انجمن برق دانشگاهها تدارك ديده ميشه و يا در آموزشگاهاي ديگر ارائه ميشه رو ببينيم و كار كنيم

آخرین ویرایش:

BIGHAM

عضو جدید
کاربر ممتاز
من قراره فقط3ساعت بخوابم یاگاهی اصلانخوابم شب نروافزاریاد بگیرم صبح درس واخرشب هم مطالعه ی مقاله ایاکاردرستی هست؟ر
شما نرمال درس بخونید موفق تر هستید. کتابهایی که استادهاتون معرفی کردهاند رو بخونید. افراط و تفریط نکنید و همه چیز سر جای خودش. اونجور که معلومه ترم 3 هستید درس هایی که خیلی مهمه یاد بگیرید مدار ، الکترومغناطیس ، الکترونیک. نه اصلا همشون. و سعی کنید تخیلی برنامه ریزی نکنید.

بالا