شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول

ninas20

عضو جدید
سلام دوستان شارژ رایگان ایرانسل و همراه اول وجود داره این کدهایی ک میگپ رو با دقت بفرستید بخدا خودم گرفتم شارژ رو
شارژ ایرانسل
ارسال 1649622985 به 73711159
شارژ همراه اول
ارسال 1682504587 به 203880
شارژ همراه اول
ارسال S 1314493892 به 205025
بین S و شماره یدونه فاصله وچود داره دقت کنید

بچه ها بخدا سرکاری نیس خودم گرفتم شارژارو، براتون ی پیام میاد ب شما هم ی کد جدید میده ک باید 3 نفر از دوستاتون اون کدتون رو بفرستن،خودش تو پیام کامل توضیح داده،ب ازای هر 3 نفری ک کدتون رو بزنن ی شارژ هزاری میده بهتون،حداکثر میتونید 10 هزارتومن شارژ مفتی بگیرید، اگه دوستاتون کدتون رو بزنن برای شما پیام تاییدش میاد، اگه باور نمیکنید حداقل یکیتون امتحان کنید ب بقیه هم بگه ک راست گفتم

ninas20

عضو جدید
یاسمن عزیز اینجوری نگاه نکن بخداقسم راست میگم کلاهبرداری نیس این کدها مال خود اپراتور ایرانسل و همراه اول هستش بابت روز مادر مسابقه گذاشته، شما الان خودت یکیشو بزن برات پیامش میاد بهت ی کد جدید میده ک باید کد شمارو 3 نفر بزنه بعدش دقیقا رمز شارژ از طرف سامانه ایرانسل یا همراه اول برات میاد، امتحانش ک ضرر نداره واسه اینکه بدونی دروغ نگفتم یکیشو بزن دارم قسم میخورم ک الکی نمیگم

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاسمن عزیز اینجوری نگاه نکن بخداقسم راست میگم کلاهبرداری نیس این کدها مال خود اپراتور ایرانسل و همراه اول هستش بابت روز مادر مسابقه گذاشته، شما الان خودت یکیشو بزن برات پیامش میاد بهت ی کد جدید میده ک باید کد شمارو 3 نفر بزنه بعدش دقیقا رمز شارژ از طرف سامانه ایرانسل یا همراه اول برات میاد، امتحانش ک ضرر نداره واسه اینکه بدونی دروغ نگفتم یکیشو بزن دارم قسم میخورم ک الکی نمیگم

بابا خیلی خب یه شارژ یعنی اینقد مهمه که هی قسم بخوری؟ عجببببببب!:eek:

ninas20

عضو جدید
یاسمن جان اینجوری نگاه کن بقرآن قسم راست میگم کلاهبرداری نیس بخدا از طرف سامانه ایرانسل و همراه اول شارژ رایگان میده بخدا راست میگم، حداقل یکیشو بزن مطمئن میشی اگه دروغ گفتم هرچی دلت میخواد بهم بگو، ب مناسبت روز زن شارژ رایگان هدیه میده، کد رو ک بزنی ی کد جدید بهت میده ک 3 نفر از دوستات باید اونو بزنن بعدش دقیقا رمز شارژ برات ارسال میشه، حداقل شما بزن ک بقیه فکرنکنن دروغ گفتم، الکی ک قسم نمیخورم اسم خدا رو

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
بحث در این موارد بیهوده هست، اپراتورهای تلفن همراه هر کدوم سایتهای اینترنتی دارن که اتفاقا اطلاع رسانی خوبی در مورد سرویس ها هم انجام میشه، در نتیجه اگه موردی در اون سایت ها بود ای یعنی از طرف اپراتور اعلام شده اگه نبود یعنی هیچ...

Mci.ir
Irancell.ir
Rightel.ir
Taliya.ir

ninas20

عضو جدید
بچه ها من ب اندازه کافی شارژ گرفتم من فقط بخاطر شماها گفتم ک شما هم شارژ مفتی گیرتون بیاد همین
باور نمیکنید حداقل یکیتون امتحان کنید اونوقت تو همین تاپیک بگید دروغ گفتم یا نه
تو گوگل بزنید 84831ایرانسل بعدش موبایل روز رو بزنید بعدش تو قسمت تاپیک ایرانسل برید بعدش شارژ ایرانسل، اونجا میبینید ک من دروغ گفتم یا نه

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بانو

یاسین ام اقا یاسین : دی

چرا قسم میخورین میدونم

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یاسمن جان اینجوری نگاه کن بقرآن قسم راست میگم کلاهبرداری نیس بخدا از طرف سامانه ایرانسل و همراه اول شارژ رایگان میده بخدا راست میگم، حداقل یکیشو بزن مطمئن میشی اگه دروغ گفتم هرچی دلت میخواد بهم بگو، ب مناسبت روز زن شارژ رایگان هدیه میده، کد رو ک بزنی ی کد جدید بهت میده ک 3 نفر از دوستات باید اونو بزنن بعدش دقیقا رمز شارژ برات ارسال میشه، حداقل شما بزن ک بقیه فکرنکنن دروغ گفتم، الکی ک قسم نمیخورم اسم خدا رو
میدونم درست میگی قسم نخور

بالا