سیستم های سازه جان پناه و نرده شیشه ای

abdoc

عضو جدید
سیستم اکسپوز
نرده شیشه ای اکسپوز در داشتن اتصال پایه بی نظیر است که به شما امکان می دهد موقعیت هر صفحه شیشه را از داخل نرده تنظیم کنید. بدون پیچ و مهره ، بستن پیچ ، داربست یا ابزار خاص مورد نیاز است. این ، همراه با راه حل نصب شیشه را فوق العاده آسان و مقرون به صرفه می کند.

5 پروفیل پایه نرده شیشه ای اکسپوز را انتخاب کنید - 2 تا برای نصب بالا و 3 پایه برای نصب کناره. این شامل یک پروفیل پایه F شکل است که به طور خاص طراحی شده است بنابراین حتی می توان آن را مستقیماً بر روی کف یاحتی فراتر از لبه کف بالکن نصب کرد. یک پروغیل پایه Y نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد نرده ها را روی صفحات بتونی سوار کنید بدون اینکه کناره های کف را در معرض قشار قرار دهید. سپس گزینه اتصال شیشه برای نصب به داخل دیوارهای پوفیل ها یو شکل در اطراف بالکن وجود دارد.

بنابراین می بینید که نرده شیشه ای اکسپوز می تواند حتی با چالش ترین شرایط ساخت و ساز کنار بیاید.
railing-glass (10).jpg
سیستم اسپیگات
اگر به دنبال چیزی برای جدا کردن پروژه خود هستید ، بیشتر از این نگاه نکنید. گیره های پایه شیشه ای اسپیگات در نوع خود بی نظیر هستند. نرده شیشه ای اسپیگات کاملاً متمایز و نصب شده روی سطح است که شبیه دیواره شیشه ای گسترده ای است. سیستم طراحی شده آن بدون نیاز به تعمیر و نگهداری ، مقاومت ثابت شده ای را برای نرده شیشه ای شما ایجاد می کند. گیره استیل برای استفاده در نور ، به عنوان مثال در خانه های خصوصی و ساختمان های تجاری کوحک در نظر گرفته شده است.

نرده شیشه ای اسپیگات مقاومت و استحکام بیشتری نسبت به سایر مدل ها دارد. گیره پایه ها برای اتصال شیشه همراه با سیستم قفل هوشمند است و برای موفقیت در برابر فشار وزنی 1 کیلو نیوتن بر متر با موفقیت آزمایش شده است. مانند از آنجا که پنل شیشه به طور محکم بسته می شود ، دیگر نیازی به سوراخ کردن شیشه نیست.
railing-glass (7).jpg
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:

Similar threads

بالا