سوال:سیستم انت مرکزی smatv ازنوع دوم چگونه است؟

MOKHABER202

عضو جدید
با سلام.من مدتهاست توی اینترنت دنبال آنتن مرکزی SMATV ازنوع دوم هستم ولی جوابشو هیج جا پیدانکردم .با اجازه شما این تاپیک رو ایجادکردم.می دونیم که دونوع انتن مرکزی ازنوع SMATV داریم.دریک نوع امواج ماهواره با ال ان بی مخصوص چهار سوزنه وارد مولتی سویچ میشه واز اونجا به هرواحد یه انشعاب میره که هرواحد میتونه رسیور جدا داشته باشه.اما مشکل من این است که نمیدونم درسیستم توع دوم SMATV را چطور ی وارد مدار MATV میکنند(سیستمی که هرواحد فقط سیم UHF داره وریسور نداره).استادان عزیز .درواقع سه-چهارتا سوال خیلی مهم دارم که توی هیچ فرومی چه ایرانی وخارجی تاحالا پیدانکردم.لطفا کمکم کنید بی نهایت سپاس گذارم.سوال 1- دستگاهی که مثلا ده تارسیور رو وارد خط UHF میکنه چی هستش؟سوال2-آیا برای ده شبکه روی یک ماهواره مشخص باید ده تادیش وال انبی جدا بزاریم یااینکه نه.فقط یک دیش وال ان بی کفایت میکنه ؟اگه این جوریه چطور یک LNB میتونه ده تا رسیور رو تغذیه کنه؟آیا LNB مخصوصی وجودداره؟سوال 3-آیا درصورتی که فقط یک ال ان بی لازم باشه ده تارسیور به همدیگه LOOP میشن؟سوال4-آیا زسیور مخصوص ده تیونره این کارداریم؟استدعا دارم وخواهش میکنم از متخصصینی که این کارروکردن یا ازنزدیک دیدن یا مطلب معتبری جایی خوندن نظر بدن.امیدوارم سایت هم پربارتربشه.تشکروسپاس ازهمگی.