سوال در مورد گذاشتن دکمه گوگل پلاس در صفحه

elma

عضو جدید
سلام دوستان من بالاخره موفق شدم این کدو بذارم تو سایتم
<script type="text/javascript" src="http://apis.google.com/js/plusone.js">Version:0.9StartHTML:0000000181
EndHTML:0000001523
StartFragment:0000000219
EndFragment:0000001485
SourceURL:http://diythemes.com/thesis/rtfm/add-google-plus-1-share-button/</script>

و صفحه سفید نشد ولی هر جا این کدو می ذارم فقط پایین صفحه می نویسه با کلیک بر روی گوگل + ما را در گوگل محبوب کنید ولی هیچ دکمه ای نیست که روش کلیک کنم الان باید چی کار کنم که درست شه ؟ اینم لینک سایت : www.universityshop.ir

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان من بالاخره موفق شدم این کدو بذارم تو سایتم و صفحه سفید نشد ولی هر جا این کدو می ذارم فقط پایین صفحه می نویسه با کلیک بر روی گوگل + ما را در گوگل محبوب کنید ولی هیچ دکمه ای نیست که روش کلیک کنم الان باید چی کار کنم که درست شه ؟ اینم لینک سایت : www.universityshop.ir
الان من رفتم توی سایت درست بود دیگه...دکمه رو هم زدم کار کرد:).....

• Like
واکنش ها: elma

elma

عضو جدید
الان من رفتم توی سایت درست بود دیگه...دکمه رو هم زدم کار کرد:).....
آره رفتم دیدم درست شد کار می کنه ، فک کنم بعد از اینکه کدشو می ذاریم یه مدت طول میکشه تا فعال بشه ، آره ؟ چون تا دیروز فقط یون کادر آبیه بود ، الان من خیلی خوشحالم که بلاخره اینو گدتشتم
مرسی یییییییی

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آره رفتم دیدم درست شد کار می کنه ، فک کنم بعد از اینکه کدشو می ذاریم یه مدت طول میکشه تا فعال بشه ، آره ؟ چون تا دیروز فقط یون کادر آبیه بود ، الان من خیلی خوشحالم که بلاخره اینو گدتشتم مرسی یییییییی
والا من اون پست رو چند دقیقه بعد از پست شما زدم و این ینی کد شما همون موقع هم کار می کرده.....خوشحالی تونو درک میکنم:)...ایشالا همیشه شاد باشید.....دست دوستان درد نکنه که کمک کردن بهتون......دست شما هم درد نکنه که کمک کردین منم یه چیزی یاد بگیرم(گل)

• Like

elma

عضو جدید
والا من اون پست رو چند دقیقه بعد از پست شما زدم و این ینی کد شما همون موقع هم کار می کرده.....خوشحالی تونو درک میکنم:)...ایشالا همیشه شاد باشید.....دست دوستان درد نکنه که کمک کردن بهتون......دست شما هم درد نکنه که کمک کردین منم یه چیزی یاد بگیرم(گل)
مرسی عزیزم :heart:

prp-e

متخصص سیستم های Apple
کاربر ممتاز
آره رفتم دیدم درست شد کار می کنه ، فک کنم بعد از اینکه کدشو می ذاریم یه مدت طول میکشه تا فعال بشه ، آره ؟ چون تا دیروز فقط یون کادر آبیه بود ، الان من خیلی خوشحالم که بلاخره اینو گدتشتم
مرسی یییییییی

بعضی وقتا فایرفاکس درست نشون نمیده این دکمه رو...

• Like

elma

عضو جدید
بعضی وقتا فایرفاکس درست نشون نمیده این دکمه رو...
ولی الان نشون میده ، اما یه مشکل دیگه دارم اینکه 2 تا دکمه ایجاد شده تو صفحه من می خوام فقط تو اون کادر آبیه اون پایین نشون بده اما وقتی بالایی رو حذف می کنم پایینی ام حذف میشه فقط اون کادر آبیه می مونه و وقتی ام که خودم روش کلیک می کنم روش علامت سوال میشه به تعدادش اضافه نمیشه اینو باید چیکار کنم ؟