سوال در مورد معماری تهران جنوب

THE SECRET

عضو جدید
سلام.
من امسال انتخاب اولم برای کنکور آزاد معماری تهران جنوب بوده.ترازمم شد 6550 اما ظاهرا دانشگاه ظرفیت نداشته و منو گذاشتن تهران غرب! در صورتی که تو کارنامه م نوشتن تراز آخرین فرد قبول شده 6400! شما نمیدونید تا چه ترازی رو تهران جنوب جذب کرده؟!
سوال دیگه م اینه که واحد جنوب کارگاه واستادای خوبی برای معماری داره یا نه.
اصلا کسی میدونه من چطوری میتونم انتقالی بگیرم؟!
در مورد مهمان شدن چی ؟ کسی چیزی میدونه؟

ashofte_se7en

عضو جدید
مباركه

مباركه

تز قبولي معماري تهرتن جنوب رو آوردي اما احتمال داره يه نفر بسيج فعال باشه و ترازشم از تو كمتر باشه اما چون بسيج فعاله يه سهميه تو كنكور دانشگاه آزاد داره و ديگه بقيه ماجرا
اگه بسيج فعالي كه بايد قبول ميشدي و قبول نشدنت خيلي عجيبه چون تراز قبولي رو اوردي اما اگه بسيج فعال نيستي احتمالا همون ماجرايه كه من ميگم! :cry:

ashofte_se7en

عضو جدید
اره

اره

من دانشجوي ترم اولم از انتقالي و اينا سر درنميارماما فك كنم تهران جنوب بهترين دانشكنده مهندسي رو داره تو دانشگاه هاي آزاد! اگه شد از تهران غرب بيا جنوب

Majid Baharloo

عضو جدید
سلام به دوستان معمار تهرانی
من دانش آموز 18 ساله هستم و ازتون راهنمایی میخوام.
از اول زندگیم علاقه شدیدی به نقاشی ، طراحی و هنر داشتم و همیشه دنبال ورود به دنیایی با این مشمولات بودم. تو دوره زندگیم همه اطرافیان شاهد این هنر بودند.
تو انتخاب رشته دبیرستان میخواستم گرافیک رو انتخاب کنم که بین رشته گرافیک و ریاضی ریاضی رو انتخاب کردم.
بعد از اون نمیدونستم چی با علایق من متناسبه تا این که تو همین امسال ، پیش دانشگاهی فهمیدم.
کنکور سراسری ، غیرانتفاعی ، آزاد هر سه رو ثبت نام کردم.
آزاد رو دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب انتخاب کردم.

این انتخاب رشته دانشگاه آزادمه:

کد رشته/شهر انتخاب اول : کد : ۱۸۷۷ - مهندسي معماري - واحد تهران جنوب
کد رشته/شهر انتخاب دوم : کد : ۱۸۷۴ - مهندسي عمران-نقشه برداري - واحد تهران جنوب
کد رشته/شهر انتخاب سوم : کد : ۱۸۶۴ - مهندسي كامپيوتر-سخت افزار - واحد تهران جنوب
کد رشته/شهر انتخاب چهارم : کد : ۱۸۷۶ - مهندسي معدن-اكتشاف معدن - واحد تهران جنوب
کد رشته/شهر انتخاب پنجم : کد : ۱۸۶۱ - رياضيات و كاربردها - واحد تهران جنوب
کد رشته/شهر انتخاب ششم : کد : ۱۸۷۵ - مهندسي معدن-استخراج معدن - واحد تهران جنوب

من فقط میخوام رشته معماری برم ، یعنی بقیه رشته ها رو اصلا دوست ندارم.
حتی ممکنه قبول نشم و سرنوشتم عوض بشه و چیزایی که دوست داشتم رو از دست بدم.
در مورد سراسری هم چیزی نگفتم چون اصلا شرایط زندگی تو خوابگاه ها و زندگی بیرون از تهران رو ندارم. تو خود شهر تهران هم واقع بینانه بخوام بگم قبول نمیشم.
درخواستم چیه؟ حتما میدونید که دانشگاه آزاد تهران جنوب دانشگاه خوبی تو دانشگاه های آزاده - به همین خاطر خیلی ها این دانشگاه رو انتخاب میکنن و قبولی تو این دانشگاه سخته ، میخوام کسانی که اطلاع دارن بهم بگن که باید درصد های تست های کنکور آزاد چقدر باشه تا بتونم تو این دانشگاه پذیرفته بشم. چون قبول شدن تو این دانشگاه اصلا مثل دانشگاه های دیگه نیست.
به نظرتون اگه آزاد قبول نشدم خوبه غیر انتفاعی برم؟ چون نمیخوام رشته دیگه ای برم. خیلی رو این رشته معماری تاکیید دارم.

ashofte_se7en

عضو جدید
سلام به دوستان معمار تهرانی
من دانش آموز 18 ساله هستم و ازتون راهنمایی میخوام.
از اول زندگیم علاقه شدیدی به نقاشی ، طراحی و هنر داشتم و همیشه دنبال ورود به دنیایی با این مشمولات بودم. تو دوره زندگیم همه اطرافیان شاهد این هنر بودند.
تو انتخاب رشته دبیرستان میخواستم گرافیک رو انتخاب کنم که بین رشته گرافیک و ریاضی ریاضی رو انتخاب کردم.
بعد از اون نمیدونستم چی با علایق من متناسبه تا این که تو همین امسال ، پیش دانشگاهی فهمیدم.
کنکور سراسری ، غیرانتفاعی ، آزاد هر سه رو ثبت نام کردم.
آزاد رو دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب انتخاب کردم.

این انتخاب رشته دانشگاه آزادمه:

کد رشته/شهر انتخاب اول : کد : ۱۸۷۷ - مهندسي معماري - واحد تهران جنوب
کد رشته/شهر انتخاب دوم : کد : ۱۸۷۴ - مهندسي عمران-نقشه برداري - واحد تهران جنوب
کد رشته/شهر انتخاب سوم : کد : ۱۸۶۴ - مهندسي كامپيوتر-سخت افزار - واحد تهران جنوب
کد رشته/شهر انتخاب چهارم : کد : ۱۸۷۶ - مهندسي معدن-اكتشاف معدن - واحد تهران جنوب
کد رشته/شهر انتخاب پنجم : کد : ۱۸۶۱ - رياضيات و كاربردها - واحد تهران جنوب
کد رشته/شهر انتخاب ششم : کد : ۱۸۷۵ - مهندسي معدن-استخراج معدن - واحد تهران جنوب

من فقط میخوام رشته معماری برم ، یعنی بقیه رشته ها رو اصلا دوست ندارم.
حتی ممکنه قبول نشم و سرنوشتم عوض بشه و چیزایی که دوست داشتم رو از دست بدم.
در مورد سراسری هم چیزی نگفتم چون اصلا شرایط زندگی تو خوابگاه ها و زندگی بیرون از تهران رو ندارم. تو خود شهر تهران هم واقع بینانه بخوام بگم قبول نمیشم.
درخواستم چیه؟ حتما میدونید که دانشگاه آزاد تهران جنوب دانشگاه خوبی تو دانشگاه های آزاده - به همین خاطر خیلی ها این دانشگاه رو انتخاب میکنن و قبولی تو این دانشگاه سخته ، میخوام کسانی که اطلاع دارن بهم بگن که باید درصد های تست های کنکور آزاد چقدر باشه تا بتونم تو این دانشگاه پذیرفته بشم. چون قبول شدن تو این دانشگاه اصلا مثل دانشگاه های دیگه نیست.
به نظرتون اگه آزاد قبول نشدم خوبه غیر انتفاعی برم؟ چون نمیخوام رشته دیگه ای برم. خیلی رو این رشته معماری تاکیید دارم.

سلام داداش
به احتما زیاد با تراز 6500 حتما قبول میشی
من با این درصدا قبول شدم
ترازمم 6500
ادبیات و دینی 80
عربی 96
زبان 60
ریاضی 15
فیزیک و شیمی 60

Majid Baharloo

عضو جدید
سلام داداش
من با این درصدا قبول شدم
ترازمم 6500
ادبیات و دینی 80
عربی 96
زبان 60
ریاضی 15
فیزیک و شیمی 60

خیلی ممنون بابت پاسخ
یه سوال دیگه: مدرک این دانشگاه اعتبارش در بین دانشگاه های آزاد بیشتره؟
یا برای استخدام حتما باید واسطه داشته باشم؟ ! !

ashofte_se7en

عضو جدید
خیلی ممنون بابت پاسخ
یه سوال دیگه: مدرک این دانشگاه اعتبارش در بین دانشگاه های آزاد بیشتره؟
یا برای استخدام حتما باید واسطه داشته باشم؟ ! !
صنعتی شریفی ها هم بدون پارتی استخدام نمیشن
ظاهرا این دانشگاه بهترین دانشکده ی فنی و مهندسی رو داره
اما امکاناتش کمه
تفریح میخوای برو علوم و تحقیقات

Majid Baharloo

عضو جدید
صنعتی شریفی ها هم بدون پارتی استخدام نمیشن
ظاهرا این دانشگاه بهترین دانشکده ی فنی و مهندسی رو داره
اما امکاناتش کمه
تفریح میخوای برو علوم و تحقیقات
نمیشه
آخه انتخاب رشته قبل از ثبت نامه و منم فقط تهران جنوب رو زدم. مگه میشه دانشگارو عوض کنی؟
یه مشکلم این بود که بیشتر از یه دانشگاه نیمگذاشت جای دیگه رو معماری بزنم ( رشته ستاره دار بود)
به هر حال از راهنماییت ممنونم. :redface:

ashofte_se7en

عضو جدید
نمیشه
آخه انتخاب رشته قبل از ثبت نامه و منم فقط تهران جنوب رو زدم. مگه میشه دانشگارو عوض کنی؟
یه مشکلم این بود که بیشتر از یه دانشگاه نیمگذاشت جای دیگه رو معماری بزنم ( رشته ستاره دار بود)
به هر حال از راهنماییت ممنونم. :redface:
تهران جنوب خیلی بهتره
ولی میخوای خوش بگذرونی برو علوم تحقیقات
فک کنم بشه دست کاریش کرد

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
تهران جنوب خیلی بهتره
ولی میخوای خوش بگذرونی برو علوم تحقیقات
فک کنم بشه دست کاریش کرد

دوست عزیز کی گفته علوم تحقیقات برای خوش گذرانی و تفریحه؟ سالی که ما کنکور داشتیم به خوبی به یاد دارم که این دانشگاه تراز بالاتری برای رشته برق می خواست و دانشجویان بسیار خوبی جذب این دانشگاه میشن. بعضی رشته ها رو به تازگی راه اندازی کرده و از لحاظ امکانات هم دانشگاه قوی هست.تهران جنوب هم آش دهن سوزی نیست این رو طرف در سال اول یا دوم به خوبی می فهمه.
در کل باید به رشته تحصیلی نگاه کرد.ممکنه یک دانشگاه در یک رشته تحصیلی خیلی قوی باشه ولی در رشته دیگر تعریفی نداشته باشه.

ashofte_se7en

عضو جدید
دوست عزیز کی گفته علوم تحقیقات برای خوش گذرانی و تفریحه؟ سالی که ما کنکور داشتیم به خوبی به یاد دارم که این دانشگاه تراز بالاتری برای رشته برق می خواست و دانشجویان بسیار خوبی جذب این دانشگاه میشن. بعضی رشته ها رو به تازگی راه اندازی کرده و از لحاظ امکانات هم دانشگاه قوی هست.تهران جنوب هم آش دهن سوزی نیست این رو طرف در سال اول یا دوم به خوبی می فهمه.
در کل باید به رشته تحصیلی نگاه کرد.ممکنه یک دانشگاه در یک رشته تحصیلی خیلی قوی باشه ولی در رشته دیگر تعریفی نداشته باشه.
حرفات درسته
اما تو علوم و تحقيقات هم ميتوني خوش بگذروني و هم درستو بخوني
اما تهران جنوب به علت نداشتن امكانات رفاهي فقط ميتوني درس بخوني!
منظورم اين بود!

Majid Baharloo

عضو جدید
هه هه
مگه علوم تحقیقات تاب و سرسره داره؟ :D
جدا از شوخی ، دانشگاه های آزاد خوب تهران مثل علوم تحقیقات و تهران جنوب و مرکز از دانشگاه های دولتی شهرستان ها بهترن؟

آخرین ویرایش:

ashofte_se7en

عضو جدید
هه هه
مگه علوم تحقیقات تاب و سرسره داره؟ :D
جدا از شوخی ، دانشگاه های آزاد خوب تهران مثل علوم تحقیقات و تهران جنوب و مرکز از دانشگاه های دولتی شهرستان ها بهترن؟
نه كي گفته؟
دانشگاه شيراز و اصفهان و مشهد و بعضي شهراي ديگه از بعضي از دانشگاه هاي دولتي تهران هم بهترن!

Majid Baharloo

عضو جدید
نه كي گفته؟
دانشگاه شيراز و اصفهان و مشهد و بعضي شهراي ديگه از بعضي از دانشگاه هاي دولتي تهران هم بهترن!
درسته :D
میبخشیدا هی ازت سوال میپرسم :redface: سرت درد اومد :confused:
ولی فقط یه سوال دیگه که ذهنم رو شدیدا مشغول کرده : این که مثلا ما دبیرستان رشته ریاضی بودیم و رفتیم مهندسی عمران ، کسانی هم دبیرستان فنی حرفه ای خوندن و اومدن مهندسی عمران ( یا هر رشته دانشگاهی دیگه )
آیا این دو تا با هم برابرند؟ یعنی تو دانشگاه یکسانند؟ یعنی ریاضی ها الکی این همه ریاضی خوندن؟

ashofte_se7en

عضو جدید
درسته :D
میبخشیدا هی ازت سوال میپرسم :redface: سرت درد اومد :confused:
ولی فقط یه سوال دیگه که ذهنم رو شدیدا مشغول کرده : این که مثلا ما دبیرستان رشته ریاضی بودیم و رفتیم مهندسی عمران ، کسانی هم دبیرستان فنی حرفه ای خوندن و اومدن مهندسی عمران ( یا هر رشته دانشگاهی دیگه )
آیا این دو تا با هم برابرند؟ یعنی تو دانشگاه یکسانند؟ یعنی ریاضی ها الکی این همه ریاضی خوندن؟
سروری داداش
برابرند فقط فنی ها کارشون خیلی سخته
خودشونو بکشن لیسانسشو بگیرنواسه ارشد اکثرا کم میارن چون ÷ایه ی ریاضی و فیزیکشون ضعیفه

Majid Baharloo

عضو جدید
آشفته
تراز دانشگاه تهران جنوب رو گفتید.
تراز معماری علوم تحقیقات چقدر میخواد نمیدونید؟
چون میگن قراره تو خرداد دانشگاه ازاد سیستم رو فعال کنه برای ویرایش ، اگه علوم تحقیقات قبول شدنش راحت تر باشه میرم دانشکده هنر و معماری اونجا
البته اگه بشه ویرایش کرد.

ashofte_se7en

عضو جدید
آشفته
تراز دانشگاه تهران جنوب رو گفتید.
تراز معماری علوم تحقیقات چقدر میخواد نمیدونید؟
چون میگن قراره تو خرداد دانشگاه ازاد سیستم رو فعال کنه برای ویرایش ، اگه علوم تحقیقات قبول شدنش راحت تر باشه میرم دانشکده هنر و معماری اونجا
البته اگه بشه ویرایش کرد.
تقريبا تو يه حدن!

Majid Baharloo

عضو جدید
من یه اشتباهی هم داشتم.
کنکور آزاد اگه انتخاب اولت رو قبول نشی با همون رتبه ای که داری به بهترین شکل و تا حداکثری که میتونن یه جای خوب قبولت میکنن ، مثل دوستمون که گفت تهران جنوب میخواسته قبول بشه تو غرب قبول شده.
میخوام ببینم آیا این انتخاب دانشگاه توسط خود آزاد به این مطلب مربوط میشه؟:
[FONT=&quot]چنانچه در رشته/محلهای دانشگاهی انتخابی پذیرفته نشدید آیا مایلید دانشگاه شما را در گزینش رشته/شهر دیگری متناسب با مجموعه امتحانی شرکت دهد؟[/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot] [/FONT][FONT=&quot]خیر[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
همونطور که میبینی این پرینت ثبت نام منه و منم پاسخ رو خیر زدم :cry:
یعنی این اتفاق شامل حال من نمیشه؟

ashofte_se7en

عضو جدید
من یه اشتباهی هم داشتم.
کنکور آزاد اگه انتخاب اولت رو قبول نشی با همون رتبه ای که داری به بهترین شکل و تا حداکثری که میتونن یه جای خوب قبولت میکنن ، مثل دوستمون که گفت تهران جنوب میخواسته قبول بشه تو غرب قبول شده.
میخوام ببینم آیا این انتخاب دانشگاه توسط خود آزاد به این مطلب مربوط میشه؟:
چنانچه در رشته/محلهای دانشگاهی انتخابی پذیرفته نشدید آیا مایلید دانشگاه شما را در گزینش رشته/شهر دیگری متناسب با مجموعه امتحانی شرکت دهد؟خیر
همونطور که میبینی این پرینت ثبت نام منه و منم پاسخ رو خیر زدم :cry:
یعنی این اتفاق شامل حال من نمیشه؟
مثلا اگه انتخاب اولت عمران تهران جنوب بوده باشه اگه عمران تهران جنوب قبول نشي احتمالش هست عمران ساير دانشگاه آزاد هاي ديگه قبول شي اما واسه ساير رشته ها نه.
موقه ي اصلاح . اصلاحش كن كچل

Majid Baharloo

عضو جدید
سلام داداش
من با این درصدا قبول شدم
ترازمم 6500
ادبیات و دینی 80
عربی 96
زبان 60
ریاضی 15
فیزیک و شیمی 60

راستی تو که اینهمه خرخون بودی با این درصد ها چرا نرفتی سراسری؟

این درصد هایی که من میتونم بزنم ، ترازم 1000 تا کمه :mad:

ashofte_se7en

عضو جدید
راستی تو که اینهمه خرخون بودی با این درصد ها چرا نرفتی سراسری؟
این درصد هایی که من میتونم بزنم ، ترازم 1000 تا کمه :mad:
٦٠٠٠ عمران قبول ميشه فك كنم
يقين داشته باشه فقط و فقط سوالاي شيش سال پيش دانشگاه آزاد رو بخوني بالاي ٦٠٠٠ ميشه ترازت!همه ي سوالاشون تكراريه
من سراسري شهرستانا قبول شدم منتها بنا به دلايلي نرفتم

Aynaz S

عضو جدید
سلام .ميگم واسه ترم تابستون دانشگاه آزاد جنوب درس تخصصي ايستايي1 رو ارائه ميدن ؟
و من دانشجو كارداني پيوسته آزاد سما هستم ميتونم واسه اين دانشگاه انتقالي بگيرم ؟
لطفا اگر كسي ميدونه جواب بده.ممنون ميشم

Majid Baharloo

عضو جدید
سلام سلام سلام
بالاخره کنکورو دادم. :):)
کنکور آزاد هم خوب بود ، اما نسبت به سالای قبل سختتر بود.
خوشبختانه تو حوضه ای که ما امتحان دادیم همه مهندسی معماری زده بودن و سوالای عمومی رو که دادن همه بلند شدن رفتن بیرون :biggrin:
من فیزیکو خوب زدم ، شیمی هم متوسط و ریاضی ضعیف
با این حال فکر میکنم برای معماری تهران جنوب 1000 تا تراز کم بیارم.
اگه خدا حم کنه و با وجود این که امسال ظرفیت افزایش یافته بچه ها برن دانشگاه های دولتی و با وجود اینکه شهریه بالاست انصراف بدن شاید بشه قوبل شم.
بقیه رشته ها رو قبول میشم اما فقط معماری برام مهم بود.
همگی موفق باشید.:redface:

malakhak

عضو جدید
با سلام
ببخشید کسی میدونه معماری تهران جنوب چطوره؟
من ارشد قبول شدم میخواستم ببینم از لحاظ معماری در چه وضعیتی؟؟؟

کمکم کنید ممنون میشم

hado_st

عضو جدید
با سلام
ببخشید کسی میدونه معماری تهران جنوب چطوره؟
من ارشد قبول شدم میخواستم ببینم از لحاظ معماری در چه وضعیتی؟؟؟

کمکم کنید ممنون میشم

سلام دوست عزیز
معماریش خوبه ولی در رابطه با ارشد تازه از ترم پیش دانشجو گرفت نمیدونم در چه وضعیتیه!
موفق باشی فکر نمیکنم بد باشه