سوال در مورد آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد 90

rambod-g

عضو جدید
سلام !
فک کنم الان دیگه همه خبردار شده باشن که آزمون کارشناسی ناپیوسته 90 شهریور برگذار میشه !

من خیلی با شنیدن این خبر شوکه شدم چون کلی برنامه ریزی کرده بودم که تابستون و پاییز بشینم پای درس و بخونم واسه تهران جنوب ! تازه من 20ام امتحانام تموم میشه و فقط 59 روز برای خوندن واسه آزمون فرصت دارم !

حالا من از شما دوستای گلم 2تا سوال دارم !

1- اصلا چرا این آزمون قراره تو شهریور برگذار بشه ؟ مگه تو آذر نیود ؟؟؟ تاحالا همچین چیزی سابقه داشته ؟

2- آیا آزمونی که قراره تو شهریور بدیم چایگذین آزمون آذر ماه هست ؟ یا اینکه آزمون آذر ماه هم سر جای خودش برگذار میشه ؟

Soul-Keeper

عضو جدید
سلام !
فک کنم الان دیگه همه خبردار شده باشن که آزمون کارشناسی ناپیوسته 90 شهریور برگذار میشه !

من خیلی با شنیدن این خبر شوکه شدم چون کلی برنامه ریزی کرده بودم که تابستون و پاییز بشینم پای درس و بخونم واسه تهران جنوب ! تازه من 20ام امتحانام تموم میشه و فقط 59 روز برای خوندن واسه آزمون فرصت دارم !

حالا من از شما دوستای گلم 2تا سوال دارم !

1- اصلا چرا این آزمون قراره تو شهریور برگذار بشه ؟ مگه تو آذر نیود ؟؟؟ تاحالا همچین چیزی سابقه داشته ؟

2- آیا آزمونی که قراره تو شهریور بدیم چایگذین آزمون آذر ماه هست ؟ یا اینکه آزمون آذر ماه هم سر جای خودش برگذار میشه ؟
1-شهريور برگزار ميشه ؟ (نميدونستم)
2- چه ماهي كارت ميدن ؟

rica

عضو جدید
سلام
میخوام انتخاب رشته و شهر بکنم تو این آزمون

رشته جوشکاری بخونم
یاسیالات یا جامدات
یارشته های دیگه
رشته من صنایع فلزی هستش

Soul-Keeper

عضو جدید
آره شهریور برگذار میشه ! از اول تیر تا 11 تیر مهلت ثبت نامشه !!!! کارت هم احتمالا چند روز قبل از برگزاری آزمون میدن دیگه !
سلام
قضيش چيه ؟ من كه قبلا ثبت نام كرده بودم اين تير ماه بازم دارن ثبت نام ميكنن كه ؟ بايد چي كار كنم ؟
يا اينكه ثبت نام من كامله فقط بايد صبر كنم به 1 هفته به آزمون شهريور تا اونوقت از طريق سايت كارت بگيرم ؟
كدوم !!!

negar_zamani

عضو جدید
کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد امسال ( 1390 ) در 18 شهریور بر گزار می شود.
ای نکنکور هر سال در آذر ماه برگزار می شد و شروع کلاس ها از بهمن ماه بود.
اما امسال نمی دونم به چه دلیلی تاریخ آزمون از اذر به شهریور منتقل شده و شروع کلاس ها از اواسط مهر ماه می باشد.

آخرین ویرایش:

Sadegh513

عضو جدید
کنکور کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد امسال ( 1390 ) در 18 شهریور بر گزار می شود.
ای نکنکور هر سال در آذر ماه برگزار می شد و شروع کلاس ها از بهمن ماه بود.
اما امسال نمی دونم به چه دلیلی تاریخ آزمون از اذر به شهریور منتقل شده و شروع کلاس ها از اواسط مهر ماه می باشد.
من که الان دفترچه نگرفتم چیکار باید بکنم؟

mehdia20

عضو جدید
سلام یه سوال:ویرایش اطلاعات کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد چه موقع میاد

سلام یه سوال:ویرایش اطلاعات کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد چه موقع میاد

سلامیه سوال:ویرایش اطلاعات کاردانی به کارشناسی دانشگاه ازاد چه موقع میاد

mojtabanba3106

عضو جدید
· اعلام زمان انتخاب رشته داوطلبان مجاز آزمون كارشناسی ناپيوسته

بالا