سوالی در مورد شرکت در کنکور سراسری

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
با سلام
می خواستم بدونم اگه کسی لیسانس داشته باشه می تونه دوباره تو کنکور سراسری شرکت کنه و دوباره بخواد یه لیسانس دیگه بگیره یا نه؟؟:que:

ممنون میشم اگه پاسخ بدید:gol:

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
ممنون از پاسخ دوستان:gol:

اونوقت برای پر کردن فرم ثبت نام در قسمت دانش آموز یا فارغ التحصیل دوره پیش دانشگاهی یا دوره کاردانی , کدوم رو تیک را باید زد؟؟

باید همون پیش دانشگاهی رو انتخاب کرد؟؟

آخرین ویرایش:

atish pare

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون از پاسخ دوستان:gol:

اونوقت برای پر کردن فرم ثبت نام در قسمت دانش آموز یا فارغ التحصیل دوره پیش دانشگاهی یا دوره کاردانی , کدوم رو تیک را باید زد؟؟

باید همون پیش دانشگاهی رو انتخاب کرد؟؟
فکر کنم آره
ولی بذار بازم دوستان جواب بدن مطمئن شی

maryam samadi

عضو جدید
با سلام
میخواستم بدونم واقعا خیلی سخته تا بخوای دانشگاه سراسری رشته کامپیوتر قبول بشیم؟چون همه نا امیدمون میکنن میگن مطمئن باش که در نمیای به نظر شما کلاس کنکور ثبت نام کنم؟تابستون سال بعد فارغ تحصیل میشم چیکار کنم تو را خدا کمک کنید

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
با سلام
میخواستم بدونم واقعا خیلی سخته تا بخوای دانشگاه سراسری رشته کامپیوتر قبول بشیم؟چون همه نا امیدمون میکنن میگن مطمئن باش که در نمیای به نظر شما کلاس کنکور ثبت نام کنم؟تابستون سال بعد فارغ تحصیل میشم چیکار کنم تو را خدا کمک کنید

کلا اگه رشتت این نباشه و بخوای تغییر رشته بدی یکم کارت سخته...البته سراسری سخته آزاد قبول شدنش راحت تره

آناستازیا

عضو جدید
با سلام
می خواستم بدونم اگه کسی لیسانس داشته باشه می تونه دوباره تو کنکور سراسری شرکت کنه و دوباره بخواد یه لیسانس دیگه بگیره یا نه؟؟:que:

چرا بهش اطلاعات غلط میدین
کسی که یه بار از تحصیلات رایگان استفاده کرده و مدرک گرفته دوباره نمیتونه کنکور سراسری بده
اما میتونه کنکور آزاد بده
شما لیسانستون سراسری بوده یا آزاد؟

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
کسی که یه بار از تحصیلات رایگان استفاده کرده و مدرک گرفته دوباره نمیتونه کنکور سراسری بده

من آزاد خوندم

Mr.Hyde

عضو جدید
شما اين قانونو از كجا آوردين ؟
كي گفته نميشه 2 بار توي دانشگاه دولتي شركت كرد ؟
Are you Ok
?

ahad_judo

اخراجی موقت
به نظر من عمرتو تلف نکن برو دنبال یه کاری میخوای درس بخونی دوباره که چی بشه تو این مملکت بی صاحب؟

mahshid89

عضو جدید
با سلام

عزیزم تو توی دانشگاه دولتی فقط میتونی 1با ر تو هر مقطی از 1رشته دبیرستانی درس بخونی مثلا اگه تجربی باشی فقط 1بار میتونی لیسانس بگیری ولی برای بار دوم باید کنکور ریاضی یا انسانی بدی ولی تو ازاد هرچی بخوای میتونی من خودم دولتی هستم و فقط 1بار بهم اجازه کنکور دادن مگر این که زمانی که تو دانشگاه درس میخونم 2رشته ای بشم

afshin shakeri

عضو جدید
ببخشید دوستان یه سوال

الان یکی از دوستان من تو زمان دبیرستان رشتش ریاضی فیزیک بود و اومد کنکور داد.تو سال 85 دانشگاه دولتی روزانه قبول شد و مدرکش رو دوسال پیش گرفت.بعدش خدمت رفت و الان دوباره می خواد کنکور بده اما این دفعه تجربی.الان مشکلی واسش پیش نمی اد؟شبانه محسوب نمی شه؟کسی که اطلاعات کاملی داره ممنون می شم راهنمایی بکنه!

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
اگر شما لیسانس خود را به صورت روزانه گرفته اید دو راه دارید : 1- در سهمیه شبانه یا دانشگاههای غیر سراسری شرکت کنید 2- اگر می خواهید حتما دانشگاه شما روزانه باشد دیگر حق شرکت در مقطع کارشناسی را ندارید و باید به فکر دکترای پیوسته باشید (فرقی نمی کند ریاضی شرکت کرده اید یا تجربی)که تو ریاضی سه تا داریم (ریاضی ، فیزیک ، بیوتکنولوژِی)

اما اگر مدرک قبلی شما روزانه نباشد : من اطلاعی ندارم

بالا