سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

رویا3

عضو جدید
یه برنامه هست به نام Driver Genius Professional
اگر با اون هم تست کنید بد نیست به عنوان یه برنامه قوی در تشخیص و دانلود
اگر به حالت معمول کار نکرد از قندشکن استفاده کنید
متشکرم از راهنمایی هاتون الان نمی تونم انشالله شب امیدوارم که درست شه

takmemar

عضو جدید
سلام به مهندسای عزیز
من میخوام گوشی بخرم، میخواستم راهنماییم کنین که برای کیفیت بهتر به چه ویژگی هایی باید توجه کنم؟
میخوام قیمتش زیر 1 تومن باشه و ترجیحا برند سونی! اگه مدل خاصی هم مد نظرتون هست، بهم بگین خوشحال میشم :smile:

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
سلام به مهندسای عزیز
من میخوام گوشی بخرم، میخواستم راهنماییم کنین که برای کیفیت بهتر به چه ویژگی هایی باید توجه کنم؟
میخوام قیمتش زیر 1 تومن باشه و ترجیحا برند سونی! اگه مدل خاصی هم مد نظرتون هست، بهم بگین خوشحال میشم :smile:

با این محدوده که شما فرمودید بهترین انتخاب سری زد است مثل زد وان. البته جدیدتر باشه بالای یک میلیون می شه
برای بالا بودن کارایی گوشی بهتره رم اون زیر 2 گیگابایت نباشه...
حافظه داخلی زیر 8 نباشه(معمولا 5 گیگش قابل استفاده است)
ترجیحا امکان اتصال حافظه اضافی رو داشته باشه.
نمایشگرش زیر 4.5 نباشه
ترجیحا چهار هسته ای باشه.(نوع سی پی یو هم خیلی مهمه)
دوربینش زیر 8 نباشه( البته دوربین نکات زیادی داره و فقط تعداد پیکسل ها نماد برتری یا ضعف نیست)

رویا3

عضو جدید
یه برنامه هست به نام Driver Genius Professional
اگر با اون هم تست کنید بد نیست به عنوان یه برنامه قوی در تشخیص و دانلود
اگر به حالت معمول کار نکرد از قندشکن استفاده کنید
سلام حق با شما بود مشکل از پورت بود اما به صورت سخت افزاری رفتم ی چیزی خریدم درست شد اسم اینی که خریدمو نمی دونم چیه اگه می شه شما بگید ممنون می شم
usbهس بعد پشتش 2تا port برای فیش صدا داره
هرجا می رفتم بگم چی می خوام شش ساعت توضیح میدادم اسمشو نمی دونستم

رویا3

عضو جدید
مشکل دریم ویور

مشکل دریم ویور

سلام دریم ویور رو که باز می کنم می نویسه:
the application was unable to start correctly (0xc000007b). click ok to close the applicatin.​
حالا چه کارکنم لطفا راهنمایی کنید متشکرم

SHRP

کاربر ممتاز
احتمال زیاد نسخه شما سازگار با ویندوز 8.1 هیست.
یا نسخه جدید رو نصب کنید یا از یک کرک دیگه استفاده کنید شاید درست بشه
راستی اگر از نسخه های پرتابل هم استفاده کنید این مشکل پیش میاد

SHRP

کاربر ممتاز
سلام حق با شما بود مشکل از پورت بود اما به صورت سخت افزاری رفتم ی چیزی خریدم درست شد اسم اینی که خریدمو نمی دونم چیه اگه می شه شما بگید ممنون می شم
usbهس بعد پشتش 2تا port برای فیش صدا داره
هرجا می رفتم بگم چی می خوام شش ساعت توضیح میدادم اسمشو نمی دونستم
من هم دقیق نمی دونم شما چی خردید ولی یه سری کارتهای صوتی هستند که از طریق یو اس بی وصل می شه بهظ می گن اکسترنال آدیو یو اس بی
شاید منظور همون باشه

smr-khp

عضو جدید
نصب درایور نرم افزار لب ویو

نصب درایور نرم افزار لب ویو

سلام. من درایور ماژول خودم رو نصب کردم و هیچ خطایی هنگام نصب اعلام نشد. اما در خود نرم افزار قسمت کنترل پنل در قسمتی که ابزارهای کارت DAQ وجود دارد، برخی المان ها غیر فعال (کمرنگ) است. مشکل از کجاست؟
خطایی که هنگام باز کردن برنامه ی آن المان کمرنگ می دهد این است که "برنامه ی آن المان پیدا نشد.":que:

wolf.man

عضو جدید
سلام. یه دیکشنری نصب کردم. ولی در بعضی لغتها به جای نشان دادن حروف لاتین حروف فارسی نشون میده. مثلا به جای Ö,Ü,Ä, ن و... نشون میده. چطور میشه این مشکل رو حل کرد؟

Fehler1.2.JPGFehler1.jpg

رویا3

عضو جدید
احتمال زیاد نسخه شما سازگار با ویندوز 8.1 هیست.
یا نسخه جدید رو نصب کنید یا از یک کرک دیگه استفاده کنید شاید درست بشه
راستی اگر از نسخه های پرتابل هم استفاده کنید این مشکل پیش میاد
سلام آخه من چندبار نصب کردم یک بار از روی سی دی و دوسه بار هم از جاهای مختلف دانلودش کردم باز هم همینه اگر مشکل کرک بود نباید واسه همشون این ارور رو میداد درست می گم؟
بعلاوه باید عرض کنم خدمتتون که من ویندوز 7 و 8.1 رو باهم دارم دریم ویور با 7 هم همین مشکل رو داره جالب اینجاس که رو لپ تاپ و جاهای دیگه که همین نسخه هارو نصب می کنم این ارور نمیاد فقط رو سیستم من هس
واقعا اندر حکایتش موندم

مهندس سهراب

عضو جدید
سلام دوستان
من می خوام توی ورد برای شکلا caption بذارم و می خوام اگه مثلا رفت به فصل 5 شماره شکل بشه 1-5 اما هر کار می کنم نمیشه توی تنظیمات caption هم قسمت numbering وقسمت include chapter number رو فعال کردم ولی باز میزنه شکل 1-1 .برای فصل هم از heading استفاده کردم نمیدونم چرا جواب نمیده لطفا کمکم کنید.

SHRP

کاربر ممتاز
سلام دوستان
من می خوام توی ورد برای شکلا caption بذارم و می خوام اگه مثلا رفت به فصل 5 شماره شکل بشه 1-5 اما هر کار می کنم نمیشه توی تنظیمات caption هم قسمت numbering وقسمت include chapter number رو فعال کردم ولی باز میزنه شکل 1-1 .برای فصل هم از heading استفاده کردم نمیدونم چرا جواب نمیده لطفا کمکم کنید.
باید توی ورود بخش های خودتون رو با استفاده از امکانات مشخص کنید
در واقع شما فقط یک بخش دارید که برای ورد تعریف شده....( امکانات توی قسمتهای مربوط به (Break ,.....continue ,... ) است

SHRP

کاربر ممتاز
راهنمایی در این خصوص:
شماره گذاری صفحات پایان نامه
ابتدا فایلمان را به صورت ساده و بدون سکشن ایجاد می کنیم . همه ی فصل ها را تایپ کرده و همه ی قسمت ها را به صورت ساده می نویسیم. حال نوبت به قسمت بندی می رسد. صفحه شبیه جلد، بسم ا.. و امضای اساتید باید در یک سکشن باشد و از تقدیم به تا انتهای فهرست ها در یک سکشن و هر فصل هم در سکشن جداگانه. برای ایجاد سکشن جدید مثلا به انتهای صفحه ی امضاها رفته و از منوی PageLayout گزینه Break سپس Next Page را انتخاب می کنیم. به همین ترتیب تا انتها...
اولین شماره گذاری که حروف ابجد است از صفحه ی تقدیم به شروع می شود. پس انتهای این صفحه می رویم و دابل کلیک می کنیم. سپس تنظیمات فونت و سایز را انجام داده و در قسمت پاراگراف گزینه ی Right to Left را به منظور فارسی بودن اعداد انتخاب می کنیم
سپس از منوی Insert بعد Page Number و Bottom of Page را انتخاب می کنیم. بعد به تب Design رفته گزینه Page Number و بعد Format Page Number را انتخاب می کنیم و بعد حروف ابجد و بعد Start at را دلخواه تنظیم می کنیم.
حال برای سایر شماره گذاری ها در صفحه عنوان فصل اول رفته و مطابق آنچه گفته شد شماره گذاری می کنیم ولی اینبار اعداد و آن هم از یک شروع می کنیم. برای اینکه اول هر سکشن یعنی عنوان فصل ها شماره گذاری نداشته باشد روی شماره آنها دابل کلیک کرده سپس گزینه Different First Page را تیک می زنیم.
لازم به ذکر است که Link to previous بین سکشن اول یعنی شماره گذاری حروف ابجد و سکشن شماره گذاری با اعداد باید خاموش باشد.

rahele83

عضو جدید
سلام دوستان
من گوگل کروم رو که مشکل داشت آنیستال کردم روی لپ تاپم الان دوباره نمیتونم نصب کنم یعنی نصب میشه ولی حالت هنگ داره
باید چیکارکنم
ممنون

mo.ava

عضو جدید
سلام به همگی
ببخشید من وقتی با موبایل میام اینجا تو هر تایپیک فقط هشت صفحه اول واسم باز میشه!!!
چطوری باید برم صفحه های دیگه؟؟؟

wolf.man

عضو جدید

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام دوستان.:gol:
وقتی با لپ تابم کار میکنم(حالا نه صرفا کارهای سنگین- مثلا دیدن یک ویدئو) به شدت داغ میکنه! اما کارکرد سی پی یو رو همون 4 درصد میزنه! دیروز هم ساعت لپ تاب خود به خود یک ساعت عقب افتاد.
به نظر شما مشکل از کجاست!
نرم افزارهای سنگینی که روش شاید نصب باشه: فلش، فتوشاپ، ویژوال استدیو

• Like
واکنش ها: Sima

SHRP

کاربر ممتاز
سلام دوستان.:gol:
وقتی با لپ تابم کار میکنم(حالا نه صرفا کارهای سنگین- مثلا دیدن یک ویدئو) به شدت داغ میکنه! اما کارکرد سی پی یو رو همون 4 درصد میزنه! دیروز هم ساعت لپ تاب خود به خود یک ساعت عقب افتاد.
به نظر شما مشکل از کجاست!
نرم افزارهای سنگینی که روش شاید نصب باشه: فلش، فتوشاپ، ویژوال استدیو
عقب رفتن ساعت مال تغییر ساعت تابستانی است و تقریبا همه سیستمها اینطور شدن و مشکلی نداره....
اگر داغ می کنه پس فن سیستم مشکل داره نه فن سی پی یو...
اگر بتونی یه گردگیری ازش بکن وگرنه بهتره بدی نمایندگی انجامش بده

SHRP

کاربر ممتاز
سلام. دوستان کسی نیست جواب منو بده؟
اگر تنظیمات زبان و کشور درسته پس احتمال زیاد مشکل از نسخه برنامه باید باشه
شاید نسخه ای دیگه برای این ویندوز شما مناسب باشه

مهربان 1392

عضو جدید
سلام دوستان خیلی سوالم ابتدایی هست آخه من رشته ام کانپیوتر نیس
حقیقتش میخوام چندتا فایل واسه جایی آپلود کنم بهم گفتن نباید " زیپ " باشه، حالا من چطوری انجام بدم که زیپ نشه؟!!

ممنون:gol:

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خیلی سوالم ابتدایی هست آخه من رشته ام کانپیوتر نیس
حقیقتش میخوام چندتا فایل واسه جایی آپلود کنم بهم گفتن نباید " زیپ " باشه، حالا من چطوری انجام بدم که زیپ نشه؟!!

ممنون:gol:
زيپ شدن يني فشرده كردن فايل.يني فشرده نشه خود فايلو براشون بفرستي بره.
خواهش ميكنم.:D

مجتبی122

عضو جدید
چگونه ریکاوری کردن رم نوکیاn70

چگونه ریکاوری کردن رم نوکیاn70

میشه کمکم کنید و بگید با چه برنامه ای میشهsmsوmmsهای حذف شده رم گوشیمو بالا بیام

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام کسی میدونه چرا رم ریدر باز نمیشه؟؟؟؟؟ این پیغامو میدهمشاهده پیوست 221240[/QUOT

E]

چیز دیگه ای که به سیستمتون متصل می کنین چنین خطایی میده یا فقط مختص این مورده؟؟

اون کابلی که باهاش رم ریدرو متصل میکنینو عوض کنین ببینین خوب نمیشه!؟
با یک رم ریدر دیگه امتحان کنین ببین اونو باز میکنه یا نه شاید مشکل از رم ریدرتون باشه!

بالا