سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ویندوز من مشکل داره...وقتی کامپیوتر رو روشن میکنم یه دفع ریست میشه و پیامای زیر میاد...در اخر هم وقتی سیستم بالا میاد عکی اخر ظاهر میشه..
بعضی اوقات بعد از 5مین بعضی اوقات هم بعد 10-15 مین رسیت میشه بعضی اوقات هم اصلا نمیشه
میشه دلیلش وارد شدن به اینترنت باشه؟خواهش میکنم جوابمو بدید؟

روش 1 و 2 از اینجا رو امتحان کن

reza_pisc

عضو جدید
جوملا

جوملا

سلام من جوملا رو روی سرور آپلود کردم ولی دامنه ام ست نشده و از آی پی سایتم لود نمیشه چطور قبل ست شدن دامنه نصبش بکنم؟
Untitled.jpg

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مثل اینکه ترک عادت موجب مرزه

اصلا من نمیدونم شما چی کار کردی که این ارور رو داده چون این مربوطه به Upgrade بودن که تازه Upgrade هم هست و ربطی نداره
بایییی باید برم درس بخونم :biggrin:
عجب ادمایی پیدا میشن

alimka

عضو جدید
سلام من جوملا رو روی سرور آپلود کردم ولی دامنه ام ست نشده و از آی پی سایتم لود نمیشه چطور قبل ست شدن دامنه نصبش بکنم؟
مشاهده پیوست 183119

آیا شما اکسترکتش کردی ؟ اگه با پوشه Zip آپلود کردی قبلش اکسترکتش کن بعد برو رو آی پی و باقی مراحل نصبم که سادست.
اگر مشکلی داشتین در نصب می تونین در خصوصی بهم بگین تا خودم براتون نصبش کنم.

alimka

عضو جدید
سلام دوستان من یه انیمیشن دانلود کردم که اجرا نمیشه ویه خطا میده که عکسشو گذاشتم
میخواسم بدونم چرا خطا میده و چه با چه برنامه ای میتونم بازش کنم؟؟؟؟؟

این از شما می خواید که شما آپدیت کنی ویندوز مدیا پلیر رو. آپدیت نیست برنامه و نمی تونه اون فایلرو پخش کنه. اگه کدک پک آخری رو نصب کنی که فک کنم نسخه 9 باشه براحتی این مشکل حل میشه و نیازی هم به آپدیت نداری.
البته اگه از نرم افزار حرفه ای KmPlayer هم استفاده کنی که بهتره و خودش همه پسوندهارو پشتیبانی می کنه.

bmw_7150

عضو جدید
ویروس در رم

ویروس در رم

با سلام خدمت عزیزان
چن وقتیه که تو رم گوشیم یه ویروسی افتاده بود که وقتی با کامپیوتر رم رو باز میکردم،عوض محتویات رم،یه آیکونی رو نشون میداد که همون اسم رم بودش
من نتونستم این مشکل رو برطرف کنم،اون فایل رو حذف کردم(چن کیلوبایت بودش،در حالیکه محتویات رم چن گیگ بود!!!!!)
رم رو که باز میکنم چند گیگ اضافی بهم نشون میده،اما هیچ خبری از اون فایلهای قبلی نیست،فایل های قدیمی رو چطوری میتونم برگردونم؟؟؟
لطفا کمکم کنید،مرسی از همتون

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این از شما می خواید که شما آپدیت کنی ویندوز مدیا پلیر رو. آپدیت نیست برنامه و نمی تونه اون فایلرو پخش کنه. اگه کدک پک آخری رو نصب کنی که فک کنم نسخه 9 باشه براحتی این مشکل حل میشه و نیازی هم به آپدیت نداری.
البته اگه از نرم افزار حرفه ای KmPlayer هم استفاده کنی که بهتره و خودش همه پسوندهارو پشتیبانی می کنه.

با کا ام پلیر باز نمیشه.....

roghayeh8

عضو جدید
سلام يه پروژه دارم ميخوام به پاورپوينت تبديل كنم وقت ندارم كمكم كنيد

reza_pisc

عضو جدید
آیا شما اکسترکتش کردی ؟ اگه با پوشه Zip آپلود کردی قبلش اکسترکتش کن بعد برو رو آی پی و باقی مراحل نصبم که سادست.
بله اکسترکتش کردم ولی بازم همون تصویر نشون میده
کنرل پنلم هم سی پنل

reza_pisc

عضو جدید
جوملا

جوملا

کنرل پنلم هم سی پنل

alimka

عضو جدید
کنرل پنلم هم سی پنل
آدرس سایتتون رو برام خصوصی ارسال کنین من ببینم. توی اون عکس زیاد واضح نیست.

masoodxl

عضو جدید
سلام

میخوام فایل با پسوند dwg رو روی سایت آپلود کنم

ولی نمیشه!!!باید چکار کنم؟؟؟مرسی

armx

عضو جدید
سلام دوستان، من در رابطه با برنامه نویسی فرترن به مشکل برخوردم اگه بتونین راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم، فایلهاشو آپلود می کنم:
fortran.jpgمشاهده پیوست ab zirzamini.txt

هنگام اجرای برنامه فک کنم نمیتونه فرمتشو بخونه!

hoseng

کاربر بیش فعال
سلام دوستان، من در رابطه با برنامه نویسی فرترن به مشکل برخوردم اگه بتونین راهنماییم کنین خیلی ممنون میشم، فایلهاشو آپلود می کنم:
مشاهده پیوست 183292

هنگام اجرای برنامه فک کنم نمیتونه فرمتشو بخونه!
من عکس رو نگاه انداختم و اگر همینکارو باید میکردم مشکل اینه که دقیقا تو همون خطی که خود کامپایلر هم مشخص کرده یه پرانتز بسته کم گذاشتیذ
دقیقا قبل از اینکه تقسیم بر 4 رو بنویسید یه پرانتز بسته لازم داره

• Like
واکنش ها: armx

armx

عضو جدید
من عکس رو نگاه انداختم و اگر همینکارو باید میکردم مشکل اینه که دقیقا تو همون خطی که خود کامپایلر هم مشخص کرده یه پرانتز بسته کم گذاشتیذ
دقیقا قبل از اینکه تقسیم بر 4 رو بنویسید یه پرانتز بسته لازم داره
حسین جان ازت ممنونم ولی الان 2 تا ارور میده عکسشم آپلود می کنم
fortran2.jpg

hoseng

کاربر بیش فعال
حسین جان ازت ممنونم ولی الان 2 تا ارور میده عکسشم آپلود می کنم
سلام خواهش می کنم ولی من اصلا فرترن کار نکردم تا حالا و اونی هم که گفتم فقط ترجمه خطای کامپایل کامپایلر بود
الانم همینه. اروره اول که نمیدونم واسه چیه ولی ارور دوم باز هم خطای Syntax هستش و مثل اینکه یه جایی علامت ضربدر اضافی گذاشتید. اما من چیزی پیدا نکردم البته خط خطا رو هم کامپایلر مشخص نکرده

• Like
واکنش ها: armx

armx

عضو جدید
سلام خواهش می کنم ولی من اصلا فرترن کار نکردم تا حالا و اونی هم که گفتم فقط ترجمه خطای کامپایل کامپایلر بود
الانم همینه. اروره اول که نمیدونم واسه چیه ولی ارور دوم باز هم خطای Syntax هستش و مثل اینکه یه جایی علامت ضربدر اضافی گذاشتید. اما من چیزی پیدا نکردم البته خط خطا رو هم کامپایلر مشخص نکرده
بسیار ممنون، منم تا حالا با فرترن کار نکردم ولی مجبورم کار کنم، بازم اگه کسی رو میشناسین که خوب کار کرده باشه ممنون میشم واسم معرفی کنین

بالا