سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

Риал Краесис

عضو جدید
سلام..مهندسن محترم رایانه دانلود منیجر بنده موقعی که میخوام یه چیزیو دانلود کنم یوزر و پسوورد میخواد میگه باید یه چیزی بخری..قبلا ئانلود میشد همه چی ولی الان نمیشه..چیکار کنم؟؟
کرک اونو از سایت های مختلف میتونید پیدا کنید و اونو دوباره کرک کنید فقط ار نت باید قطع باشید.

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
اسنارت سکیوریتی بدون حذف فایل های الوده فقط ویروس رو حذف میکنه البته به شرطی که به روز باشه.

بنده خلاف این امر بهم ثابت شد و قید نود رو زدم برا همیشه. :)
نود32(منظورم همون اسمارت سکوریتیه) فایل های ویروسی توی سیستم رو پیدا میکنه و ازت میخواد که سیستم رو ریبوت کنی تا حذفشون کنه و شما سیستم رو ریبوت میکنی و دوباره اسکن میکنی، با کما تعجب میبینی که همون ویروس ها دوباره یافت شدن و دوباره ازت میخواد که ریبوت کنی و ... (این عین مشکلی بود که برا خودم پیش اومد و به ضعیف بودن اسمارت سکوریتی پی بردم).
یه بار دیگه هم هارد دوستم رو که درایو ویندوزش پر ویروس بود خواستم ویروس کشی کنم ، همین ماجرا پیش اومد ، البته چندتا از ویروس ها رو از بین برد ولی برا بقیه نتونست کاری کنه!

Риал Краесис

عضو جدید
بنده خلاف این امر بهم ثابت شد و قید نود رو زدم برا همیشه. :)
نود32(منظورم همون اسمارت سکوریتیه) فایل های ویروسی توی سیستم رو پیدا میکنه و ازت میخواد که سیستم رو ریبوت کنی تا حذفشون کنه و شما سیستم رو ریبوت میکنی و دوباره اسکن میکنی، با کما تعجب میبینی که همون ویروس ها دوباره یافت شدن و دوباره ازت میخواد که ریبوت کنی و ... (این عین مشکلی بود که برا خودم پیش اومد و به ضعیف بودن اسمارت سکوریتی پی بردم).
یه بار دیگه هم هارد دوستم رو که درایو ویندوزش پر ویروس بود خواستم ویروس کشی کنم ، همین ماجرا پیش اومد ، البته چندتا از ویروس ها رو از بین برد ولی برا بقیه نتونست کاری کنه!

والا در مورد من تا حالا این اتفاق نیفتاده هرنوع ویروسی رو به راحتی پاک کرده حتی همین ویروس دوست عزیزمون یا اون ویروسی که همه پوشه ها رو مخفی میکنه.

NAV!D

عضو جدید
اگر یه آیدی دختر ساخته بودم جواب تمام سوالاتم رو همه سر ضرب میدادند . انگار باید از این ب بعد با آیدی دخترانه بیایم که بقیه مثل اینکه واسه دخترا سر و دست میشکونن.:biggrin:

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
اگر یه آیدی دختر ساخته بودم جواب تمام سوالاتم رو همه سر ضرب میدادند . انگار باید از این ب بعد با آیدی دخترانه بیایم که بقیه مثل اینکه واسه دخترا سر و دست میشکونن.:biggrin:

خواستی با آیدی دختر بیای ، قبلش یه چادر هم بنداز سرت
:D

Риал Краесис

عضو جدید

نه دوست عزیز احتمالا افراد حاضر مثل خود من جواب سوال شما رو بلد نبودند و کلا چون نمی خواهیم همدیگر را اذیت کنیم پس جواب نادرست نمی دیم حالا شما هم لطفا صبر کنید تا شخص مطلعی به سوال شما رسیدگی کنن من به شخصه تنها راهی که به نظرم میرسه تعویض ایدی بود که ظاهرا شما انجام دادید.

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
نه دوست عزیز احتمالا افراد حاضر مثل خود من جواب سوال شما رو بلد نبودند و کلا چون نمی خواهیم همدیگر را اذیت کنیم پس جواب نادرست نمی دیم حالا شما هم لطفا صبر کنید تا شخص مطلعی به سوال شما رسیدگی کنن من به شخصه تنها راهی که به نظرم میرسه تعویض ایدی بود که ظاهرا شما انجام دادید.

دقیقا" حق با شماس دوست عزیز

rahele83

عضو جدید
سلام من چه طورمیتونم ازایمیل هام بک آب بگیرم؟ یابه ایمیل دیگه بفرستم؟

AMIN_XCD

عضو جدید
با عرض سلام و وقت بخیر
ببخشید که این درخواست را اگر جای خودش مطرح نمی کنم .
بنده مطلب فارسی حالا ورد یا پاورپوینت در مورد " انواع سرور های لینوکسی " می خواستم .

ممنون می شوم در این مورد بنده را یاری و مدد رسانید .

از لطف شما ممنونم.
منتظرم ....

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من چه طورمیتونم ازایمیل هام بک آب بگیرم؟ یابه ایمیل دیگه بفرستم؟

با سلام
دوست عزیز
اکثر سرویس دهنده های ایمیل امکان Forward را پشتیبانی می کنند .
شما یک ایمیل دیگر را معرفی می کنید .
یک کد از سرویس دهنده ایمیل اصلی شما برای ایمیل پشتیبان شما ارسال می گردد .
شما بایستی در سرویس دهنده اصلی این کد را وارد کنید و تنظیمات مربوط به چه ایمیل هایی ارسال گردد را مشخص می کنید .
این تنظیمات معمولا در قسمت Setting و با تب Forwarding مشخص شده است .
با تشکر - سیستم 32

rahele83

عضو جدید
ببخشیدمن اصلا متوجه نشدم بایدچیکارکنم
تعدادایمیل های من زیاد مشکلی نیست؟
من به پسوردایمیلم دسترسی ندارم فقط ازطریق مسنجرم میتونم واردایمیلم بشم
ممنون

rel!ance

کاربر فعال
با سلام
دوست عزیز
اکثر سرویس دهنده های ایمیل امکان Forward را پشتیبانی می کنند .
شما یک ایمیل دیگر را معرفی می کنید .
یک کد از سرویس دهنده ایمیل اصلی شما برای ایمیل پشتیبان شما ارسال می گردد .
شما بایستی در سرویس دهنده اصلی این کد را وارد کنید و تنظیمات مربوط به چه ایمیل هایی ارسال گردد را مشخص می کنید .
این تنظیمات معمولا در قسمت Setting و با تب Forwarding مشخص شده است .
با تشکر - سیستم 32

این روش وقتی جواب میده که بخوای ایمیلهای بعدی که برات میاد یک نسخه اش هم به ایمیل دومت بره
اما اگه بخوای ایمیلهای قبلی را به ایمیل دوم بفرستی فک نکنم بفرسته ....
قبلا خودم هم پرسیدم آیا میشه همه ایمیلهایی که در اینباکس هست را با هم فوروارد کرد یا جدا جدا باید فوروارد کنیم؟

rel!ance

کاربر فعال
من چند تا کرک برای ویندوز 7 دانلود کردم ... اما هرکار می کنم جواب نمیدن!
یعنی روی انها راست کلیک میکنم ران از ادمین میزنم اما خبری نمیشه! یا وقتی رمزشونو وارد می کنم (که معمولا اسم سایتی هست که از اونجا کرک را دانلود کردم) دوباره وارد اون سایت میشم! اونهم صفحه اصلیش!
کسی میتونه برام توضیح بده چکار کنم؟ ممنون میشم

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام

این روش وقتی جواب میده که بخوای ایمیلهای بعدی که برات میاد یک نسخه اش هم به ایمیل دومت بره
اما اگه بخوای ایمیلهای قبلی را به ایمیل دوم بفرستی فک نکنم بفرسته ....
قبلا خودم هم پرسیدم آیا میشه همه ایمیلهایی که در اینباکس هست را با هم فوروارد کرد یا جدا جدا باید فوروارد کنیم؟

دوست عزیز
لااقل در جیمیل ممکن است .
یک راه حل اینکه :
بایستی یک فیلتر درست کنید (در همان قسمت Forwarding) و در زمان ساخت فیلتر تیک گزینه مربوطه را بزنید تا ایمیل های قبلی نیز ارسال شوند .
گزینه مربوطه : Also apply filter to XX matching conversations
منظور از XX همان عدد نوشته شده که تعداد ایمیل های فیلتر شده است . با این کار نیازی هم نیست حتما در اینباکس باشد . از پوشه های دیگر به جز Spam و Trash ارسال می گردد . (ایمیل های آرشیو شده)
امیدوارم منظور را درست رسانده باشم .

من چند تا کرک برای ویندوز 7 دانلود کردم ... اما هرکار می کنم جواب نمیدن!
یعنی روی انها راست کلیک میکنم ران از ادمین میزنم اما خبری نمیشه! یا وقتی رمزشونو وارد می کنم (که معمولا اسم سایتی هست که از اونجا کرک را دانلود کردم) دوباره وارد اون سایت میشم! اونهم صفحه اصلیش!
کسی میتونه برام توضیح بده چکار کنم؟ ممنون میشم

خیلی از کرک های ویندوز بعد از مدتی غیر فعال می شوند .
پیشنهاد می کنم به سایت پرند سری بزنید و کرک ججدید آن را دانلود کنید .
با تشکر - سیستم 32

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون

با سلام
دوست عزیز ، تعداد ایمیل ها مشکلی ایجاد نمی کند .
فکر کنم منظورتان پسورد ایمیل و پسورد مسنجر بایستی یکی باشد .
اگر از یاهو استفاده می کنید ، تا جایی که اطلاع دارم امکان دسترسی به ایمیل از طریق مسنجر ممکن است (قسمت ایمیل های دریافتی جدید که با یک آیکون پاکت نامه زرد با ستاره نشان داده می شود)
ولی اگر پسوردتان را فراموش کردید و فقط ذخیره شده بر روی مسجر دارید ، موضوع چیز دیگری است که بایستی دنبال راه حل آن باشید .
با تشکر - سیستم 32

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همگی

من چند وقته blue screen روی سیستمم میاد بالا و reset میشه، اشکال از کجاست؟ باید ویندوز عوض کنم؟

ممنون

Parisa R

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون

پسورد مسنجر با پسورد ایمیل یکیه ...

بالا