سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

مهران.ن

عضو جدید
با سلام،
لازمه بگم که اگه کسی جواب سؤالی رو بلد باشه دریغ نمی کنه! مطمئناً از بچه های کامپیوتر کمتر کسی سراغ این چیزا رفته پس نباید انتظار داشته باشید که ازش اطلاع داشته باشن!
بهترین راه استفاده از گوگل هستش، یه سرچ کوچولو خیلی اطلاعات در بر داره!
اما چیزایی که من پیدا کردم نشون می ده که ولتاژ ورودی تون نباید از 5 ولت بالاتر بره در این صورت مشکلی در استفاده ازش نیست! علاوه بر نرم افزاری که گفتید می تونید از این ها هم استفاده کنید:
لینک 1، لینک 2، لینک 3

خیلی ممنون دوست عزیز متشکرم.اطلاعات مهمی دادی ممنون خدا خیرت بده.

رضاکلاته

عضو جدید
با سلام،
مشکلی نیست! در هر دو حالت کار می کنه!
برای انتقال اطلاعات از select all استفاده نکنید و سعی کنید بخش بخش و فقط چیزهای با ارزش رو انتقال بدید، نه هر چیزی رو!
اگه چیزی منتقل نشد یعنی در حین کپی خطا داد، احتمالاً مشکل داره و نمی شه کاریش کرد، بعد از اجرای دستور باید از ریکاوری استفاده کنید!
البته این راه اوله و ممکنه که اصلاً جواب نده و هیچ چیزی رو از دست ندید!! اما جنبه ای از موضوع کنار گذاشته می شه!
ممنون دوست عزیز هنگام انتقال فایلهام به درایو دیگه متوجه شدم یکی از پوشه هارو که به درایو دیگه منتقل میکنم دزایو جدیده دچار این مشکل میشه ودرایو قبلی درست میشه پوشه رو اسکن میکنم ویروس نداره وجالب اینکه تو ویندوز دیگم که 7ه مشکلی نیست چرا توی xpاین طوری میشه؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز هنگام انتقال فایلهام به درایو دیگه متوجه شدم یکی از پوشه هارو که به درایو دیگه منتقل میکنم دزایو جدیده دچار این مشکل میشه ودرایو قبلی درست میشه پوشه رو اسکن میکنم ویروس نداره وجالب اینکه تو ویندوز دیگم که 7ه مشکلی نیست چرا توی xpاین طوری میشه؟
همون طور که گفتم احتمال ویروس خیلی ضعیفه، در مورد فولدرتون توضیح بدید، چی توش هست، حجمش چقدره، بزرگترین فایلش چه حجمی داره، حتی اگه ممکنه از محتویاتش عکس بگیرید!
آیا تو ویندوز 7 به محتویاتش هم دسترسی دارید، مشکلی وجود نداره؟

آی ناز

عضو جدید
سلام
لطفا راهنماییم کنید
جدیدا یه برنامه به اسم security shield خود به خود run میشه و هشدار میفرسته .نمیدونم چجوری uninstallکنم.هرچقدم سرچ میکنم محل نرم افزارو نمیدونم کجاست:(
خواهش میکنم کمک کنید
چیکار باید بکنم؟

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
سلام
لطفا راهنماییم کنید
جدیدا یه برنامه به اسم security shield خود به خود run میشه و هشدار میفرسته .نمیدونم چجوری uninstallکنم.هرچقدم سرچ میکنم محل نرم افزارو نمیدونم کجاست:(
خواهش میکنم کمک کنید
چیکار باید بکنم؟

سلام...

دوست عزیز security shield برنامه آنتی ویروس ساختگی برای آلوده کردن کامپیوتر هستش.

سیستم رو ری استارت کنید و قبل از بالا اومدن ویندوز، کلید F8 و چندبار فشار بدید تا منویی

مطابق این شکل ظاهر بشه:

و گزینه safe mode with networking رو انتخاب کنید و enter رو بزنید.

وقتی ویندوز بالا اومد، به اینترنت وصل بشید و از کیبورد، کلید ویندوز و R رو همزمان فشار

بدید:

پنجره Run باز میشه. داخل کادر این پنجره، این عبارت رو وارد کنید:

iexplore http://www.spywarehelpcenter.com/remove

بعد Ok رو بزنید و منتظر بمونید تا کادری برای دانلود ظاهر بشه.

وقتی کادر ظاهر شد، اگر ویندوزتون 7 هست ----> گزینه Run و یا اگر Xp هست ----> Save و

یا اگر از دانلود منیجر استفاده میکنید ----> Start Download رو بزنید تا برنامه دانلود بشه.

این برنامه رو روی سیستم نصب کنید...

بعد از نصب و اجرای اون، منتظر بمونید تا آپدیت لازم و مراحل نصب طی بشه.

بعد از اسکن سیستم شما، شما در نهایت دکمه
Fix Checked رو بزنید.

دقت کنید عبارت Security Shield دقیقاً نمایش داده نمیشه و بصورت اسامی مختلف ظاهر میشه.

اما شما با فشردن همون دکمه، دستور حذف
Security Shield رو میدین.

اگر از شما ثبت نام (registery) خواست، انجام بدید که این مرحله نهایی حذف ویروس هست.

ah.fekri

عضو جدید
سلام.من میخوام 30 روز تریال انتی ویرویس اینترنت سکوریتی 2012 کاسپراسکای رو فعال کنم ولی وقتی دکمه اکتیو تریال ورژن رو میزنم پیغام میده:
cannot register key file if the corresponding non- commercial licence has expiredلطفا راهنمایی کنییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییید.

سلام دوست عزیز به این وب سایت مراجعه کنید و مشکلتون رو حل کنید.
www.iransetup.com

شاد و موفق باشد .

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه
بچه ها دستم به دامنتون، یه گندی زدم توش موندم.

چند روز پیش یکی از درایوها رو با بیت لاکر قفل کردم، پسورد رو هم درست میزنم اما ارور میده اشتباهه، کلید بازیابیش هم به خاطر عوض کردن ویندوز از بین رفته، با ابزارهای ریکاوری هم نتونستم برش گردونم، برای باز کردن درایو چیکار باید بکنم؟

رضاکلاته

عضو جدید
همون طور که گفتم احتمال ویروس خیلی ضعیفه، در مورد فولدرتون توضیح بدید، چی توش هست، حجمش چقدره، بزرگترین فایلش چه حجمی داره، حتی اگه ممکنه از محتویاتش عکس بگیرید!
آیا تو ویندوز 7 به محتویاتش هم دسترسی دارید، مشکلی وجود نداره؟
ممنون دوست عزیزاز زحماتتون درست شد مشکل ازMedia Player Classicبود پاکش کردم درست شد متعجم چرا در7 این مشکل رو ندارم پوشه ای که گفتم همش پره فیلم با فرمت mkvوmp4بود

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
يه مشكلي برام پيش اومده
كارت گرافيكم نصب نميشه يعني اينكه حتي جستجوشم ميكنيم پيدا نميشه
نميدونم بايد چيكار كنم؟

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام
يه مشكلي برام پيش اومده
كارت گرافيكم نصب نميشه يعني اينكه حتي جستجوشم ميكنيم پيدا نميشه
نميدونم بايد چيكار كنم؟

با سلام،
در اولین گام، از محل قرارگیریش روی Mainboard خارجش کنید، تمیز کنید و سرجاش بذارید! اگه بازم توسط سیستم شناخته نشد احتمالاً مشکل جدی تری داره!

nazaninfatemeh

عضو جدید
سلام مهندسين گرامي!
من ي مشكل خنده دار دارم ايميلمو باز نميكنه يوزر و پسورد ميزنم اما هيچ عكس العملي نشون نميده يوزرو پسمم درسته و ي هفته پيش تو كافي نت بازش كردم
تروخدا ي راه حل بهم بدين به ميلم نياز دارم:cry:

nazaninfatemeh

عضو جدید
ي مشكل ديگه كه خيلي الان بهش احتياج دارم پورف آقاي پيرجو
لطفا اگه بهش دست رسي دارين لينكشو برام بزارين
ممنون ميشم

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
ي مشكل ديگه كه خيلي الان بهش احتياج دارم پورف آقاي پيرجو
لطفا اگه بهش دست رسي دارين لينكشو برام بزارين
ممنون ميشم

http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/thumbs/avatar414_88.gif

پیرجو

دوست خوبم، شما تب بالای باشگاه رو که ببینید، نوشته لینکهای سریع، روی این قسمت

کلیک کنید و مشاهده مدیران رو بزنید.

که در اینصورت مدیران همه تالارها رو مشاهده خواهید کرد.

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام مهندسين گرامي!
من ي مشكل خنده دار دارم ايميلمو باز نميكنه يوزر و پسورد ميزنم اما هيچ عكس العملي نشون نميده يوزرو پسمم درسته و ي هفته پيش تو كافي نت بازش كردم
تروخدا ي راه حل بهم بدين به ميلم نياز دارم:cry:

سلام...
تویه همه ی مرورگر ها همین طوری هستش؟؟؟
اگه مرورگرتون کروم هستش خوب نمیدونم چرا چند وقته که این مشکل رو داره... البته فقط نسخه تحت ویندوزش...باید صبر کنید تا یه دوری آپدیت بشه بعد شاید درست بشه...
به جاش از موزیلا استفاده کنید....
باتشکر...

nazaninfatemeh

عضو جدید
سلام...
تویه همه ی مرورگر ها همین طوری هستش؟؟؟
اگه مرورگرتون کروم هستش خوب نمیدونم چرا چند وقته که این مشکل رو داره... البته فقط نسخه تحت ویندوزش...باید صبر کنید تا یه دوری آپدیت بشه بعد شاید درست بشه...
به جاش از موزیلا استفاده کنید....
باتشکر...

نه من تا حالا كروم رو حتي نديدم
با موزيلا ميرم
پ چرا اين جوري؟:cry:

nazaninfatemeh

عضو جدید
http://www.www.www.iran-eng.ir/customavatars/thumbs/avatar414_88.gif

پیرجو

دوست خوبم، شما تب بالای باشگاه رو که ببینید، نوشته لینکهای سریع، روی این قسمت

کلیک کنید و مشاهده مدیران رو بزنید.

که در اینصورت مدیران همه تالارها رو مشاهده خواهید کرد.

مرسي گلم
به اميد مدير شدن خودت
تازه كاريه و هزار درد!

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه من تا حالا كروم رو حتي نديدم
با موزيلا ميرم
پ چرا اين جوري؟:cry:

سلام...
چی بگم...
فایل های جاوا اسکریپتتون رو آپدیت کنید...جاوا ران تایم رو به آخرین نسخه بروز کنید...
موزیلا رو هم آپدیت کنید...
باتشکر...

rahimiedris

عضو جدید
با سلام به بچه های کامپیوتر....:smile:
راستش واسه من یه مشکلی پیش اومده که تقریبا نا امید شدم:(! من یه لب تاپ وایو دارم که روش نسخه 64 بیتی ویندوز7 نصبه.... و الان یه 5 ماهی میشه که آپدیتشم نکردم! چون با هر بار آپدیت چندین ساعت باید منتظر بمونم که سیستم خودشو خاموش کنه و یه چیزایی تا 100% پر بشه واسه همین آپدیتشو بستم!! زمانی ام که لب تاپ و خریدم به اسم ویندوز اورجینال از نمایندگی رسمی وایو خریدم!! حالا این مقدم رو گفتم واسه اینکه با مشکلی که می خوام بگم کم و بیش مرتبط هست!
مشکل اصلی اینجاست که من واسه رشته ی خودم باید یه نرم افزاری به اسم Solidworks رو نصب کنم!!! رفتم و نسخه 64 بیتی شو گرفتم و حالا که اومدم نصب کنم، بعد از مراحل نصب زمانی که می خوام کرک شو فعال کنم یه پیام میده مبنی بر اینکه رجیستری مشکل داره!!! از روی کنجکاوی رفتم که رجیستری رو باز کنم و در خط فرمان RUN نوشتم regedit که در کمال تعجب با پیام
Registry editing has been disable by your administrator مواجه شدم:eek:!!!! هرچی فکر کردم یادم نیومد که من رجیستری رو غیر فعال کردم واسه همین رفتم تا از طریق تایپ فرمان gpedit.msc در Run و باز شدن صفحه Group Policy برم و رجیستری رو فعال کنم!!! اما به یه مشکلی برخوردم که گیر منم همینجاست!!!! زمانی که توی RUN می نویسم gpedit.msc پیغامی می دیگه باورم نمی شه و اون اینه:surprised::
Windows cannot dind 'GPEdit.msc' . make sure you typed the name corrctly, and then try again

باور کردنش سخته که این کلمه رو پیدا نمی کنه!!!! واسم منم سواله که گیر کار کجاست!!!! یعنی سسیتم ویروسی شده؟؟؟؟
این مشکل رو توی Microsoft هم جستجو کردم یه راه کار دادن و اون هم این بود که در خط فرمان RUN تایپ کنم mmc بعد برم به File و گزینه Add/Remove Snap-in رو بزنم و در صفحه باز شده گزینه Group Policy رو به بخش Snap-ins اضافه کنم!!! و بدبختی من اینه که همه گزینه های مربوطه هست به جز همین :cry:Group policy!!!!!!
دوستان اگر می تونن به بنده کمک کنند که خیلی ممنون میشم:gol:!!!
اگه متنم طولانی شد ببخشید فقط خواستم کامل توضیح بدم!
منتظر جواب شما دوستان هستم!!

آذر دخت

عضو جدید
ببخشید اگه بخوایم قالب یه وبلاگ رو تو بلاگفا عوض کنیم کل وبلاگ بهم میخوره نه؟؟
راه حلی واسش هست یا نه؟؟
ممنون میشم سریع جواب بدین:confused:

!/!

عضو جدید
کاربر ممتاز
راه حلی واسش هست یا نه؟؟

نه !
قبلنا که اینجوری نبود
الان رو نمیدونم...!

نرگس خانوم

عضو جدید
دوستان محترم سلام * بنده تازه عضو این سایت شدم * من PRINTERندارم که بتونم با اون پشت و رو PRINTبگیرم * برای کار خیلی واجبی احتیاج دارم که 2 رو چاپ بشه * مجبورم که PRINTERبخرم * یه PRINTERخوب به من معرفی می کنین که قیمتش بالا نباشه برای پشت و رو گرفتن:que::cry::cry::cry:

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
دوستان محترم سلام * بنده تازه عضو این سایت شدم * من PRINTERندارم که بتونم با اون پشت و رو PRINTبگیرم * برای کار خیلی واجبی احتیاج دارم که 2 رو چاپ بشه * مجبورم که PRINTERبخرم * یه PRINTERخوب به من معرفی می کنین که قیمتش بالا نباشه برای پشت و رو گرفتن:que::cry::cry::cry:

سلام دوست عزیز...

خیلی خوش آمدید.

دوست خوبم، نیازی نیست که شما پرینتر جدید بخرید!

روشی که من خودم همیشه انجام میدم به این صورته که:

اگر از فایلی با فرمت pdf و یا فایلی که 2003 (word (doc هست میخواید پرینت بگیرید وارد منوی File بشید

و گزینه print رو انتخاب کنید. پنجره ای مطابق این شکلها براتون نمایان میشه:

محیط word 2003 :

محیط Adob reader :

اگر از فایلی که با (word 2007 (docx باز میشه میخواید پرینت بگیرید، طبق شماره گذاری زیر عمل کنید:

وقتی در هر سه محیط، وارد این بخش (print) شدین، نوار کشویی که براتون مشخص کردم رو باز کنید.

گزینه odd رو بزنید تا از صفحات فرد پرینت گرفته بشه.

بعد از تموم شدن پرینت، برگه ها رو برگردونید طوریکه دوباره قسمت سفید برگه ها رو باشن. (یعنی جوری

بچینید که صفحه 1 که پرینت گرفته شده، برگه اول باشه، اما از سمت سفیدش – پشتش)

حالا وارد بخش پرینت بشید دوباره و اینبار even رو بزنید تا از صفحات زوج پرینت بگیره.

به همین راحتی و نیازی به خرید پرینتر جدید نیست!

n3sa

عضو جدید
سلام
اگر کسی با دو آی دی مختلف پی ام بده میشه فهمید که هردو از یک کامپیوتر ارسال شده و مال یه نفر هست یا نه؟
من تو سایت سرچ کردم این تاپیکم چند صفحه ایشو خوندم ولی خیلی زیاد بود نتونستم همشو بخونم، خداکنه تکراری نباشه سوالم ولی من جوابشو پیدا نکردم

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
راه حلی واسش هست یا نه؟؟

دوست خوبم، شما کد قالبی که الان دارید رو داخل محیطی مثل word کپی کنید تا یه جا داشته باشید و

کد قالب جدید رو وارد کنید.

اگر با وارد کردن کد قالب جدید وبلاگ شما مشکل پیدا کرد و نوشته ها جابجا شد و... کد قبلی رو وارد کنید.

اما خیلی احتمالش کمه که کلاً وبلاگ بهم بخوره.

*بانو*

عضو جدید
سلام
من ویندوزمو تازه عوض کردم ویندوزم 7 و 64 بیتی ولی نمیتونم روش اتوکد نصب کنم
وقتی اتوکد 2006 نصب میکنم این اروری میده

Untitled.jpg

و وقتی که 2009 رو نصب میکنم این ارورو

1.jpg

در ضمن باید بگم که من 3دی مکس رو نصب کردم و مشکلی نداشته
خواهشا کمکم کنید کارم گیره

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
راستش دقیقاً نمی دونم مشکل چیه اما احتمالاً از سرور باشه نه از نرم افزار، چون بخشی از فایل رو دانلود کرده و بقیه رو نتونسته دانلود کنه! فایل ناقص رو از داخل IDM پاک کنید و دانلود رو از ابتدا شروع کنید!
از لینک های بهتری برای تست استفاده کنید. مثلاً از سایت هایی مثل soft98.ir یه نرم افزار دانلود کنید!
سرعت دانلودتون اغلب چنده؟ بعضی از سرورها مدتی محدودی اجازه ی دانلود می دن و بعد از اون تنظیمات سرور تغییر می کنه و دیگه قبلی در دسترس نیست!
وقتی با مرورگرتون دانلود می کنید تا انتها صبر می کنید ، یعنی دانلود فایل تموم می شه؟ یا فقط تست کردید که دانلود می کنه یا نه؟
فایلو پاک کردم و حتی از لینکای مختلف هم امتحان کردم ببینم چطور دانلود میکنه! اما مشکل همش تکرار میشد گفتم احتمالا نرم افزار یه جای کار نصبش ایراد داشته،
البته اینم بگم که چند بار idm رو که دانلود کردم بعد از نصب برنامش موقع اجرا یه پیغام میداد که سریال جعلی است و برنامه اجرا نمیشد برا همین پاکش کردم واز نسخه های دیگه امتحان کردم که همش همینو میگفت!
که آخرسر یه نسخه پرتابلشو دانلود کردم و دیگه اون ارور سریال جعلی رو نداد و برنامه اجرا شد اما دانلود نمیکنه دیگه!
بله با فیرفاکس لینکو کامل دانلود کردم play هم کردم تا آخرش هیچ مشکلی نداشت منتها خواستم با idmسرعت دانلودم بیشتر شه نمیدونم سرعتش چنده از کجا باید بخونم؟ فقط میدونم کمه خوب نیست!

sosk mehrabon

عضو جدید
سلام بچه ها من رمز یاهو مو فراموش کردم جون هر کسی که دوست دارید کمکم کنید ممنون

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من رمز یاهو مو فراموش کردم جون هر کسی که دوست دارید کمکم کنید ممنون

1- روی کیبورد، دکمه ویندوز و R رو باهم فشار بدین تا کادر Run باز بشه.

Regedit رو تايپ كنید و كليد Enter رو فشار بدين.

در كادر رجيستري به كليد زير برويد HKEY_CURRENT_USER\Software\Yahoo\Pager و روي Save Password

دو بار كليد كنيد و عدد 100 را در آن تايپ كنيد و OK بزنيد.

حالا ياهو میل رو باز کنید و میبینید که آخرين ID و Password ID داخل محلهای مربوطش نوشته شده!

باهاش Login بشید و سریعاً پسورد خودتون رو تغییر بدین تا یادتون بمونه.

2- شما به این آدرس باید ایمیل بدین

account-security-help@cc.yahoo-inc.com

subject هم این باشه:

lose password

متنش هم ایدیتون باشه

--------------------

در مرحله بعد یاهو یه ایمیل میفرسته که اینجوریه

1. Yahoo! ID 2. Your name 3. Date of birth (mm-dd-yyyy) 4. Your alternate email address 5. Secret Question and Answer 6. Your city and state 7. ZIP Code or Postal code you entered during registration 8. Your country

شما Replay کنین

1. ایدی یاهوتون
2. اسمس که گذاشتین
3. تاریخ تولدی که گذاشتین به این صورت >>> jun-1-2008
4. ایمیلی که واسه seceurty گذاشتین
5. سوال و جوابی که ازتون شده و جواب دادین
6. شهری که انتخاب کردین
7. زیپ کئ که ندارین پس چیزی ننویسین
8. کشوری که انتخاب کردین

پاسخ دوست خوبمون :
Saeed_askari

آخرین ویرایش: