سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
سلام...چرا فایل ورد زیر رو نمیتونم Justify کنم؟ وقتی justify میکنم بیشتر نامرتب میشه.

http://s8.picofile.com/file/8290965826/eeee.docx.html

سلام
از نوت پد نگاه کردم آفیس ندارم، ولی اصلا justify توو این فایل نزدین که. از چپ چین استفاده کردین؛
پس برای تراز کل متن رو انتخاب می کنین بعد آیکون تراز یا (Ctrl+J)رو می زنین.
در ثانی متن لاتین اونم جمله های جدا جدا، تا یک حد خیلی جزیی justufy یا تراز می شه مثل کلمه های فارسی نیس

Asghar_

عضو جدید
سلام
از نوت پد نگاه کردم آفیس ندارم، ولی اصلا justify توو این فایل نزدین که. از چپ چین استفاده کردین؛
پس برای تراز کل متن رو انتخاب می کنین بعد آیکون تراز یا (Ctrl+J)رو می زنین.
در ثانی متن لاتین اونم جمله های جدا جدا، تا یک حد خیلی جزیی justufy یا تراز می شه مثل کلمه های فارسی نیس

بله! judtify نزدم برای اینکه میخواستم شما با آفیس امتحان کنین ببینین چرا نمیشه!

"ALPHA"

کاربر ممتاز
بله! judtify نزدم برای اینکه میخواستم شما با آفیس امتحان کنین ببینین چرا نمیشه!

بجای استفاده از 5 پاراگراف با جمله های کوتاه یک و نیم سطری اگه یک پاراگرف بزنید و از تراز متوسط (justify medium) استفاده کنید مرتب تراز می شه
از قسمت preview ، Spelling & Grammar می تونید متن رو از نظر گرامری و نوشتاری (انتخاب کل متن و استفاده از دکمه f7 فعال شده با دکمه fn) چک و اصلاح کنید دو سه تا مورد اصلاحی نیاز داره. page, performs, checking اینا

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
سلام به همه .
دوستان من فایل وردم رو که می خوام باز کنم این ارور رو میده:
(حجمش حدود 1 گیگ ) اول این ارور رو می داد که به طریقی حجمش رو آوردم زیر 525 مگابایت

حالا این ارور رو میده:

سرچ کردم متوجه شدم باید برم تو تنظیمات هاست گویا!!! و ظرفیت php رو افزایش بدم ..یه همچین چیزی ، نخندین:razz:
اما انقدر تخصصی بود من هیچی نفهمیدم چه باید کنم آخرش .شدیدا به کمک نیاز دارم باید فایلم باز بشه حتما وگرنه بیچارم .

https://support.microsoft.com/en-us...-file-because-it-is-larger-than-512-megabytes

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
چرا وقتی ویدیویی رو روی اینستاگرام میذاریم و آپلود میشه موقع اچرا روی ویدیو زوم شده کمی؟!!
روی اینستاگرام خیلیا اینو دیدم

اینستاگرام فریم بندی و چارچوب پیشفرضی برای خودش داره
اگه ویدیو شما خارج از اون چارچوب باشه به صورت Force به چارچوب اینستاگرام تبدیل میشه، حالا یا روم میشه یا کراپ میشه و یا حالت دیگه
http://support.schedugr.am/support/solutions/articles/1000201572-instagram-video-specifications

sadic

عضو جدید
سلام
چندوقته هرکاری میکنم مرورگره کرومم کار نمیکنه ولی بقیه مرورگرا مشکلی ندارن
اینم ارورها

• Contacting the system admin
  • Checking the proxy address

• Running Windows Network Diagnostics

sadic

عضو جدید
سلام
اینم ارورها
contacting the system admin
checking the proxy
running windows networking

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
بنظرم بهترین کار اینه که کامل کروم رو حذف کنید و تمام فولدرها و مدخلهای مربوط به اون رو پاک کنید تا کاملا تنظیمات ذخیره شده قبلی از بین بره...بعد آخرین نسخه اونو نصب کنید ...یا اگر نشد تمام تنظیمات اونو ریست کنید ..معمولا درست می شه

سلام
اینم ارورها
contacting the system admin
checking the proxy
running windows networking

Asghar_

عضو جدید
سلام دوستان...

من دوتا سوال دارم:

1. اگه یک نفری شخصی رو بلاک کنه و سپس تلگرام رو آپدیت کنه، آیا این امکان وجود دارده در آپدیت بعدی این شخص بلاک شده از بلاک خارج شود؟

2. من گزینه سرچ در صفحه اصلی تلگرام یه بنده خدایی(بنده خدای اولی) رو میزنم، صفحات اشخاص چت کننده با این بنده خدا رو میبینم، اولین صفحه شخصی خودمم...بعدی هم یه بنده خدای دیگس. به همین ترتیت نفرات بعدی هم وجود دارند. این بنده خدای اولی بیشتر با من چت میکنه، و فک میکنم اینکه اولین صفحه شخصیش من هستم به همین خاطره...آیا درست میگم؟..خواستم بدونم این ترتیب نفرات براساس بیشترین چت هست یا قاعده خاصی نداره؟
(ممنون میشم این سوالها رو مطمئن جواب بدین)

"ALPHA"

کاربر ممتاز
سلام دوستان...

من دوتا سوال دارم:

1. اگه یک نفری شخصی رو بلاک کنه و سپس تلگرام رو آپدیت کنه، آیا این امکان وجود دارده در آپدیت بعدی این شخص بلاک شده از بلاک خارج شود؟

2. من گزینه سرچ در صفحه اصلی تلگرام یه بنده خدایی(بنده خدای اولی) رو میزنم، صفحات اشخاص چت کننده با این بنده خدا رو میبینم، اولین صفحه شخصی خودمم...بعدی هم یه بنده خدای دیگس. به همین ترتیت نفرات بعدی هم وجود دارند. این بنده خدای اولی بیشتر با من چت میکنه، و فک میکنم اینکه اولین صفحه شخصیش من هستم به همین خاطره...آیا درست میگم؟..خواستم بدونم این ترتیب نفرات براساس بیشترین چت هست یا قاعده خاصی نداره؟
(ممنون میشم این سوالها رو مطمئن جواب بدین)

1- با آپدیت بلاک تغییر نمی کنه
2- یعنی اکانت دیگران رو باز می کنین؟ ترتیب توو صفحه اصلی بر اساس تاریخ آخرین ارسال پیام طرفین هست

Asghar_

عضو جدید
2- یعنی اکانت دیگران رو باز می کنین؟ ترتیب توو صفحه اصلی بر اساس تاریخ آخرین ارسال پیام طرفین هست

ممنون..اکانت دوستمه و جلوی خودش برای اثبات چیزی باز کردم.

دو تا سوال دیگم داشتم...از دوستان هر کی میتونه جواب بده.

1. بخوام بفهمم که از طرف کسی بلاک شدم یا نه چطور میشه فهمید؟ یدونه تیک میخوره.

2. چطور میشه فهمید که طرف پیام منو دیده یا نه؟ ان طرف باید یا از نرم افزار موبگرام استفاده کرده باشه یا تنظیمات تلگرام رو تغییر داده باشه...همش هم ان طرف last seen recently داره.

باتشکر

Asghar_

عضو جدید
سلام دوستان...

سکرت چت در تلگرام دسکتاپ کجاست؟ هر چی میگردم نیست...تشکر

Asghar_

عضو جدید

نمیشه فهمید که چت با شخص دوم چه مدت قبل اتفاق افتاده؟شخص اولیش من بودم...شخص دومیش یعنی یکمی کمتر از من باهاش چت میکرد. مثلا من دیروز و امروز باهاش چت میکردم، خب آن دومی هم میشه تقریبا گفت همون دیروز پریروز پیام داده؟
بهم گفته بود که داداشش بهش پیام داده بود همین هفته پیش ولی داداشش شده بود شخصهای آخر!

"ALPHA"

کاربر ممتاز
ممنون..اکانت دوستمه و جلوی خودش برای اثبات چیزی باز کردم.

دو تا سوال دیگم داشتم...از دوستان هر کی میتونه جواب بده.

1. بخوام بفهمم که از طرف کسی بلاک شدم یا نه چطور میشه فهمید؟ یدونه تیک میخوره.

2. چطور میشه فهمید که طرف پیام منو دیده یا نه؟ ان طرف باید یا از نرم افزار موبگرام استفاده کرده باشه یا تنظیمات تلگرام رو تغییر داده باشه...همش هم ان طرف last seen recently داره.

باتشکر

1- last seen a long time ago دیده می شه توو بالای صفحه شون، عکس پروفایل دیده نمیشه و اسم هم دیده نمی شه
2- اینو کامل یادم نیس ولی مطمین نمیشه گفت که دیدن یا نه. ممکنه از نوتیفیکیشن ببینن ولی از خود صفحه نبینن

"ALPHA"

کاربر ممتاز
نمیشه فهمید که چت با شخص دوم چه مدت قبل اتفاق افتاده؟شخص اولیش من بودم...شخص دومیش یعنی یکمی کمتر از من باهاش چت میکرد. مثلا من دیروز و امروز باهاش چت میکردم، خب آن دومی هم میشه تقریبا گفت همون دیروز پریروز پیام داده؟
بهم گفته بود که داداشش بهش پیام داده بود همین هفته پیش ولی داداشش شده بود شخصهای آخر!

تاریخ همراه ساعت و دقیقه می افته، دقت کنین

Asghar_

عضو جدید
با سلام و احترام...

من وقتیshow all sessions رو از تلگرام دسکتاپ میزنم، برام شکل زیر میاد و ان اعداد متفاوت هستن...فقط عدد دوم و سوم مثل هم هستن..عدد اول متفاوت هست...اینا فک میکنم آی پی باشن..درسته؟ الان یعنی هک شدم؟
ورژن تلگرام ها هم متفاوته...ولی خب من آپدیت هم داشتم...ممنون میشم بررسی کنین.

وقتی ترمینیت آل عادر رو میزنم شکل زیر میاد:

ممنون میشم راهنماییم کنین..تشکر

Asghar_

عضو جدید
سلام...

یه بنده خدایی هست که میگه من برای آپدیت تلگرام، اول دیلیت اکانت میکنم و بعد ثبت مجدد سیم کارت رو انجام میدم و در نهایت اپدیتش میکنم!! میخوام ببینم راست میگه یا نه! این بنده خدا جز محاطبین من هست...

پس بنابراین اگه دیلیت اکانت کرده بود واسه من در گوشیم مشخص میشد، درسته؟ اگه درست باشه تا اینجا میفهمیم که دروغ گفته.

حالا فرض کنید من تلگرام رو بعد از دیلیت اکانت و ثبت مجدد سیم کارتش باز کنم، ایا باز من متوجه آن دیلیت اکانت میشوم؟ نوتیفیکیشنی برای این دیلیت اکانت به هر حال در گوشی یا تلگرام ظاهر میشه؟(البته این حدس دوم کم پیش میاد-چون معولا تلگرام رو نگاه میکنم)

باتشکر

Asghar_

عضو جدید
سلام..

یک شخصی، سکرت چتش برام کار نمیکنه!!! چرا؟؟ طرف لست رسنتلی بود من با این ترفند میفهمیدم انلاینه یا نه! داستان چیه؟ و راه حل چیه؟

"ALPHA"

کاربر ممتاز
سلام...پیام های پی وی حذف شده..راه دیگه ای مد نظرتون نیست؟

پاک شده دیگه!
البته صفحه اول، یک ویژگی داره، که میشه تعدادی از پیج ها رو پین(pin to top) کرد به بالای صقحه. همیشه بالای صفحه می مونه.

"ALPHA"

کاربر ممتاز
با سلام و احترام...

من وقتیshow all sessions رو از تلگرام دسکتاپ میزنم، برام شکل زیر میاد و ان اعداد متفاوت هستن...فقط عدد دوم و سوم مثل هم هستن..عدد اول متفاوت هست...اینا فک میکنم آی پی باشن..درسته؟ الان یعنی هک شدم؟
ورژن تلگرام ها هم متفاوته...ولی خب من آپدیت هم داشتم...ممنون میشم بررسی کنین.

وقتی ترمینیت آل عادر رو میزنم شکل زیر میاد:

ممنون میشم راهنماییم کنین..تشکر

اول اینکه از نسخه ارجینال استفاده کنین که نسخه فارسی نداره
دوم نمیشه قطعی گفت... شاید مدت زیادیه این قسمت رو چک نکردین و نسخه های قبلی خودتون هستن و از سیستم های دیگه هم وصل شدین یا سرویس اینترنتی تون رو این مدت عوض کردین یا از مودم های جاهای دیگه هم وصل شدین
دوباره ترمینیت رو بزنین

"ALPHA"

کاربر ممتاز
سلام...

یه بنده خدایی هست که میگه من برای آپدیت تلگرام، اول دیلیت اکانت میکنم و بعد ثبت مجدد سیم کارت رو انجام میدم و در نهایت اپدیتش میکنم!! میخوام ببینم راست میگه یا نه! این بنده خدا جز محاطبین من هست...

پس بنابراین اگه دیلیت اکانت کرده بود واسه من در گوشیم مشخص میشد، درسته؟ اگه درست باشه تا اینجا میفهمیم که دروغ گفته.

حالا فرض کنید من تلگرام رو بعد از دیلیت اکانت و ثبت مجدد سیم کارتش باز کنم، ایا باز من متوجه آن دیلیت اکانت میشوم؟ نوتیفیکیشنی برای این دیلیت اکانت به هر حال در گوشی یا تلگرام ظاهر میشه؟(البته این حدس دوم کم پیش میاد-چون معولا تلگرام رو نگاه میکنم)

باتشکر

:huh:

نه نوتیفیکیشن مبنی بر دیلیت برای کسی ارسال نمیشه
پاک کردن برنامه و نصب نسخه مجدد باعث دیلیت حساب کاربری نمیشه

"ALPHA"

کاربر ممتاز
سلام..

یک شخصی، سکرت چتش برام کار نمیکنه!!! چرا؟؟ طرف لست رسنتلی بود من با این ترفند میفهمیدم انلاینه یا نه! داستان چیه؟ و راه حل چیه؟

یا کلا ریپورت اسپم شدین که از @spambot می تونین بفهمین
وقتی از لست ریسنتلی استفاده می کنن فقط و فقط وقتی توو پیج گفتگو با مخاطب باشه آنلاین بودنشون رو نشون می ده

fitka

عضو جدید
سلام.
یک سوال داشتم اکانت اینستاگرام را چجوری می شه پاک کرد جاش را پیدا نکردم.

Asghar_

عضو جدید
نسخه دسکتاپ استفاده می کنن
یا کلا ریپورت اسپم شدین که از @spambot می تونین بفهمین
وقتی از لست ریسنتلی استفاده می کنن فقط و فقط وقتی توو پیج گفتگو با مخاطب باشه آنلاین بودنشون رو نشون می ده

سلام ممنون...یعنی تو صفحه اصلی تلگرام باشه نمیشه؟ میتونین برای این حرفتون لینک یا رفرنسی بدین؟

در صفحه پیج هر مخاطبی میشه؟ یا مثلا فقط من؟

"ALPHA"

کاربر ممتاز

Asghar_

عضو جدید
سلام...اگه یه نفری شماره منو داشته باشه ولی منم شمارشو داشته باشم. ولی من از طریق یوزرشش وارد پی ویش بشم شمارم براش میاد؟

ولی فک میکنم از پروفایل و عکس های من شاید بتونه منو شناسایی کنه.

بالا