سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

shabe sarab

عضو جدید
مشکل ویندوزی خواهش می کنم کمک کنید

مشکل ویندوزی خواهش می کنم کمک کنید

سلام فلش من کلی ویروسی بود هر وقت به کامپیوتر می زدم پیام زیر رو می داد
windows-no disk
exception processing messag c0000013 parameters 75b6bf7c4 75b6bf7c 75b6bfc زیرش هم سه گزینه ی
cancle try again contine
داره که هر کدوم رو کلیک می کردم هیچ اتفاقی نمی افتاد و پنجره بسته نمی شه restartهم که می کردم دوباره می اومد تا اینکه کامپیوتر روturn off می کردم
فکر کردم ویندوز عوض کنم شاید خوب بشه ویندوز xpسرویس پک 3 رو نصب کردم و فلشم رو هم ویروس کشی کردم اما هنوز هم همینطوره علاوه بر ان هر فلش دیگه ای و هرusbکه نصب می کنم همین پنجره باز میشه واطلاعات رو نمی خونه فلشم رو روی یه کامپیوتر دیگه امتحان کردم این مشکل رو نداشت لطفا راهنماییم کنید

sednaنمایش مشخصات عمومیارسال یک پیام خصوصی به sednaیافتن پست های بیشتر sednaاضافه کردن sedna در لیست تماس های شما
دیروز, 02:59 PM #2 (permalink) ماتیاس
مدیری ارشد بخش کامپیوتر و آی تی

تشكر: 477
تشكر شده 657 بار در 455 ارسال

fjalili

عضو جدید
windows-no disk
exception processing messag c0000013 parameters 75b6bf7c4 75b6bf7c 75b6bfc زیرش هم سه گزینه ی
cancle try again contine
داره که هر کدوم رو کلیک می کردم هیچ اتفاقی نمی افتاد و پنجره بسته نمی شه restartهم که می کردم دوباره می اومد تا اینکه کامپیوتر روturn off می کردم
فکر کردم ویندوز عوض کنم شاید خوب بشه ویندوز xpسرویس پک 3 رو نصب کردم و فلشم رو هم ویروس کشی کردم اما هنوز هم همینطوره علاوه بر ان هر فلش دیگه ای و هرusbکه نصب می کنم همین پنجره باز میشه واطلاعات رو نمی خونه فلشم رو روی یه کامپیوتر دیگه امتحان کردم این مشکل رو نداشت لطفا راهنماییم کنید

دوست عزیز،

به احتمال زیاد کامپیوتر شما را هم ویروس یک کارایی توش کرده، یکی از ویروسهایی که این کارها را میکنه Vundo هست، بهتره برای پاک کردن بقایاش از این فایل استفاده کنی:
http://www.atribune.org/public-beta/VundoFix.exe
البته اگر بگی چه ویروسی داشته بهتر میشد کمکت کرد. چون بعضی از ویروسهای دیگه هم همچین کاری میکنند و روش درست کردنشون فرق میکنه.

پر انرژی باشید.

tebyan

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
windows-no disk
cancle try again contine

با سلام
البته گفته ی دوستمون و در بالا انجام بدید و نتیجه ش و بگید
سوال خود منم اینه که شما برنامه های مادربرد و نصب می کنی؟

ماه پیشونی

عضو جدید
خواهشا کمکم کنیییییییییییییییید

خواهشا کمکم کنیییییییییییییییید

:crying::twisted:سلام به تمامی دوستان عزیز

خواهش دارم از تمامی کسانی که این سوال رو می خونن و بلدن منو راهنمایی کنن. این یه پروژه ی مدار منطقیه که باید بعنوان نمره میانترم تحویلش بدم : یک کامپیوتر هشت بیتی با قابلیت انجام چهار عمل اصلی. خواهشا هر کسی بلده بهم کمک کنه:( :w36:

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ْسوال
adobe pdf creater and reader
این برنامه بعد از مدتی مشکل پیدا میکنه تو پی دی اف کردن فایلای ورد
چیکار کنم ؟ میگه قسمت مربوطه پیدا نمیشه، رینستال میکنم فایده نداره
فقط با نصب دوباره ویندوز میشه

چه کنم ؟

Empire Neama

عضو جدید
ْسوال

چه کنم ؟

سلام نرم افزارهای زیادی هست
من چند تا سبک هاشون رو up میکنم

khargosh

عضو جدید
پیغام ......

پیغام ......

سلام وقتتون بخیر

لب تابم رو چند وقتیه که روشن می کنم پیغام زیر ظاهر میشه و خودش بعد چند ثانیه بسته میشه - نمیدونم چه دستکاری کردم - چه طوری از شر این پیغام راحت بشم و ممکنه چی شده باشه که این پیغام میاد :que:

ممنون اگه راهنمایی کنین مشکل رفع بشه :gol:

موفق باشین

Sharif_

مدیر بازنشسته
سلام وقتتون بخیر

لب تابم رو چند وقتیه که روشن می کنم پیغام زیر ظاهر میشه و خودش بعد چند ثانیه بسته میشه - نمیدونم چه دستکاری کردم - چه طوری از شر این پیغام راحت بشم و ممکنه چی شده باشه که این پیغام میاد :que:

ممنون اگه راهنمایی کنین مشکل رفع بشه :gol:

موفق باشین
هنگام اجرا نامش رو یه جا یادداشت کنید
در run عبارت msconfig رو تایپ کنید
به برگه startup برید و نام یادداشت کرده رو پیدا و تیکش رو بردارید و ok رو بزنید و restart کنید تا تنظیمات اعمال بشه
این ایرور زمانی ایجاد میشه که یکی از برنامه های نصب شده که در startup هم هست دچار مشکل شده باشه

nazi rainy

عضو جدید
من اطلاعاتی راجع به خانه های هوشمند میخوام اگه کسی میتونه کمکم کنه:cool:

جوجوبا

عضو جدید
سوالات و مشکلات خود را در اینجا مطرح کنید!

سلام
ببخشید من سوالمو اینجا پرسیدم ولی خیلی کار دارم وقت جستجو روندارم
کسی هست نرم افزار تبدیل pdf رو به word داشته باشه البته فارسی شو میخوام
توی گوگل سرچ کردم اما جحمش خیلی بالابود:surprised:
چون عجله دارم میشه لطف کنید بهم میل بزنید fafa_mehr@yahoo.com
ممنون:gol:
یه سوال دیگه ام داشتم از کجا میشه فهمید توان گرافیکی کامپیوترت چنده؟؟؟؟؟؟؟؟

fjalili

عضو جدید
سلام
ببخشید من سوالمو اینجا پرسیدم ولی خیلی کار دارم وقت جستجو روندارم
کسی هست نرم افزار تبدیل pdf رو به word داشته باشه البته فارسی شو میخوام
توی گوگل سرچ کردم اما جحمش خیلی بالابود:surprised:
چون عجله دارم میشه لطف کنید بهم میل بزنید fafa_mehr@yahoo.com
ممنون:gol:
یه سوال دیگه ام داشتم از کجا میشه فهمید توان گرافیکی کامپیوترت چنده؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز،

در مورد نرم افزارهای مبدل همانطور که خودت هم گفتی زیاد هستند، ولی یکی که من میشناسمش را میتونی از P30Download دانلودش کنی که این آدرسشه و حدود 8 مگ هم حجمش هست:
http://www.p30download.com/archives/utility/office/download_pdfzilla_full

یک سایتی که آنلاین این کار را میکند هم آدرسش اینه، البته من فارسی را با اون آزمایش نکردم و خودت باید زحمتشو بکشی:
http://www.pdftoword.com

و این هم یک آدرس نرم افزار رایگان دیگه که بازم باید با فارسی آزمایشش کنی، حجمش فقط حدود یک مگ هست:
http://www.hellopdf.com/download.php

در مورد سئوال دومت باید بگم که کافی است در صفحه ویندوز روی desktop رایت کلیک کنی و پس از انتخاب گزینه peraperties و انتخاب Tab مربوط به Settings گزینه Advance را انتخاب کنی و مشخصات کارت گرافیک خودت را در بخش Adaptor ملاحظه کنید. معمولاً در اون بخش حافظه کارت گرافیک، چیپ ست کارت گرافیک و مشخصات آن آورده شده، مسلماً هر چقدر حافظه بخش گرافیک شما بیشتر باشه و سرعت آن بیشتر باشد، توانایی گرافیکی کامپیوتر شما بالاتر هست ...

پر انرژی باشید.

khargosh

عضو جدید
هنگام اجرا نامش رو یه جا یادداشت کنید
در run عبارت msconfig رو تایپ کنید
به برگه startup برید و نام یادداشت کرده رو پیدا و تیکش رو بردارید و ok رو بزنید و restart کنید تا تنظیمات اعمال بشه
این ایرور زمانی ایجاد میشه که یکی از برنامه های نصب شده که در startup هم هست دچار مشکل شده باشه

درست نشد !!
این پنجره ای که باز میشه با نام "...../cmd.exe " هست که توی استارت آپ ، من تیک hkcmd.exe رو برداشتم ولی خوب نشد ( cmd.exe) نیست .:warn:

من از استارت آپ یه سری تیک های برنامه ها رو برداشتم که موقع Run ، ویندوز سریعتر بالا بیاد .نمیدونم حالا چه برنامه ای رو دستکاری کردم ؟:que::warn: که این پیغام ظاهر میشه .

Sharif_

مدیر بازنشسته
درست نشد !!
این پنجره ای که باز میشه با نام "...../cmd.exe " هست که توی استارت آپ ، من تیک hkcmd.exe رو برداشتم ولی خوب نشد ( cmd.exe) نیست .:warn:

من از استارت آپ یه سری تیک های برنامه ها رو برداشتم که موقع Run ، ویندوز سریعتر بالا بیاد .نمیدونم حالا چه برنامه ای رو دستکاری کردم ؟:que::warn: که این پیغام ظاهر میشه .
همه تیک ها رو وردار
باز تست کن ببین درست میشه

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام نرم افزارهای زیادی هست
من چند تا سبک هاشون رو up میکنم

ْسوال

چه کنم ؟

دستت درد نکنه
ولی من همون برنامه خودم رو میخوام و مشکلش رو حل کنم

shahrzad87

عضو جدید
تجزیه و تحلیل سیستم دبیرخانه بانک

تجزیه و تحلیل سیستم دبیرخانه بانک

سلام
در سیستم دبیرخانه بانک موجودیت ها و attribute چه چیزهایی می شوند؟
موجودیت فقط نامه و فرستنده است؟ برای رسم جدول denormalize چه فیلدهایی داریم؟

zeost

عضو جدید
فرق 32 بیت با 64 بیت چیه؟من می خوام یک نرم افزار دانلود کنم که نوشته برای 32 بیت و برای 64 بیت؟
کدوم رو باید بزنم؟
اصلا یعنی چی؟

fjalili

عضو جدید
فرق 32 بیت با 64 بیت چیه؟من می خوام یک نرم افزار دانلود کنم که نوشته برای 32 بیت و برای 64 بیت؟
کدوم رو باید بزنم؟
اصلا یعنی چی؟

دوست عزیز،

32 بیت و 64 بیت در واقع عرض BUS یا به قولی خطوط ارتباطی CPUبا سایر اجزاء سیستم شماست؛ علاوه بر سخت افزار، سیستم عامل شما نیز باید چنین آدرس دهی را پشتیبانی کند، در ویندوزهای خانگی فقط در ویندوز ویستا امکان کار کردن 64 بیتی پیش بینی شده است، البته اگر از ویندوز ویستا 64 بیت استفاده کنید. ویندوز ویستا 64 بیتی با حافظه با چنین عرضی تبادل اطلاعات میکند در حالی که در ویندوز ویستا 32 بیتی عرض تبادل اطلاعات نصف یعنی 32 بیت است.
و حالاپاسخ به چند سئوال:

چطور می فهمم که ویندوز من 64 بیتی است یا 32 بیتی؟

برای اینکار کافی است ابتدا بر روی دگمه
"ا ستارت" رفته و کنترل پنل را انتخاب و از آنجا System and Maintenance را انتخاب نموده و بر روی System کلیک میکنیم. در آن بخش اطلاعات مورد نیاز موجود است.​

آیا می توانم ویندوز 32 بیتی خودم را به 64 بیتی ارتقاء دهم؟

متاسفانه خیر، این دو به یکدیگر قابل ارتقاء نیستند و شما باید دوباره ویندوزتان را نصب کنید، البته فقط در صورتیکه اطمینان داشته باشید که باس اطلاعاتی کامپیوتر شما 64 بیتی باشد. برای اینکار میتوانید از راهنمایی مایکروسافت استفاده کنید: http://windows.microsoft.com/en-us/windows-vista/Installing-and-reinstalling-Windows

آیا میتوان از برنامه های 64 بیتی در ویندوز 32 بیتی استفاده نمود؟
به طور طبیعی پاسخ این سئوال منفی است مگر به وسیله شبیه سازهایی که ممکن است توسط عده ای نوشته شده باشد. بیاد داشته باشیم که سخت افزار و سیستم عامل باید هر دو از سیستم 64 بیتی پشتیبانی کنند تا مشکلی ایجاد نشود. در ضمن نباید فراموش کنیم که درایورهای مربوط به ویندوز 64 بیتی با ویندوز 32 متفاوت خواهد بود.​

و این هم یک لینک از مایکروسافت که به جزئیات بیشتری اشاره کرده است:
http://support.microsoft.com/kb/946765

پر انرژی باشید.

آخرین ویرایش:

elo0ne_lady

عضو جدید
سلام
چرا یاهو مسنجر من بالا نمیاد یه ماهه؟؟
همش این ارور رو میده.
there was a problem signing into Yhaoo massenger
:mad:pleas try again a little bit later

*sahar

عضو جدید
سلام یه مشکل درسی داشتم درباره ساختمان داده .الگوریتم تطابق الگو با پیچیدگی زمانی (o( m+n
رو میخواستم ممنون میشم اگه کمکم کنید.

reza.izadi

عضو جدید
اطلاعاتی در مورد استفاده از بلوتوث و چگونگی اتصال دو تا سیستم به هم از طریق بلوتوث(هدست بلوتوثی با موبایل) می خواستم؟
ممنونم اگه کمکم کنید

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
كسي ميتونه كمك كنه من اتوكد رو تو نوت بوك 2140 HP نصب كنم اين لامصب درايور نداره منم زياد اطلاع ازش ندارم:gol::gol::biggrin::):)

آخرین ویرایش:

negin1313

عضو جدید
هیشکی دوست نداره به یه بچه خوب تو نوشتن یه برنامه کوچولو مطلب کمک کنه؟:w12:

fjalili

عضو جدید
اطلاعاتی در مورد استفاده از بلوتوث و چگونگی اتصال دو تا سیستم به هم از طریق بلوتوث(هدست بلوتوثی با موبایل) می خواستم؟
ممنونم اگه کمکم کنید

دوست عزیز،

این لینک توضیحات کاملی را در 11 مرحله داده و لینکهایی به موضوعات مرتبط داره که میتونی ازش استقاده کنی:

http://www.conniq.com/Windows-networking/Bluetooth_PAN_xp-setup_01.htm

پر انرژی باشید.

donya_p

عضو جدید
با سلام
چگونه با نرم افزار syenergy installer.exeماوس و صفحه کلید به اشتراک گذاشت؟
با تشکر

Artashez

عضو جدید
RE:

RE:

با سلام
چگونه با نرم افزار syenergy installer.exeماوس و صفحه کلید به اشتراک گذاشت؟
با تشکر

پس از دانلود فایل کافیه برنامه رو نصب کنی.
بعد اون رئ اجرا کنی و به سادگی در محیط برنامه اسم کامپیوتری که قصد به اشتراک گذاری موس و کیبورد رو با اون داری رو وارد کن و دکمه Start را بزن تا عملیات به اشتراک گذاری انجام بشه.
هیچ پیچیدگی هم نداره.
یکی از خصوصیاتی که این برنامه رو محبوب کرده همین سادگی و کاربرد آسون اونه.
بازم اگه سوالی داشتی حتما در میون بزار

• Like
واکنش ها: !...
بالا