سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
یه بازی گیرم اومده به نام Dark messiah
که شش تا سی دی هست و باید یکی بعد از دیگری بزاری تا بازی را نصب کنه. ولی وقتی سی دی5 را میزارم پیام میده نصب بازی تمام شد!
بعد وقتی روی آیکن آن در صفحه دسکتاب کلیک میکنم یک پنجره باز میشه که میگه باید دنبال فایل mm بگردی! (اگزه آن) ولی فایل اگزه mm در درایوی که بازی نصب شده نیست و روی یک mm خالی که اشتباهی کلیک کردم شورتکات بازی در دسکتاب را به یک عکس تبدیل کرد!
کسی میدونه باید چکار کرد؟

سلام ، احتمالا بازیتون کرک شده و شما کرکش رو کپی نکردید.
فایل کرک فایلی با پسوند اگز هست ، دقیقا شبیه فایل اجرایی بازی. احتمالا توی همون سی دی آخری که به کارتون نیومده هست. این فایل رو جایی که فایل اجرایی بازی قرار داره کپی و جایگیزین کنید. معمولا در پوشه ی bin یا همون پوشه ی نصب بازی. اگر فایل اجرایی بازی وجود نداشت همین فایل کرک رو کپی و اجرا کنید.
--------------
نوعی دیگر از نصب ، نصب 2 مرحله ای که فایل نصب رو از روی سی دی روی سیستم نصب میکنه و باید شما از این طریق بازی اصلی رو نصب کنید.
--------------
بعضی بازی ها هم بعد از نصب از طریق winrar یک پنجره ی سیاه - همون cmd - باز میکنند که ادامه ی باز کردن فایلهای فشرده شده رو این پنجره انجام میده. این پنجره ممکنه بعد از نصب دیر باز بشه یا حتی باز نشه. کار شرکت های وطنی هست :D
اگر یک آیکون cmd یا ms dos با اسم setup در محل نصب بازی هست 1 بار اجراش کنید شاید بقیه فایل هارو از حالت فشرده خارج کنه.
--------------
نصب direct-x بالاترین ورژن رو هم به شما پیشنهاد میکنم.
--------------
اگر مشکلتون حل نشد اطلاعات بیشتر از بازی بذارید و از سخت افزار سیستمتون. و محتویات سی دی آخر رو برامون ذکر کنید.
موفق باشید.

N O X

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت مهندسان عزیر
من ی مدتی هست که task manager ام عوض شده میخام دوباره به حالت قبل برگردم یعنی یه تغییراتی داده بودم یادم نیست الان که چیکار کردم که دوباره اونو انجام بدم که به حالت قبل برگرده ..
با تشکر
a.jpg

N O X

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وقتی تو word شماره صفحه که میزارم تنظیماتم رو از قبل درست کردم مثلا فاصله از پایین رو 1 گذاشتم تو پیش نمایش که نگاه میکنی همه چی درسته اونجوری که میخای هست ولی وقتی پرینت میکنم شماره صفحم خیلی بالاتر می افته ایراد از ورد هست یا پرینتر ؟؟؟

takmemar

عضو جدید
سلام دوستان
من میخوام مودم وایرلس ADSL بخرم، میشه راهنماییم کنین که چه مدلی و چه مارکی باشه بهتره؟
ممنون

aaffttaabb1

عضو جدید
سلام خدمت همه استادان عزیز
من یک فلش مموری با قابلیت فینگرپرینت ( شناسایی با اثر انگشت کاربر ) flash memory fingerprint دارم
اما متاسفانه رمز عبور و نام کاربریم رو فراموش کردم
کسی میدونه چطور میشه رمزشو عوض کنم و واردش شد؟
ممنون میشم کمکم کنید
:smile:

aaffttaabb1

عضو جدید
من یک فلش مموری با قابلیت فینگرپرینت ( شناسایی با اثر انگشت کاربر ) flash memory fingerprint دارم
ممنون میشم کمکم کنید

امیرحسین.

اخراجی موقت
من وقتی تو word شماره صفحه که میزارم تنظیماتم رو از قبل درست کردم مثلا فاصله از پایین رو 1 گذاشتم تو پیش نمایش که نگاه میکنی همه چی درسته اونجوری که میخای هست ولی وقتی پرینت میکنم شماره صفحم خیلی بالاتر می افته ایراد از ورد هست یا پرینتر ؟؟؟
یا سلام
سوالتون رو در این تاپیک مطرح کنید.
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/398895-پاسخ-به-سوالات-Word-Excel-PowerPoint-Outlook/page85

امیرحسین.

اخراجی موقت
با سلام خدمت مهندسان عزیر
من ی مدتی هست که task manager ام عوض شده میخام دوباره به حالت قبل برگردم یعنی یه تغییراتی داده بودم یادم نیست الان که چیکار کردم که دوباره اونو انجام بدم که به حالت قبل برگرده ..
با تشکر
مشاهده پیوست 157892
با سلام
کافیه در یه چای خالی از اون دابل کلیک کنید به حالت اولیه برمیگرده.
موفق باشید.

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
من میخوام مودم وایرلس ADSL بخرم، میشه راهنماییم کنین که چه مدلی و چه مارکی باشه بهتره؟
ممنون

سلام ، من با این 2 تا مدل کار کردم و خیلی عالی هستن ، یکی مارک D_LINK و اون یکی TP_LINK با هم فرقی ندارن ، هرکدوم رو که خواستی وردار.
http://mashhadshops.com/product/47
و
http://www.irandlink.com/index.php?productID=91

sonic

عضو جدید
با سلام
دوست عزیز با نرم افزارهای جانبی حذف نرم افزارها ، آن را حذف کنید .
برای مثال می توانید از نرم افزار Revo Uninstaller استفاده کنید .
با تشکر - سیستم 32
سلام مجدد مرسی کلا پاک شد
اما وقتی میخوام office نصب کنم دوباره همون ارور رو میده که شما 32 بیت نصبیدی
چکار کنممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sft

عضو جدید
سلام
من مدتیه فایلهای تصاویرم و فایل های ویدیویی شکل آیکنا مث قبل نیس...ینی مثلا قبلا همینجور ک وارد فایل تصاویر می شدم بدون باز کردن یک تصویر خود تصویر مشخص بود فیلمها هم به همین صورت..ولی الان حتما باید تصویر رو openکنم تا بفهمم چی هست !!!

چجوری میتونم برس گردونم به قبل؟؟؟؟؟

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من مدتیه فایلهای تصاویرم و فایل های ویدیویی شکل آیکنا مث قبل نیس...ینی مثلا قبلا همینجور ک وارد فایل تصاویر می شدم بدون باز کردن یک تصویر خود تصویر مشخص بود فیلمها هم به همین صورت..ولی الان حتما باید تصویر رو openکنم تا بفهمم چی هست !!!

چجوری میتونم برس گردونم به قبل؟؟؟؟؟

سلام اگر از ویندوز استفاده میکنید ، در پوشه یا درایو مورد نظرتون از منوی view گزینه ی Thumbnails رو انتخاب کنید.
از دکمه ی view هم قابل دسترسی هست. ( موجود در نوار ابزار بالای پنجره در ویندوز xp )

• Like
واکنش ها: sft

sft

عضو جدید
سلام اگر از ویندوز استفاده میکنید ، در پوشه یا درایو مورد نظرتون از منوی view گزینه ی Thumbnails رو انتخاب کنید.
از دکمه ی view هم قابل دسترسی هست. ( موجود در نوار ابزار بالای پنجره در ویندوز xp )

سلام
سسیتمم ویندوز 7هس!
در فایل عکسهام تو منوی viewهمچین گزینه ای ندارم!!..:(

Риал Краесис

عضو جدید
بله .لپ تاپ هست.چه طور باید اکتیو کرد؟لطفا توضیح دهید

برنامه ای که براتون گذاشتم رو اجرا کنید و ویندوزتونو اکتیو کنید.

سلام

لپ تاپم یکی دو روزه دچار مشکل شده!اولین بار چند روز پیش تمام آیکون های دسکتاپ ناگهان پرید!و هیچ کاری هم نمیشد کرد...نه کلیک راست نه هیچی...تسک منیجر رو هم بالا اوردم هیچ فرایند مشکوک و ناشناسی در حال انجام نبود!ولی رم به طرز غیر عادی در حال استفاده بود حدود دو گیگش!سی پی یو ولی عادی بود وضعیتش!....تنها کاری که تونستم بکنم این بود که کلیدشو نگه دارم تا خاموش شه:|

دیشبم باز یه سری ایکونا پرید کلیک راستم کار نمیکرد اما نوار ابزار پایین فعال بود!گزینه های شات دان و ری استارت و اینام غیر فعال شده بود!!فقط لاگ آف و سوییچ یوزر کار میکرد اونم میزدم دو سال طول میکشید باز دستی خاموشش میکردم:|

یه چیزی رم سیستم رو بیش از حد اشغال میکنه اما توی فرایندها چیز مشکوکی ندیدم....احتمال میدم ویروس باشه اما خب انتی ویروسمم آپدیته!

نظر دوستان چیه؟

احتمال ویروس یا حذف بعضی از فایل های ضروری میره و البته میتونید درایور مادر برد سیستمتونو دوباره نصب کنید شاید مشکل حل بشه.در کل ویندوزتونو یه دور ریپر کنید.

با سلام
وقتی در طول روز(معمولا صبح) واسه اولین بار به اینترنت وصل میشم و شروع به دانلود میکنم سرعت دانلود روی 100،120 به بالاس ولی بعد از 20 دیقه کانکشن دیسکانکت میشه! بعد از اینکه کانکت میکنم سرعتم زیر15 میرسه:( با شرکتی که ازش اشتراک گرفتم تماس گرفتم گفت از طرف ما مشکلی نداری. به نظر شما چکار کنم؟

احتمال اینکه اینتر نت مشترک شده باشه بین چندین کاربر و یا ایراد از مودمتونه.

سلام
رو سیستمم یه dvd رایتر LG دارم که IDE میخوره ، تازگیا یه DVD رایتر LG گرفتم که SATA خوره ، حالا که SATA رو وصل کردم به سیستم ، بالاش نمیاره و فقط همون DVD رایتر IDE رو میخونه و رایتر SATA رو اصلن نمیشناسه ، البته وقتی تکی وصل میکنم میشناسش ، ولی من میخوام هردو رایتر رو همزمان داشته باشم!
مدل مادربرد هم GIGA GA-P55-UD3L هستش!

خوب فکر میکنم باید از طریق منوی بایاس به سیستم بشناسونیدش

سلام دوستان
ممنون

مارک یا مدل خاصی رو معرفی نمیکنم فقط مطمئن بشید که حد اقل 2 پرت لن داشته باشع و استاندارد های b و g رو داشته باشه بعد اگه بهتر خواستید میتونید 4 پرت و با پشتیبانی از n خریداری کنید و به برد اون و شعاع مورد استفاده هم دقت کنید.

ممنون میشم کمکم کنید

خوب با فینگر پرینت باز کنید و از تنظیماتش پسوردشو عوض کنید باید یه گزینه وقتی اونو به سیستم وصل میکنید بیاد که بخواد رمزشو تعیین کنید.

سلام مجدد مرسی کلا پاک شد
اما وقتی میخوام office نصب کنم دوباره همون ارور رو میده که شما 32 بیت نصبیدی
چکار کنممممممممممممم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از پنجره ارور با کل حزئیاتش(اگه قسمتی داره که میشه بازش کرد و اطلاعات اضافی داره اونو میگم) یه عکس بگیرید بزارید تا بتوانیم مشکل شما رو حل کنیم.

سلام
سسیتمم ویندوز 7هس!
در فایل عکسهام تو منوی viewهمچین گزینه ای ندارم!!..:(

در 7 باید tiles رو انتخاب کنید.
با تشکر یه جوجه کامپیوتر دان.
:D

wolf.man

عضو جدید
سلام. دوستان سایتی میشناسن که یوزرنیم و پسورد نود ۳۲ معتبر رو داشته باشه.

soheila01

عضو جدید
سلام. دوستان سایتی میشناسن که یوزرنیم و پسورد نود ۳۲ معتبر رو داشته باشه.

بعله!
همین الان نود 32 رو آپ کردم و چه حالی میده که سبز رنگ باشه.
اول آنتی ویروس رو غیر فعال کنید و بعد برین تو سایت 2587.ir
البته اگه وارد سایت gerdoo.net بشین این آدرس رو اونجا میبینین

sft

عضو جدید

برنامه ای که براتون گذاشتم رو اجرا کنید و ویندوزتونو اکتیو کنید.

احتمال ویروس یا حذف بعضی از فایل های ضروری میره و البته میتونید درایور مادر برد سیستمتونو دوباره نصب کنید شاید مشکل حل بشه.در کل ویندوزتونو یه دور ریپر کنید.

احتمال اینکه اینتر نت مشترک شده باشه بین چندین کاربر و یا ایراد از مودمتونه.

خوب فکر میکنم باید از طریق منوی بایاس به سیستم بشناسونیدش

مارک یا مدل خاصی رو معرفی نمیکنم فقط مطمئن بشید که حد اقل 2 پرت لن داشته باشع و استاندارد های b و g رو داشته باشه بعد اگه بهتر خواستید میتونید 4 پرت و با پشتیبانی از n خریداری کنید و به برد اون و شعاع مورد استفاده هم دقت کنید.

خوب با فینگر پرینت باز کنید و از تنظیماتش پسوردشو عوض کنید باید یه گزینه وقتی اونو به سیستم وصل میکنید بیاد که بخواد رمزشو تعیین کنید.

از پنجره ارور با کل حزئیاتش(اگه قسمتی داره که میشه بازش کرد و اطلاعات اضافی داره اونو میگم) یه عکس بگیرید بزارید تا بتوانیم مشکل شما رو حل کنیم.

در 7 باید tiles رو انتخاب کنید.
با تشکر یه جوجه کامپیوتر دان.
:D

زدم هیچ اتفاقی نیفتاد!!

همه عکسامم پاک شددددددددددددددددد...یچی زدم یه فایل از mypictureاومد رو دستکتاپ منم فک کردم ی کپی از اونو زدم delete ش کردم!!
حالا همه پاک شدنننننننننننننننننننننننننننننننن....................:crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:عکسای قشنگممممممممممممممممممممممم:cry::cry::cry:
کاری نمیشه کرد برشون گردونم؟؟

Риал Краесис

عضو جدید
زدم هیچ اتفاقی نیفتاد!!

همه عکسامم پاک شددددددددددددددددد...یچی زدم یه فایل از mypictureاومد رو دستکتاپ منم فک کردم ی کپی از اونو زدم delete ش کردم!!
حالا همه پاک شدنننننننننننننننننننننننننننننننن....................:crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying::crying:عکسای قشنگممممممممممممممممممممممم:cry::cry::cry:

ای بابا.
چرا میشه از نرم افزار ریکاوری استفاده کنید و به یاد داشته باشید که الان حتی یه فایل هم نریزید رو درایوی که عکساتونو ازش حذف کردید چون احتمال برگشتو کم میکنه.
میتونید از نرم افزار o&o data recovery ویا get data back و یا هر نرم افزار دیگه ای استفاده کنید.

• Like
واکنش ها: sft

sft

عضو جدید
ای بابا.
چرا میشه از نرم افزار ریکاوری استفاده کنید و به یاد داشته باشید که الان حتی یه فایل هم نریزید رو درایوی که عکساتونو ازش حذف کردید چون احتمال برگشتو کم میکنه.
میتونید از نرم افزار o&o data recovery ویا get data back و یا هر نرم افزار دیگه ای استفاده کنید.

استفاده ازش سخته؟؟؟؟:cry:

sft

عضو جدید

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
زدم هیچ اتفاقی نیفتاد!!

توی سط زباله ویندوز نرفتن ؟

sft

عضو جدید
دوستمون راست میگن شیفت دلیت کردی؟

بخدا یادم نیس دقیق

دیدم رو دستکتاپم یه فولدر به اسم mypictureهس...منم دقت نکردم فک کردم حالا ی شرت کات هس ..فک کنم شیفت دلیت کردم!!..

دوست عزیز
نسخه مخصوص پارتیشن های ‏ FAT
نسخه مخصوص پارتیشن های ‏ NTFS

کدومو دانلود کنم؟؟

عکسام توی my picture بود چند تا فایلم بود...نمیدونم چی شد اومد تو دستکتاپ!!..

حالا هم my pictureهس ولی توش عکسای پیش فرض خود ویندوزه!!

ali 254

اخراجی موقت
سلام

دوستان ، می خوام وارد یه سایت بشم ، با این ارور مواجه می شم

[h=1]Forbidden[/h] You don't have permission to access /forum/forum.php on this server.
Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

مشکل از دیتابیسه؟

Риал Краесис

عضو جدید
بخدا یادم نیس دقیق

دیدم رو دستکتاپم یه فولدر به اسم mypictureهس...منم دقت نکردم فک کردم حالا ی شرت کات هس ..فک کنم شیفت دلیت کردم!!..

دوست عزیز
نسخه مخصوص پارتیشن های ‏ FAT
نسخه مخصوص پارتیشن های ‏ NTFS

کدومو دانلود کنم؟؟

عکسام توی my picture بود چند تا فایلم بود...نمیدونم چی شد اومد تو دستکتاپ!!..

حالا هم my pictureهس ولی توش عکسای پیش فرض خود ویندوزه!!

با توجه به نوع پارتیشن بندیت که با گرفتن properties میتونی اونو متوجه بشی دانلود کن.

بالا