سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

sina ccna

اخراجی موقت
سلام دوستان . راستش من یه ram ویروسی دارم یعنی چند تا فایل داره که به هیچ عنوان پاک نمیشه . cut هم نمیشه . وقتی به سیستم وصل میکنم آنتی ویروس آپدیت نود 32 هم هیچ ویروسی پیدا نمیکنه . موقع پاک کردن یا cut کردن پیغام out of memory یا این فایل در قسمتی از حافظه است که در دسترس نیست رو میده .
ممنون میشم بگید چه کار کنم ؟
با سلام
جهت حذف چنین فایل هایی میتونید از برنامه unlocker استفاده کنید.
موفق باشید

farid_mov2006

عضو جدید
سلام دوستان...........دوستان من مدتیه ویندوز 8نصب کردم و hyper-v رو فعال کردم و چنتا سیتم عامل هم نصب کردم ولی دیروز هایپر وی را غیر فعال کردم و بعد از ری ست دیگه سیستم بالا نیومد و روی ریپیر/repair میرود ولی بی نتیجه میمونه و بعد مدتی صفحه ابی رو نشون میده و ریست میشه/بازم روز از نو روزی از نو!!!!!/*هیچ دکمه و کلید f8 ... هم کار نمیده و سی دی ویندوزم برای نصب یا ریپیر میزارم نمیخونه!!!!!

sina ccna

اخراجی موقت
سلام دوستان...........دوستان من مدتیه ویندوز 8نصب کردم و hyper-v رو فعال کردم و چنتا سیتم عامل هم نصب کردم ولی دیروز هایپر وی را غیر فعال کردم و بعد از ری ست دیگه سیستم بالا نیومد و روی ریپیر/repair میرود ولی بی نتیجه میمونه و بعد مدتی صفحه ابی رو نشون میده و ریست میشه/بازم روز از نو روزی از نو!!!!!/*هیچ دکمه و کلید f8 ... هم کار نمیده و سی دی ویندوزم برای نصب یا ریپیر میزارم نمیخونه!!!!!
وقتی نه ریپیر میشه و نه safe mode جواب میده.تنها راه نصب دوباره ی ویندوز هست.

farid_mov2006

عضو جدید
نه.......کلا هیچ دکمه ایی کاز نمیده....سیستمم رو روی سی دی تنظیم کرده بودم از قبل/همون بوت منو/وقتی بالا میاد پیغام میده که یه دکمه بزنین که بریم نصب ویندوز ولی عمل نمیکنه!!!!

sina ccna

اخراجی موقت
نه.......کلا هیچ دکمه ایی کاز نمیده....سیستمم رو روی سی دی تنظیم کرده بودم از قبل/همون بوت منو/وقتی بالا میاد پیغام میده که یه دکمه بزنین که بریم نصب ویندوز ولی عمل نمیکنه!!!!
خیلی راحته.همین چند روز پیش همین مشکل رو داشتم.
مشکل از کیبورده.مشکل داره.اگه کیبورد دیگه ای داری رو اون امتحان کن.اگه نداری دوباره فیشش رو در بیار بزن جاش.

1408

عضو جدید
فوجیتسو مارک بدی نیست اما بهترین هم نیست ، مهمترین نکته اینه که چقدر بودجه برای خرید دارید .انتخاب لپ تاپ کار سختی نیست تو هر مارک لپ تاپ گرونتر مساوی با بهتر بودنه ، مهم اینه که برند رو درست انتخاب کنین ، مدل های اسوس و لنوو رو یه نگاهی بندازین بد نیست

همین مارک رو میخوام ، تا 2 یا 2/5

اپل یا سونی چه طوره ؟ برای عکاسی می خوام .

سلام. من چند روزه که همه چیزای روی دستاپم با یک فرمت نمایش داده میشه و با همون فرمت باز میشه .چند بارهم با کلیک راست بر روی یکی از برنامه های روی صفحه دستاپم و از گزینه open with فرمتش رز عوض کردم ولی شکل همه برنامه ها به صورت انتخابی تبدیل میشه. و مثلا به صورت زیر میشه . راستی این فرمتی.lnk که گرفته یعنی چی. متشکرم.Total Video Converter.lnk

sina ccna

اخراجی موقت
سلام. من چند روزه که همه چیزای روی دستاپم با یک فرمت نمایش داده میشه و با همون فرمت باز میشه .چند بارهم با کلیک راست بر روی یکی از برنامه های روی صفحه دستاپم و از گزینه open with فرمتش رز عوض کردم ولی شکل همه برنامه ها به صورت انتخابی تبدیل میشه. و مثلا به صورت زیر میشه . راستی این فرمتی.lnk که گرفته یعنی چی. متشکرم.Total Video Converter.lnk
اینو بگیر اجرا کن.ببین حل میشه یا نه؟
مشاهده پیوست Default_LNK_(Shortcut).rarمشاهده پیوست Default_LNK_(Shortcut).rar

مثلا الان همه برنامه هام به شکل اتو کد و یاهم مسیجرم رو که میخام باز کنم اتوکد باز میشه.AutoCAD 2010 - English.lnk Yahoo! Messenger.lnk
بهتر بگم یعنی همه برنامه های سیستم رو با یه فرمت میشناسه. ممنون میشم راهنماییم کنید

sina ccna

اخراجی موقت
مثلا الان همه برنامه هام به شکل اتو کد و یاهم مسیجرم رو که میخام باز کنم اتوکد باز میشه.AutoCAD 2010 - English.lnk Yahoo! Messenger.lnk
بهتر بگم یعنی همه برنامه های سیستم رو با یه فرمت میشناسه. ممنون میشم راهنماییم کنید
فایل بالا رو دانلود و اجرا کردی؟؟

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
خیلی حیاتیه
چطور میشه یه فایل رو از ویندوز مجازی روی سی دی ریخت؟

sina ccna

اخراجی موقت
سلام
خیلی حیاتیه
چطور میشه یه فایل رو از ویندوز مجازی روی سی دی ریخت؟
سلام
پای مرگ وزندگی در میونه:)
میتونی فایل رو کپی کنی توی یکی از درایوهای ویندوز حقیقی بعد یریزی تو سیدی.
میشه از رایتری که توی ویندوز مجازی هست استفاده کرد و ریخت رو سیدی.(تا حالا امتحان نکردم میشه؟؟)

بالا