سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

FIFA20

اخراجی موقت
ممنون
اون پیغام دیگه نیومد
ولی مشکل همچنان به قوت خودش باقیست
سیستم و که روشن می کنم کابل اینترنت و وصل میکنم تا 30 ثانیه اول وصله بعدش دوباره قطع میشه با فایر فاکس
با گوگل کروم هم که پیغام کیل پیج و از این چیزا میده..
از چه آنتی ویروسی استفاده میکنی؟نود32
از کی سیستمت ویروسی شده؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
ممنون
اون پیغام دیگه نیومد
ولی مشکل همچنان به قوت خودش باقیست
سیستم و که روشن می کنم کابل اینترنت و وصل میکنم تا 30 ثانیه اول وصله بعدش دوباره قطع میشه با فایر فاکس
با گوگل کروم هم که پیغام کیل پیج و از این چیزا میده..

دقیقا چه اروری میده؟میشه اینجا بذاریش؟

mahsa66

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مگه مهندس کامپیوتر نیستی ؟؟ ترم چندی؟؟ اینو باید بلد باشی

سلام دوست عزیز
نحوه share کردن و دادن permission رو بلدم ولی این خصلتش رو دقیقا یادم نبود کدوم گزینه permission ها میشه.
درس شد حالا یادم اومد.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام دوستان می تونید این سوال رو جواب بدید؟
ویندوز را طوری تنظیم کنید که به درایو E تمامی user ها ی شبکه و کامپیوتر محلی دسترسی داشته باشند به گونه ای که بتوانند تمام عملیات را روی درایو E انجام دهد ولی اجازه تغییر خصلت فایل و پوشه ها را نداشته باشد.
عملیات منظورتون چیه یعنی فقط بتونه فایل ها رو بخونه؟

architecttak

کاربر فعال
خب دوربین لپ تاپ اگه قدیمی باشه 1.3 هست.جدیدشم 2
نبایدم کیفیت داشته باشه

مرسی دوست عزیز
من 1سال خریدمش. گفتم که اصلا تصویرش روشن و شفاف نیست!! خیلی تاریکه!!:(
نمیدونم چند مگا هست ولی زیر دوربینش نوشته true vision hd

architecttak

کاربر فعال
درود به دوستای کامپیوتر عزیز
من یه مشکلی تو تنظیمات دوربین لپ تاپم(hp 6080) داشتم واون اینه که وقتی از دوربینش میخوام استفاده کنم به هیچ وجه کیفیت نداره و سیاهه!!! انگار داری تو شب فیلم میگیری!! میشه راهنماییم کنید:(
در ضمن اینم بگم که قبلا درب دوربین رو برداشتم از اون نمیتونه باشه;) سپاس

Abolfazl.B

عضو جدید

Abolfazl.B

عضو جدید
بار سومه داری میپرسی
بار دومه دارم میپرسم net frame work4. روی سیستمت نصب هست؟
من عذر میخوام اگه متوجه نشدم.بله نصبه.این آپدیتها هم هر دفعه دانلود و نصب میشه ولی دفعه بعد که کامپیوتر ریستارت میشه دوباره این پیامو میده که عکسش رو گذاشتم.
به نظر شما ممکنه این مشکل از کرکش باشه؟

Abolfazl.B

عضو جدید
مشاهده پیوست 124542با سلام ویندوز 7 من هر دفعه 4 آپدیت زیر رو دانلود و نصب میکنه اما وقتی دوباره خاموش و روشن میشه ازمن دوباره میخواد که اونها رو دانلود و نصب کنم.مشکل از چیه؟ این هم لینک عکسش
http://4ax.ir/images/cF10.jpg

لینک عکس پاک شده این لینک جدیدش
http://www.up.persianv.com/imagess/esrav1esowhacf669zrk.jpg

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما تیک این گزینه ها رو بردار تا مشکلت حل شه
این عکسی که گذاشتی کنار اون گزینه ها اگه دقت کنی همه تیک خوردن و هروقت به اینترنت وصل بشی اینا آپدیت میشن فک کنم اگه تیکشون رو برداری مشکلت حل بشه

آخرین ویرایش:

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
من عذر میخوام اگه متوجه نشدم.بله نصبه.این آپدیتها هم هر دفعه دانلود و نصب میشه ولی دفعه بعد که کامپیوتر ریستارت میشه دوباره این پیامو میده که عکسش رو گذاشتم.
به نظر شما ممکنه این مشکل از کرکش باشه؟
با سلام،
از چه نسخه ای از ویندوز 7 استفاده می کنید؟

Abolfazl.B

عضو جدید
دوست عزیز شما تیک این گزینه ها رو بردار تا مشکلت حل شه
این عکسی که گذاشتی کنار اون گزینه ها اگه دقت کنی همه تیک خوردن و هروقت به اینترنت وصل بشی اینا آپدیت میشن فک کنم اگه تیکشون رو برداری مشکلت حل بشه

آخه ویندوز میگه اینا جز آپدیتهای مهمند.

FIFA20

اخراجی موقت
آخه ویندوز میگه اینا جز آپدیتهای مهمند.
اینها که مهم نیستند.ویندوز اشتباه کرده.
ثانیا" یا درست دانلود نمیشن یا کامل نصب نمیشن که دوباره این پیام رو میده**چشم بسته غیب گفتم**
مگه یه دفعه اینا آپدیت نشدن؟
قرار نیست چون مهمند روزی یه بار آپدیت بشن :D
شما تیک اینارو بردار ببین درست میشه یا نه
برداره درست میشه دیگه.مشکلی نداره.مسئله اینجاست چرا هر بار روشن میکنه اینها دوباره میان؟؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اینها که مهم نیستند.ویندوز اشتباه کرده.
ثانیا" یا درست دانلود نمیشن یا کامل نصب نمیشن که دوباره این پیام رو میده**چشم بسته غیب گفتم**

برداره درست میشه دیگه.مشکلی نداره.مسئله اینجاست چرا هر بار روشن میکنه اینها دوباره میان؟؟
بله احتمالش هست که کامل دانلود نشده باشن یا نصب نشده باشن
برا اینکه الآن ببینن کامل دانلود ونصب شده میتونن برن توی windows update و گزینه installed update رو پایین صفحه سمت چپ بزنن و اونجا ببینن کامل نصب شدن یا نه

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اگه خودکار آپدیت میشه این مسیر رو برو
all program--->Accessories--->System Tools--->Task Scheduler
روی task scheduler کلیک کن واونجا این برنامه رو delete یا disable کن تا هر دفعه که به اینترنت وصل میشی آپدیت نشه

Abolfazl.B

عضو جدید
چرا میپرسه.الان هم یه بار با اون برنامه winfix چکش کردم و دوباره آپدیتش کردم ولی ظاهرا مشکل سر جاش هست و دوباره پیغام میده که نیاز به آپدیت هست که ایندفعه دیگه توجهی نکردم.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
چرا میپرسه.الان هم یه بار با اون برنامه winfix چکش کردم و دوباره آپدیتش کردم ولی ظاهرا مشکل سر جاش هست و دوباره پیغام میده که نیاز به آپدیت هست که ایندفعه دیگه توجهی نکردم.
این برنامه رو خودت نصب کردی؟

arch.fr

عضو جدید
سلام
من وقتي ميخوام كامپيوترمو روشن كنم روشن نميشه ولي وقتي كيسو تكون ميدم يعني جابه جا ميكنم روشن ميشه به نظر شما مشكلش چيه؟

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
من وقتي ميخوام كامپيوترمو روشن كنم روشن نميشه ولي وقتي كيسو تكون ميدم يعني جابه جا ميكنم روشن ميشه به نظر شما مشكلش چيه؟
روشن نمیشه یا روشن میشه ولی سیستم بالا نمیاد ؟

آخرین ویرایش:

sepidehr85

عضو جدید
سلام بچه ها.یه سوالی دارم.کسی از شما در مورد الگوریتم string matching algoritms اطلاعات مناسب در حد پایان نامه لیسانس داره به من بده؟فوریه. اگه ممکنه واستون به alba85r@yahoo.com ایمیل بزنید.اگه هم سخته همینجا جواب بدید.مرسی.

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
اولتیمیت 64 بیت شرکت 1.2.3
راستش مشکل شما توسط افراد دیگه ای هم در سایت های مختلف ثبت شده اما هیچ کس، حتی کارشناسان مایکروسافت هم جواب درستی ندادن!! به نظر می رسه که یکی از مشکلات ویندوزه و باید صبر کنید تا حل بشه!
به عنوان ساده ترین راه، دیگه آپدیت ها رو دانلود نکنید، اما به عنوان راه سخت تر، می تونید تمامی ابزارهای مربوط به net. از جمله خود نرم افزار و آپدیت های نصب شده رو حذف کنید و نسخه ی جدیدی از نرم افزار رو نصب کنید!

Abolfazl.B

عضو جدید
اگه خودکار آپدیت میشه این مسیر رو برو
all program--->Accessories--->System Tools--->Task Scheduler
روی task scheduler کلیک کن واونجا این برنامه رو delete یا disable کن تا هر دفعه که به اینترنت وصل میشی آپدیت نشه

راستش مشکل شما توسط افراد دیگه ای هم در سایت های مختلف ثبت شده اما هیچ کس، حتی کارشناسان مایکروسافت هم جواب درستی ندادن!! به نظر می رسه که یکی از مشکلات ویندوزه و باید صبر کنید تا حل بشه!
به عنوان ساده ترین راه، دیگه آپدیت ها رو دانلود نکنید، اما به عنوان راه سخت تر، می تونید تمامی ابزارهای مربوط به net. از جمله خود نرم افزار و آپدیت های نصب شده رو حذف کنید و نسخه ی جدیدی از نرم افزار رو نصب کنید!

میخوام همین کار رو کنم.احتمالا ویندوزم رو عوض کنم

بالا