سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
این رو یه نگاهی بنداز....
ببین خوبه....
یه پی دی اف ...که وسط های صفحه دنبالش باش.... http://4downloads.ir/2011/05/%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-small-lan-network-pdf.php
http://parsi-program.blogfa.com/post-200.aspx
با تشکر......

:crying2::wallbash::crying::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::w06::w06:
خوندم،دقیقاً منم همین کارا رو انجام داده بودم با این حال از نو انجام دادم.
نمی دونم مشکل از ویندوز7 یا من ، چون IPهارو خود ویندوز ست میکنه نه اونی که من میذارم.
الان فقط یکی از سیستم ها پرینتر رو میشناسه.
دی وی دی رام رو هنوز هیچکدوم نمیشناسن.
و من هنوز بلد نیستم چطور از طریق سرور روی کلاینت برنامه نصب کنم.:cry::cry::cry::cry:

eli_007

عضو جدید
پروژه تجزیه وتحلیل .........کمک نمایید مرا.......فریادرسی هست؟؟؟

پروژه تجزیه وتحلیل .........کمک نمایید مرا.......فریادرسی هست؟؟؟

سلااااااااااااااااااام دوستای گلم
من رو دریابید موضوع آزاد نمودارdfd

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااام دوستای گلم
من رو دریابید موضوع آزاد نمودارdfd

سلام...
فونتت رو کوچیکتر انتخاب مب کردی ثواب داشت....:D
درضمن یه گشتی تویه تایپیک ها رو بزن ...به فراونی از این دست مطالب شما هستش...
با تشکر..

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D:whistle:
درود
من اومدم باز با یه مشکل تازه
الان سیستم ما دچار بیماری عجب و ناشناخته شد!!!:surprised:
Adobe Reader 9.2روی همه برنامه ها نشسته و می خواد همه کاره خودش بکنه. هر برنامه ای رو برای اجاره میزنم آدوب میاد بالا میگه نمی تونه بازش کنه!!!!11
مجبور شدم آدوب ر و آنیستال کنم اما از طرفی بهش نیاز دارم. چه کنم؟؟؟:que:

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود
Adobe Reader 9.2روی همه برنامه ها نشسته و می خواد همه کاره خودش بکنه. هر برنامه ای رو برای اجاره میزنم آدوب میاد بالا میگه نمی تونه بازش کنه!!!!11

با سلام...
۱- نیت می کنی.... که فقط برای قرب خدا آدوب رو نصب کنی.... چون برای کشور دشمن هستش
۲- دست هات رو میشوری.
۳- میری دوباره نصبش می کنی.
۴ هر کدوم از برنامه هات که خواستند با آدوب باز بشند از تویه تنظیمات ..پیش فرضش رو عوض کن.
۵- اگه مشکلت باز هم حل نشد...نسخه ی ۹٫۱ رو بریز...
با تشکر....

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام...
۱- نیت می کنی.... که فقط برای قرب خدا آدوب رو نصب کنی.... چون برای کشور دشمن هستش
۲- دست هات رو میشوری.
۳- میری دوباره نصبش می کنی.
۴ هر کدوم از برنامه هات که خواستند با آدوب باز بشند از تویه تنظیمات ..پیش فرضش رو عوض کن.
۵- اگه مشکلت باز هم حل نشد...نسخه ی ۹٫۱ رو بریز...
با تشکر....

درود
1-خدا تو رو از ما نگیره
2-دوباره که سهله چند بار ه نصب کردمش. نشد که نشد
3-فایلای پی دی اف ر وهم باز نمی کنه!!!!
4-عنوان پنجره ای که باز میشه آخرش یه همچین نوشته ای :Elua.exe\............
5-می تواند ویروس باشد؟ اگر آری ،از کجا آمده؟
6-خب نسخه 9.2 رو نصب نموده ام چیزی فرق ندارد

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود
1-خدا تو رو از ما نگیره
2-دوباره که سهله چند بار ه نصب کردمش. نشد که نشد
3-فایلای پی دی اف ر وهم باز نمی کنه!!!!
4-عنوان پنجره ای که باز میشه آخرش یه همچین نوشته ای :Elua.exe\............
5-می تواند ویروس باشد؟ اگر آری ،از کجا آمده؟
6-خب نسخه 9.2 رو نصب نموده ام چیزی فرق ندارد

سلام...
اون چیزی که میگید مشکل داره..احتمالا نمیتونه اون رو کپی کنه...هرچند که چیز مهمی نیست... ولی خوب نرم افزارهای ویندوزی هستند دیگه...ببین دیگه ستاپی از آدوب نداری؟؟؟
اگه نداشتی یه دور ریسنور کن...احتمالا جواب میده.....
ولی به نظرم ستاپ رو عوض کن.... فکر کنم ستاپ مشکل داشته باشه....
خواستی اینجا
http://forums.majorgeeks.com/showthread.php?t=192120
و اینجا رو یه نگاهی بنداز...
http://www.file.net/process/eula.exe.html
با تشکر....

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
درود
با سلام،
فایل ضمیمه رو اجرا کنید! امیدوارم مشکل تون حل بشه!

پیوست ها

• Fix_exe_7.rar
    308 بایت · بازدیدها: 0

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااام به همگی
سواااااااااااااال:
توی word 2007 میخوام هیدر بزنم و شماره صفحم میخوام بالا باشه مثلا بالای صفحه سمت راست بنویسم فصل اول سمت چپ بالا شماره ی صفحه باشه ولی هیدر رو که میزنم شماره صفحه میره و شماره صفحه رو که میزنم هیدر میره !!!!!!!!!!چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااام به همگی
سواااااااااااااال:
توی word 2007 میخوام هیدر بزنم و شماره صفحم میخوام بالا باشه مثلا بالای صفحه سمت راست بنویسم فصل اول سمت چپ بالا شماره ی صفحه باشه ولی هیدر رو که میزنم شماره صفحه میره و شماره صفحه رو که میزنم هیدر میره !!!!!!!!!!چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام...
شماره ی صفحه تون رو از نوع TOP انتخاب کنید....در کل نمیتونید تویه هدر شماره بندازید...چون اگه بخواید این کار رو بکنید باید تکست باکس بندازید..که کار اضافی و بیخودی هستش..درضمن...متن شما هم کمرنگ تر میشه...
اگه بخواید مثل کتاب باشه....بازم باید از همون جا انتخابش کنید.... (جایی که نوع جایگاه و شکل شماره ی صفحه رو مشخص می کنید)
با تشکر....

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
درود
ممنون از کمکت.
با اجراش اوضاع بهتر شداما آیکون برنامه ها مشاهده پیوست 56735شده
با سلام،
یعنی برنامه ها درست اجرا می شن ولی آیکونشون هنوز Adobe Reader اه؟؟
فکر می کنم در این صورت باید Adobe رو دوباره نصب کنید!

مي مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام،
یعنی برنامه ها درست اجرا می شن ولی آیکونشون هنوز Adobe Reader اه؟؟
فکر می کنم در این صورت باید Adobe رو دوباره نصب کنید!

درود
ممنون از راهنماییتون
مشکلم حل شده
اگه ممکنه پاسخ این پست رو بفرمایید.

Next

عضو جدید
سلام . مرورگرهای من مرتب کرش می کنند... چه کار کنم ؟
و اگه کرش نکنند.سیستمم نا خودآگاه ریست میشه .
واقعا درد ناکه . اگه لازمه قطعی عوض کنم بگید که کدوم قطعه؟ رم یا هارد
و اینکه مطلبی که توسط مدیر منتقل میشه .. کجا منتقل میشه ؟

badboy_3xbox

عضو جدید
پروِه شبیه سازی

پروِه شبیه سازی

با سلام
دوستان کسی پروِِژه شبیه سازی با ارنا داره؟(پروژه ساده)
خیلی فوری نیاز دارم
ممنون میشم
انم ایمیل من
badboy_3xbox@yahoo.com

sayyad84

متخصص زبان Assembly
کاربر ممتاز
سلام . مرورگرهای من مرتب کرش می کنند... چه کار کنم ؟
و اگه کرش نکنند.سیستمم نا خودآگاه ریست میشه .
واقعا درد ناکه . اگه لازمه قطعی عوض کنم بگید که کدوم قطعه؟ رم یا هارد
و اینکه مطلبی که توسط مدیر منتقل میشه .. کجا منتقل میشه ؟
با سلام،
یعنی با هر مرورگری و هر سایتی این اتفاق میفته؟
Task manager رو باز بذارید و با کلیک رو CPU، پردازه ها رو براساس میزان استفاده از CPU مرتب کنید. از یکی از مرورگرهاتون استفاده کنید و ببینید در هنگام بروز مشکل کدوم پردازه میزان بالاتری CPU داره!
مرورگرتون رو بدون افزونه ها اجرا کنید و ببینید چه نتیجه ای داره! مثلاً در مورد IE8 می تونید روی آیکونش روی دسکتاپ کلیک راست کنید و گزینه ی Start without Add-ons رو انتخاب کنید. همین گزینه تو مسیر Start->Programs->Accessories->System Tools وجود داره!

در ضمن اگه مطلبی رو در جای نامناسبی ارسال کنید به محل مناسب (از دید مدیر) منتقل می شه! نه جای خاصی. البته تا چند روز به صورت پست انتقالی در جای قبلی هم می مونه!

MeRKaM

عضو جدید
فایل های قابل استفاده یا غیر قابل استفاده

فایل های قابل استفاده یا غیر قابل استفاده

سلام من در ویندوز قبلی م (XP sp2) یک پوشه ایجاد کردم و خواستم به نحوی این پوشه رو رمز دار کنم روش راست کلیک و properties رو زدم و از سربرگ General گزینه Advanced رو انتخاب کردم و در پنجره جدید تیک Encrypt contents to secure data رو گذاشتم نهایتا رنگ اسم پوشه سبز شد
الان که ویندوز عوض کردم اطلاعات اون پوشه (که فیلم هست) اجرا نمیشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من در ویندوز قبلی م (XP sp2) یک پوشه ایجاد کردم و خواستم به نحوی این پوشه رو رمز دار کنم روش راست کلیک و properties رو زدم و از سربرگ General گزینه Advanced رو انتخاب کردم و در پنجره جدید تیک Encrypt contents to secure data رو گذاشتم نهایتا رنگ اسم پوشه سبز شد
ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام دوست عزیز باید قبل از ویندوز عوض کردن این قفل رو باز میکردید این قفل ها برای جلوگیری از کپی برداری است و اگر ویندوز رو عوض کردید دیگه نمیشه کاری انجام داد یعنی من چیزی به نظرم نمیاد شاید دوستان راهی رو سراغ داشته باشند.
برای اطلاعات بیشتر تو این ادرس پست 9 به بعد رو بخونید مربوط به سوال شماست.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/209113-%D9%81%D8%B4%D8%B1%D8%AF%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88-%D8%B1%D9%85%D8%B2-%DA%AF%D8%B0%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84%D9%87%D8%A7%28%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%AE%D8%A7%D8%B5%DB%8C%29

با تشکر

آخرین ویرایش:

z.alavi

کاربر فعال
سلام.
سیستم من مدام ریست میشه، چراغ قرمز پایینش هم همیشه یا کاملا روشنه یا داره چشمک میزنه. یهویی یه جایی گیر میکنه،یا ریست میکنه یا از بس گیره، خودم باید ریست کنم.به خصوص توی اینترنت بعضی وقت ها که روی دانلود یه فایلی کلیک میکنم،ممکنه گیر کنه و ریست بشه.
گفتم شاید ویروسیه،آنتی ویروسم مکافی بود،پاکش کردم،کاسپراسکای ریختم،یه چند تایی ویروس گرفته، اما مشکل سیستمم هنوز سر جاشه!
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
سیستم من مدام ریست میشه، چراغ قرمز پایینش هم همیشه یا کاملا روشنه یا داره چشمک میزنه. یهویی یه جایی گیر میکنه،یا ریست میکنه یا از بس گیره، خودم باید ریست کنم.به خصوص توی اینترنت بعضی وقت ها که روی دانلود یه فایلی کلیک میکنم،ممکنه گیر کنه و ریست بشه.
گفتم شاید ویروسیه،آنتی ویروسم مکافی بود،پاکش کردم،کاسپراسکای ریختم،یه چند تایی ویروس گرفته، اما مشکل سیستمم هنوز سر جاشه!
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوست عزیز بهتره تو این تاپیک مطرح کنید تا زودتر رسیدگی بشه.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/67763-%D9%85%D8%B4%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%B3%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%B3%D8%AE%D8%AA-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%B1%D9%88-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AC%D8%A7-%D9%85%D8%B7%D8%B1%D8%AD-%DA%A9%D9%86%DB%8C%D8%AF?p=3708398#post3708398

با تشکر

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون میشم راهنمایی کنید
منم این مشکلو از خیلی وقت پیش دارم و هنوز راهی براش پیدا نکردم متاسفانه.

kia112

عضو جدید
سلام به همه من ویندوز7 رولپ تابم نصبه وبرای برنامه msp2010احتیاج به تاریخ شمسی دارم لطفا راهنمایی کنین باتشکر

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
چکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

به نظرم میتونه دلایل زیادی داشته باشه.
ویروسی شدن سیستم، فن cpu، هارد و ... .
شما درایوهارو دیفرگ کن به این صورت: propertise-tools-difragment now و صبر کن تا کاملا درایوها دیفرگ شه.
برای فنم اول تمیز و روغنکاریش کن اگه دیدی مشکل حل نشد و از فنته باید عوضش کنی.

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه من ویندوز7 رولپ تابم نصبه وبرای برنامه msp2010احتیاج به تاریخ شمسی دارم لطفا راهنمایی کنین باتشکر

سلام دوست عزیز یه سرچ بزنید پیدا میشه:smile:
به این دو ادرس سر بزنید امیدوارم مفید باشه.

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/189306-%D8%B4%D9%85%D8%B3%DB%8C-%D9%83%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE-%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%DA%A9%D8%B1%D9%88%D8%B3%D8%A7%D9%81%D8%AA-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%AC%DA%A9%D8%AA

http://www.iranpmis.com/content/view/45/27/

http://www.daneshju.ir/forum/f944/t100602.html

با تشکر

ranalean

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام

یه سوال برام پیش اومده
چرا گفتین که فقط اینترنت سکوریتی رو دانلود کنم؟ پس آنتی ویروس چی؟
عملکردشون متفاوته؟

شما از تو همون تایپیک ، اینترنت سکوریتی کسپر رو دانلود کنید

MeRKaM

عضو جدید
سلام در مورد فشرده سازی با نرم افزار وینرار سوالی داشتم
من یک فایلی رو فشرده و روش پسورد میگذارم وقتی وینرار میخاد اون فایل رو استخراج کنه پسورد رو میخاد و اسم فایل رو میگه که چیه
چیکار بکنم که هنگام استخراج فایلی که پسورد داره اسم فایل رو نگه؟

golemaryam_1983

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام در مورد فشرده سازی با نرم افزار وینرار سوالی داشتم
من یک فایلی رو فشرده و روش پسورد میگذارم وقتی وینرار میخاد اون فایل رو استخراج کنه پسورد رو میخاد و اسم فایل رو میگه که چیه
چیکار بکنم که هنگام استخراج فایلی که پسورد داره اسم فایل رو نگه؟

سلام دوست عزیز در قسمتی که پسورد گذاری رو انجام میدید تیک گزینه encrypt file names رو بزنید.

با تشکر

atefeh666

عضو جدید
ویندوز من تسک بارش قدیمی است بدون هیچ دست کاری.ولی ای ست 5 تازه نصب کردم و فکر می کنم که مشکل از ای ست است حالا چی کار کنم تسک بارم درست شه؟

بالا