سوالات و مباحث خود از درس "ریاضی عمومی 2 " را اینجا مطرح کنید

mohsen_blid

عضو جدید
سلام خدمت تمام دوستان مجبور شدم یه تاپیک بزنم
من تجربی خواندم و الان برای مهندسی نرمافزار در دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم
و مشکل بزرگی که برای من پیش امده این است که درسی با عنوان ریاضی عمومی 2 دارد که دارای فصل های است که من انها را تا بحال نخواندم مثل انتگرال و بسط تیلور و ....
اگر دوستان می توانند جزوه های اموزش یا حتی فیلم اموزشی اگر دارند بزارند ممنون میشوم چون واقعا برایم سخت است و هیچی بارم نمیشه

*Chakavak*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سوالات و مباحث خود از درس "ریاضی عمومی 2" را اینجا مطرح کنید

سوالات و مباحث خود از درس "ریاضی عمومی 2" را اینجا مطرح کنید

با سلام

دوستان عزیزم،لطفاً تمام سؤالات مربوط به درس "ریاضی عمومی 2 " را فقط در این تاپیک بپرسید :gol:

موفق باشید :gol:

آخرین ویرایش:

pnustudent110

عضو جدید
داداش چرا بچه مردم رو نا اميد ميكني نه داداش اگه روي رياضي يك خوب كار كرده باشي هيچ مشكلي نداري انشا الله و اينكه فصل اول و آخر كتاب هم حذف شده موفق باشي
راستي من هم پيام نورم شايد بتونيم به هم كمك كنيم

beginner2001

عضو جدید
جلد دوم توماس رو بخون کمکت میکنه
در ضمن نا امید نشو server راست میگه افتادن توی ریاضی 2 چیز خاصی نیست خاص اینه که نیافتی و پاس کنی یه ضرب;)

matin2

عضو جدید
کتابهای ریاضی عمومی 1و2 مقسمی(کاردانی به کارشناسی) مطمئنا میتونه کمک کنه.:)

ظريفه

عضو جدید
سلام خدمت تمام دوستان مجبور شدم یه تاپیک بزنم
من تجربی خواندم و الان برای مهندسی نرمافزار در دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم
و مشکل بزرگی که برای من پیش امده این است که درسی با عنوان ریاضی عمومی 2 دارد که دارای فصل های است که من انها را تا بحال نخواندم مثل انتگرال و بسط تیلور و ....
اگر دوستان می توانند جزوه های اموزش یا حتی فیلم اموزشی اگر دارند بزارند ممنون میشوم چون واقعا برایم سخت است و هیچی بارم نمیشه
محسن عزیز اصلانگران نباش من مدتی این درسو تدریس کردم شاگردامم نتیجه خوبی گرفتن تنهاچیزی که باید یادت باشه اینه که اصلا از این درس نترسی هر مساله ای که ظاهرش سخته لزوما سخت نیست خود کتاب رو بخونی کفایت میکنه مطمئن باش اگه از حل کردن مسائل نترسی قبول میشی.

marde javan

عضو جدید
با سلام دوستان گرامی اگر لطف کنید کتاب ریاضی عمومی 2 جلد دوم آقای توماس را برای دانلود بگذارید ممنون میشم. البته همه جه برای دانلود زبان اصلی را قرار داده اند, اگر ترجمه ان را دارید خیلی خوب میشه.

آخرین ویرایش:

ماتینا

کاربر بیش فعال
دوست عزیز اگه از رشته تجربی رفته باشی با این حساب نباید مشکلی داشته باشی چون تمامی ریاضی ها شبیه دبیرستان و ریاضی یک نیز میباشد شما باید ریاضی یک رو قوی کنی تا بعد بتونی ریاضی دو رو خوب بخونی

alih60

عضو جدید
با سلام کسی کتاب ریاضی 2 دکتر شمس داره تو بازار گیر نمی یاد این کتاب شنیدم بهتر وجامع تره

900659978

عضو جدید
سلام .دوست عزیز
نظر من اینه که شما اول برو یک کتاب اموزش ابتدایی انتگرال تهیه کن روشهای مقدماتی انتگرال گیری رو خوب یاد بگیر بعد که مهارتشو تونستی کسب کنی من جلد دوم ریاضیات عمومی ایساک مارونو توصیه می کنم البته بعد از اون کتاب اموزش ابتدایی خیلی می تونه کمکت کنه

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
جلد دوم توماس رو بخون کمکت میکنه
در ضمن نا امید نشو server راست میگه افتادن توی ریاضی 2 چیز خاصی نیست خاص اینه که نیافتی و پاس کنی یه ضرب;)

من این حرفارو قبول ندارم که می گن سخته...
من تا حالا ریاضیات امو نیوفتادم...
ریاضی 2 هم 18 شدم...:) یک ضرب
می شه... فقط باید یک کم تلاش کرد... من عاشق ریاضیات ام...

Hamid_MadNess

متخصص سرامیک
کاربر ممتاز
یک هفته تمام نشستم فقط انتگرال و مشق هامو قوی کردم و مسلط شدم...
تمام تکنیکهاشو یاد گرفتم...
.
.
.
وقت بزارید می شه... فقط تمرین...تمرین...
ریاضی 2 درس مهمیه... برای ما که شیمی فیزیک رو باز می کرد...معادلات ...

Sarp

مدیر بازنشسته
یک هفته تمام نشستم فقط انتگرال و مشق هامو قوی کردم و مسلط شدم...
تمام تکنیکهاشو یاد گرفتم...
.
.
.
وقت بزارید می شه... فقط تمرین...تمرین...
ریاضی 2 درس مهمیه... برای ما که شیمی فیزیک رو باز می کرد...معادلات ...
اوه اوه
یه هفته فقط واسه ریاضی
اون هم ریاضی پایه

بابا من این همه وقت میذاشتم واسه کنکور ، از هاروارد قبول میشدم :دی

بالا