سوالات آزمون استخدامی شرکت نفت

zkmostafa

عضو جدید
خدمت دوستان سلام
آیا کسی یه نمونه از این سوالات داره؟ منظورم سوالات شرکت نفته نه شرکت گاز.
آیا کسی قبلن توی این آزمونها شرکت کرده؟ سوالاش چه جوری هستش؟ بیشتر از کجا ها هستش.
دمتون گرم.
بای.

alborz_2000

اخراجی موقت
ازمون گاز شرکت کردی؟ والا من سوالای 3و4 سال پیش دیدم خیلی اسون بود ولی گاز امسال از کنکور سراسری سخت تر بود

arh66

عضو جدید
خدمت دوستان سلام
آیا کسی یه نمونه از این سوالات داره؟ منظورم سوالات شرکت نفته نه شرکت گاز.
آیا کسی قبلن توی این آزمونها شرکت کرده؟ سوالاش چه جوری هستش؟ بیشتر از کجا ها هستش.
دمتون گرم.
بای.

با سلام
ببین دوست من من سه تا آزمون استخدامی تا حالا شرکت کردم ولی به حساب خودم خیلی آسون بود ببین شاید آسون باشه ولی دست کم نگیر .بیشتر سوالات عمومی از اطلاعات سیاسی و معارف و ادبیات و ریاضی مقدماتی است و زبان
سوالات تخصصی هم مربوط به رشته خود شخص است .
اطلاعات سیاسی باید اخبار روزنامه زیاد مطالعه داشته باشی.
ok

hassan232

عضو جدید
سلام
سطح سوال های تخصصی رو می شه با آزمون ارشد مقایسه کرد؟
اگر هم جایی نمونه سوال سراغ دارید ممنون می شم نشونی اش رو بگذارید.:smile:
یا علی (ع)

mm.salemi

عضو جدید
با سلام
ببین دوست من من سه تا آزمون استخدامی تا حالا شرکت کردم ولی به حساب خودم خیلی آسون بود ببین شاید آسون باشه ولی دست کم نگیر .بیشتر سوالات عمومی از اطلاعات سیاسی و معارف و ادبیات و ریاضی مقدماتی است و زبان
سوالات تخصصی هم مربوط به رشته خود شخص است .
اطلاعات سیاسی باید اخبار روزنامه زیاد مطالعه داشته باشی.
ok

سلام دوست عزیز. ظاهراً با این همه شرکت در آزمونهای استخدامی اما دچار ضعف اطلاعات هستید. دوست عزیز آزمون شرکت نفت سوالات عمومیش شامل ادبیات ، زبان انگلیسی و کامپیوتر هستش و اطلاعات عمومی و سیاسی رو شامل نمیشه. در ضمن جالبه که بدونید توی سوالات آزمون نفت جایی برای ریاضی قائل نشدن؟!!!!!
البته ناگفته نمونه که میشه از اونجایی که نقش ریاضی و کاربرد آن در مسائل مهندسی بسیار پر رنگ هستش این خلاء رو توجیه کرد.

ایشاا... همه موفق باشین

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بچه ها من دنبال سوالات آزمون استخدامی شرکت نفتم. میدونید از کجا باید پیدا کنم؟

rahshab

عضو جدید
والا همه تو نت سر این سوال ها دوکون زدن واسه خودشون نمیدونم شایدم کارشون درسته
ولی بهترین راه رفتن انقلاب و خرید کتاب ازمون های نفته 4 یا 5 تومنه حالا من خودم میرم میخرم قیمت دقیقشو میگم فکر کنم ازمونشم تیر ماه باشه امسال

amireza_2000

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
والا همه تو نت سر این سوال ها دوکون زدن واسه خودشون نمیدونم شایدم کارشون درسته
ولی بهترین راه رفتن انقلاب و خرید کتاب ازمون های نفته 4 یا 5 تومنه حالا من خودم میرم میخرم قیمت دقیقشو میگم فکر کنم ازمونشم تیر ماه باشه امسال
lمنم شاید برم انقلاب. از کجا میدونی تیرماه هست؟

arthas

عضو جدید
سلام
سوال بی جواب بدرد چیتون میخوره . بهتره این پول بی زبون رو بدین از این کتابای آزمون های استخدامی بگیرین من که یکی گرفتم 7تومن خوب هم بود .
در کل زیاد سخت نبود امتحان . نه زیاد آسون نه سخت . من کل فرمولها و مطالب لازمش رو تو 3 صفحه جا دادم مطالب و فرمولهای عام و کلی و برخی مفهوم های ساده. و خوندم قبولم شدم 40 درصد جواب دادم . نمره منفی هم داشت بعضی آزمونا نداره . اما برای مصاحبه باید خیلی بیشتر بخونی.
. 15تا ادبیات که بیشتر شعر و مفهوم بود . 15 تا کامپیوتر در حد هیچ و گاهی غیر قابل فهم از بس سوالای قدیمی هست. 15تا زبان خیلی راحت.60 تایی هم تخصصی.
بیشتر سیالات و ترمو و انتقال حرارت مهمه سوالا کمی مفهومی تره . مقاومت و استاتیک خیلی آسونه اکثرا سوال کم میادفرمول و مفهوم کمتر داره . ارتعاشات و دینامیک سخت تره باید بری دوباره بخونی در کل وقتتتو رو اولیا بذاری بهتره. فعلا در همین حد بعدا میام بیشتر میگم .

MARYAMIIII

عضو جدید
سلام من برای رشته شیمی کاربردی می خوام میشه برام بفرستین ممنونم

gookdarreh

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من پارسال توی این آزمون شرکت کردم و قبول هم شدم. برای آزمون هم فقط نکاتی رو که واسه ارشد جمع کرده بودم، خوندم. آزمون نفت تا حد قابل قبولی استاندارده و شباهت زیادی با آزمون ارشد داره. اگه آمادگی نسبی برای ارشد داشته باشید، حتما قبول میشید.
موفق باشید.

میثم...

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی همین باشگاه اگه خوب بگردین سوالات نفت و گاز رو پیدا میکنید
این یه نمونه اش >>لینک<<

بالا