سوالاتی از سیستم عامل

afzar

عضو جدید
سلام:que:
درباره هر یک از سوالاتم توضیح کامل ( یکی دو صفحه ) می خوام . متشکرم
1- تفاوت پایپ لاین و سوپر اسکالر
2- Multics چیست
3- DDR3 چه تفاوتی با DDR2 دارد
4- سناریوی کلی Interrupt
5- Interrupt vector- Interrupt handler - Interrupt routine ؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام:que:
درباره هر یک از سوالاتم توضیح کامل ( یکی دو صفحه ) می خوام . متشکرم
1- تفاوت پایپ لاین و سوپر اسکالر
2- Multics چیست
3- DDR3 چه تفاوتی با DDR2 دارد
4- سناریوی کلی Interrupt
5- Interrupt vector- Interrupt handler - Interrupt routine ؟

سلام...
ببخشید که بنده دارم جواب میدم... ممکن هستش یکم جوابم برای شما ناراحت کننده باشه..ولی...
بهتر نیستش که قبل از اینکه سوالتون رو اینجا مطرح کنید... یه سرچی تویه اینترنت بزنید؟؟؟؟؟؟؟؟
ببخشید ها...ولی قصد جسارت ندارم.... دوست هم ندارم به کسی جسارت کنم....
ولی بچه های کامپیوتر باید یکم هم از اینترنت استفاده کنن.... اگه تویه اینترنت به جواب قطعی نرسیدید..... اون وقت یه تایپیک بذارید....
با تشکر............................

اش نره

عضو جدید
سلام به بچه های گل من تازه عضو شدم یه سوال راجع به کامپیوتر داشتم اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم. . . من کامپیوترم usb یا نمیشناسه یا خیلی ضعیف میشناسه مثلا هیچ فلش مموری یا همون کول دیسک رو نمیشناسه اما usb موس و کابل usb مودم ای دی اس ال رو میشناسه. . . هارد اکسترنال گرفتم اوایل اونو میشناخت اما الان دیگه اونو هم نمیشناسه و ارور USB Device Not recognized رو میده البته مطمئنم هارد سالمه چون هر فلش مموری دیگه هم بهش میزنم همین ارور رو میده اما با کامپیوتر های دیگه راحت کار میکنه. . . من به یه مشکل شک کردم که اونم اینه وسایلی که با USB 2.00 هستن رو بالا نمیاره اما تو setup BIOS اول راه اندازی سیستم گزینه USB 2.00 support رو enabled قرار داره در ضمن مادربرد منم چندان قدیمی نیست ddr2 & sata و مارکشم gigabyte ep41 بخدا دیگه خسته شدم کلافه ام کرده نوکر هرکی هم کمکم کنه هستم خواهش میکنم کمکم کنید