سری کتاب های بسیار ارزشمند تاریخچه علم مکانیزم و ماشین از Marco Ceccarelli پروفسور دانشگاه کاسینو ایتالیا

vahidpersia

عضو جدید
کتاب های تاریخچه علم مکانیزم و ماشین اطلاعات جامع و بسیار ارزشمندی در اختیار نه تنها مهندسان مکانیک، بلکه به تمام افراد مشتاق می دهد.
از میان این سری کتاب ها تنها تونستم 6 جلد از کتاب های Ceccarelli رو پیدا کنم، امیدوارم اگه دوست عزیزی تونست اونارو پیدا کنه، به من معرفی کنه تا بتونم این سری ارزشمند رو کاملش کنم.

ولوم 1: Distinguished Figures in Mechanism & Machine Science, Their Contributions and Legacies, Part 1, Marco Ceccarelli
ولوم 2 یافت نشد
ولوم 3 یافت نشد
ولوم 4 یافت نشد
ولوم 5: Russian Models from the Mechanisms Collection of Bauman University, A. Golovin, V. Tarabarin
ولوم 6: Science and Technology in Homeric Epics, S. A. Paipetis
ولوم 7: Distinguished Figures in Mechanism & Machine Science, Their Contributions and Legacies, Part 2, Marco Ceccarelli
ولوم 8: Ancient Engineers' Inventions, Precursors of the Present, Cesare Rossi
ولوم 9
ولوم 10: A Brief Illustrated History of Machines & Mechanisms, Emilio Bautista Paz, Marco Ceccarelli, Javier Echávarri Otero, José Luis Muñ

با تشکر.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شانس اوردم دانلود کردم
بد از ظهر دانلود کردم....الان فایل ها حذف شده

vahidpersia

عضو جدید
دوستان عزیز لینک هایی که در پست اول تاپیک گذاشتم حذف شدند. برای دانلود این کتاب ها به لینک های زیر مراجعه کنید.
لینک های جدید:
1- Distinguished Figures in Mechanism & Machine Science, Their Contributions and Legacies, Part 1, Marco Ceccarelli
5- Russian Models from the Mechanisms Collection of Bauman University, A. Golovin, V. Tarabarin
6- Science and Technology in Homeric Epics, S. A. Paipetis
7- Distinguished Figures in Mechanism & Machine Science, Their Contributions and Legacies, Part 2, Marco Ceccarelli
8- Ancient Engineers' Inventions, Precursors of the Present, Cesare Rossi
10- A Brief Illustrated History of Machines & Mechanisms, Emilio Bautista Paz, Marco Ceccarelli, Javier Echávarri Otero, José Luis Muñ

این لینک ها دیگه پسوورد نمیخواد. اگه باز هم این لینک ها حذف شد میتونید این کتاب ها رو تو سایت
http://www.library.nu
همون گیگاپدیا سابق، جستجو کنید و ازش دانلود کنید. باز هم خواهش می کنم اگه سری کتاب های دیگه از این مجموعه رو که من پیدا نکردم کسی پیدا کرد به من معرفی کنه تا تو سایت بزارم

باتشکر