سبز ها بیان داخل ( آیا خدا و قرآن را قبول دارید؟)

سبز ها بیان داخل ( آیا خدا و قرآن را قبول دارید؟)

• هیچ یک را قبول ندارم

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    26
  • نظرسنجی بسته .

TITANIC

عضو جدید
بچه ها من این نظر سنجی رو زدم تا ثابت کنم که آتیش زدن قرآن کار 0بچه های جنبش سبز نبوده ... و کسی خواسته برچسب این کار کثیف رو به این گروه بزنه...
ممنون می شم از نظراتتون;)

آخرین ویرایش:

mrha

عضو جدید
كلا اونارو جدي نگير هر چي تو تل ميگنم منعكس نكن...! بي محلي بهترين راه حله!!:D

اگه جاي تو بودم تاپيكو ميپاكوندم...!

Hamid Ghobadi

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من این نظر سنجی رو زدم ببینم تا ثابت کنم که آتیش زدن قرآن کار جنبش سبز نبوده ... و کسی خواسته برچسب این کار کثیف رو به این گروه بزنه...
ممنون می شم از نظراتتون;)

بنظرم هیچ آدم عاقلی این کارو نمیکنه! ;)

اما حالا این جریانات از کجا آب میخوره که البته میدونم از کجا آب میخوره، الله اعلم ...

شاید با این کارا بخوان نفرت ملت احساساتی مارو از این جنبش بیشتر کنن!

من نه سبزم نه سفید نه رنگ دیگه من از رنگ ایرانم ... :)

TITANIC

عضو جدید
بنظرم هیچ آدم عاقلی این کارو نمیکنه! ;)

اما حالا این جریانات از کجا آب میخوره که البته میدونم از کجا آب میخوره، الله اعلم ...

شاید با این کارا بخوان نفرت ملت احساساتی مارو از این جنبش بیشتر کنن!

من نه سبزم نه سفید نه رنگ دیگه من از رنگ ایرانم ... :)

آفرین دوست عزیز همیشه ایرانی باشو پرچم ایران رو بالا نگه دار...

jiji_narenji

عضو جدید

آخرین ویرایش:

samira sadat

عضو جدید
سلام به موج سبز...
سلام به میهن دوستان....سلام به حق پرستان......
دقیقا همین طور است،،،،،،،،،،مطمئنا کسانی قران پاره می کنند،عکس آتش می زنند،،،به ائمه توهین می کنند،،نه از موج سبز هستند،نه ایرانی و نه مسلمان....;)

jiji_narenji

عضو جدید
kasani ke ghoran pare kardan hich vaght nemitoonan began hame chi bayad ghanooni bashe va ghanooni anjam beshe ! pas jonbeshe sabz nabuude
shariati ostadi baraye hameye zamanhast​

TITANIC

عضو جدید
سلام به موج سبز...
دقیقا همین طور است،،،،،،،،،،مطمئنا کسانی قران پاره می کنند،عکس آتش می زنند،،،به ائمه توهین می کنند،،نه از موج سبز هستند،نه ایرانی و نه مسلمان....;)

جنبش سبز تنها کلمه و راهشآزادی ایرانه و بس و به دین مردم کاری نداره و به تمام دین ها احترام میزاره ... چون تاریخ گواه این بوده که ایرانیای اصیل با تمام ادیان در کنار یکدیگه در سوی ایرانی آزاد گام بر می دارن

TITANIC

عضو جدید
به به یه نظرم داریم که یارو با خداست و کتب آسمونی رو قبول نداره ... به نظرش احترام میزاریم;)

samira88

عضو جدید
سلام به موج سبز...

قربون تو ايرانيه مسلمان