ساخت ربات معاملات طلا و آبشده

nasiri120

عضو جدید

اسکریپت طلای آبشده شرکت وب آذین​


آیا شما به دنبال یک راه برای افزایش فروش طلا خود هستید؟ آیا می‌خواهید به راحتی و به صورت آنلاین به مشتریان بیشتری دسترسی داشته باشید؟ اگر پاسخ شما بله است، طراحی و راه اندازی یک سایت خرید و فروش طلا می‌تواند به شما کمک کند.


طراحی و راه اندازی سایت خرید و فروش طلا با استفاده از اسکریپت طلای آبشده یکی از بهترین راه‌ها برای ایجاد یک تجربه خرید آسان و مطمئن برای مشتریان است. این اسکریپت قدرتمند و حرفه‌ای امکانات بسیاری را برای مدیران و مشتریان فراهم می‌کند، از جمله خرید و فروش آسان و اتوماتیک ، ایجاد کارت هدیه طلا ، و ارتباط با مشتریان. با استفاده از این اسکریپت می‌توانید یک فضای امن و قابل اعتماد برای خرید و فروش طلا ایجاد کرده و به مشتریان خود اطمینان بیشتری از اعتبار و صداقت کسب و کار خود بدهید. از طرف دیگر، این اسکریپت به شما امکان مدیریت سریع و کارآمد کسب و کارتان را می‌دهد.

با داشتن یک سایت خرید و فروش طلا، شما می‌توانید به راحتی محصولات خود را به نمایش بگذارید و به مشتریان خود امکان خرید آنلاین را فراهم کنید. این روش نه تنها به شما کمک می‌کند تا به مشتریان بیشتری دسترسی پیدا کنید، بلکه باعث افزایش اعتبار و اعتماد مشتریان نیز می‌شود.

با استفاده از طراحی حرفه‌ای و منحصر به فرد سایت خود، می‌توانید به راحتی بازاریابی آنلاین خود را بهبود بخشید و بازدیدکنندگان را به مشتریان تبدیل کنید. همچنین، این سایت می‌تواند به شما کمک کند تا با رقبای خود تفاوت ایجاد کنید و در بازار طلا به عنوان یک برند معتبر و مورد اعتماد شناخته شوید.

بنابراین، اگر می‌خواهید به فروش طلا خود یک انگیزه جدید بدهید و به رشد و توسعه کسب و کار خود بپردازید، بهترین گزینه طراحی و راه اندازی یک سایت خرید و فروش طلا است. با ما تماس بگیرید و ما به شما کمک خواهیم کرد تا بهترین سایت ممکن را برای کسب و کار خود داشته باشید.امکانات اسکریپت خرید و فروش طلا:​

 • ماشین حساب محاسبه قیمت خرید و فروش طلا​

  ماشین حساب محاسبه قیمت خرید و فروش طلا

  ماشین حساب محاسبه قیمت خرید و فروش طلا
در این اسکریپت یک ماشین حساب به صورت ریل تایم در نظر گرفته شده که کابران در صفحه اصلی وب سایت مشاهده می کنند.

این ماشین حساب می تواند کمک زیادی به جذب مشتری کند.

 • ورود و ثبت نام با قابلیت احراز هویت دو مرحله ای​

در این قسمت یک سیستم ورود و ثبت نام دو مرحله ای در نظر گرفته شده کابران برای ورود باید کد ارسالی به موبایل خود را وارد کنند و این سیستم امنیت پنل کاربران را تضمین می کند.

 • داشبورد پیشرفته کاربران با قابلیت های زیر​

  • داشبورد کاربران​

داشبورد کاربران با قابلیت مشاهده میزان موجودی ریالی و طلایی کاربران.

  • سیستم خرید طلای آیشده

   سیستم خرید طلای آیشده

   سیستم خرید اتوماتیک​

سیستم خرید اتوماتیک کاربران با دریافت قیمت به صورت لحظه ای که کاربران به راحتی مبتوانند از این سیستم استفاده و طلای مورد نیاز خود را خریداری نمایند.

  • سیستم فروش اتوماتیک​

با استفاده از سیستم فروش اتوماتیک کاربر هر زمان از شبانه روز نیاز به تبدیل طلای از پبش خریداری شده خود داشت می تواند آن را را به راحتی و تنها با چند کلیک به ریال تبدیل کند

  • سیستم معامله حرفه ای (ترید)​

   معامله طلای آبشده

   معامله طلای آبشده
در این سیستم کاربر می تواند سفارش خود را با قیمت مورد نظر خد ثبت نماید و کاربران دیگر می توانند نسبت به خرید این سفارش ها اقدام کنند.

  • کیف پول با قابلیت واریز و برداشت آنلاین​

در این سیستم کابران می توانند با کارت های بانکی ثبت شده از قبل در سامانه نسبت به شارژ و واریز به کیف پول خود اقدام نماییند.

  • برداشت از حساب​

   واریز به حساب

   واریز به حساب
برداشت از حساب به صورت ریالی به کارت های ثبت شده در سامانه

  • کارت هدیه (جدید)​

در این قسمت کاربران سامانه میتوانند موجودی طلای خود را به صورت کارت هدیه تبدیل و آن را به دیگران هدیه دهند که در این صورت کاربرانی که کارت هدیه را دریافت نموده اند در سایت ثبت نام و موجودی طلای کارت هدیه را به موجودی خود اضافه می کنند (کلیه این مراحل به صورت اتوماتیک انجام میگردد)

  • سیستم تیکت و پشتیبانی​


   سیستم کارت هدیه

   سیستم کارت هدیه
 
آخرین ویرایش توسط مدیر:
بالا