زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

مارجين

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
کجاشو دیدی، گلیم بقیه رو هم میکشه!
الان داریم غیبت میکنیم؟!
به به مدير جان...خوبي شما؟ شبتون بخير..
اين روزا گليم خيلي گرون شده...بدنيست كه بتونه گليمشو بكشه...
مث من خوبه كه بلدنيستم گليم خودمم از آب بكشم...؟

مارجين

کاربر ممتاز
بچه ها شب همگيتون بخير و خوشي...صبح خوبي در انتظارتون باشه...

مارجين

کاربر ممتاز
نمیدونم ............خیلی احساس تنهایی میکنم:(

هركسي خودش تنهايي رو براي خودش ميسازه...اگه شما هم بيايد توي جمع و سعي كنيد با شرايط موجود پيش بريد و توقع زيادي از ديگرون نداشته باشيد...مثبت فكر كنيد...دنيا به كامتون ميشه ...شك نكنيد...امتحانش مجانيه...زودباش همين حالا شروع كن....شبت بخير گلم...

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
به به مدير جان...خوبي شما؟ شبتون بخير..
اين روزا گليم خيلي گرون شده...بدنيست كه بتونه گليمشو بكشه...
مث من خوبه كه بلدنيستم گليم خودمم از آب بكشم...؟

خب حواست باشه گلیمت تو آب نیفته!

Phyto

مدیر تالار
هركسي خودش تنهايي رو براي خودش ميسازه...اگه شما هم بيايد توي جمع و سعي كنيد با شرايط موجود پيش بريد و توقع زيادي از ديگرون نداشته باشيد...مثبت فكر كنيد...دنيا به كامتون ميشه ...شك نكنيد...امتحانش مجانيه...زودباش همين حالا شروع كن....شبت بخير گلم...

نه بابا این دیگه کارش از این حرفا گذشته، همین روزاس که ریق رحمت رو سر بکشه و خلاص... الفـــــــــــــــــاتحه!

مارجين

کاربر ممتاز
خب حواست باشه گلیمت تو آب نیفته!
از اولشم تو آب بود كه سهم ما شد....
اما اشكال نداره به هر زوري هست درش ميارم...نگران نباش مديرجان...شبت بخير....شايد دوباره اومدم...

Phyto

مدیر تالار
اما اشكال نداره به هر زوري هست درش ميارم...نگران نباش مديرجان...شبت بخير....شايد دوباره اومدم...
خوش به حالت، هم گلیم داری هم آب... ما که گلیممون خشکه خشکه!

ثریا قدوسی

عضو جدید
سلام به همه دوستانم ....:gol:
نمی دونم این بچه های کشاوری انگار مهره مار دارن ... از وقتی با این سایت آشنا شدم و عضوش شدم از کار و زندگی افتادم... شام و ناهار...وقت وبی وقت ... عین هزار تو می مونه....حالا خوبه زیاد اینجا توی گپ و گفت شرکت نمی کنم وگرنه دیگه کسی جلو دارم نبود...:rambo:

*محیا*

کاربر ممتاز
سلام
مهم اینه که سهم دل تو از داشتن خدا و خوبیها چقدر باشه ! که خدا رو شکر وسعت سهمت بی نهایته همینش مهمه !

*محیا*

کاربر ممتاز
نمی دونم این بچه های کشاوری انگار مهره مار دارن ... از وقتی با این سایت آشنا شدم و عضوش شدم از کار و زندگی افتادم... شام و ناهار...وقت وبی وقت ... عین هزار تو می مونه....حالا خوبه زیاد اینجا توی گپ و گفت شرکت نمی کنم وگرنه دیگه کسی جلو دارم نبود...:rambo:
سلام
خانم قدوسی
وقت بخیر
خوب هستید ؟
من هم با شما موافقم
واقعا بچه های تالار کشاورزی حرف ندارن

ثریا قدوسی

عضو جدید
سلام
خانم قدوسی
وقت بخیر
خوب هستید ؟
من هم با شما موافقم
واقعا بچه های تالار کشاورزی حرف ندارن
سلام مجدد
شب شما هم بخیر شکر خدا خوبم ... ان شا الله شما و همه دوستان گرامی ام هم خوب و سلامت باشید :gol:

nazi jooon

کاربر ممتاز
آی گفتین..........

خدایی نیروی جاذبه ای که بین من و اینترنت هست بین قطبای مثبت منفی آهنربا نیست!
یعنی با پای خودم میام با جرثقیل برمیگردم...

آخرین ویرایش:
بالا