زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
سلام به همگي.
اسمش پشمين بود؟!
بله،البته به غریبه ها میگم هاپو پشمالو!
چون یه بار گفتم پشمین آب بازی دوست داره،بهم گفتن بچه ت رو میگی!!!

mahmood.A

عضو جدید
ولی خدائیش واقعیت داره،یکی از پسرای فامیل 6،7 تا دوست دختر داشت به هر کدومشونم یه اسم و مشخصاتی داده بود.بهش گفتم از کجا یادت میمونه کی به کیه!؟ گفت به هر کدوم که گفتم من چه اسمیم تو گوشیم به همون اسم سیوش کردم!!! وقتی میزنگه میدونم من الان کدومم!!!!:smile:
قیافه من....:eek:

منم:eek:
حقیقت تلخه
ایکاش ماهم اینقد زرنگ بوذیم:razz:

mahmood.A

عضو جدید
ولی خودمونیما باید قدر رشته خودتونو بدونید! امروزه کشاورزی جز استراتژیکی ترین شغل و صنعت دنیا هست؟! حتی ابزار و ادوات و ماشین آلات کشاورزی جز وسایل استراتژیکی مثل تانک و موشک های بالستیک دوربرد و ... به حساب می آن!! :cool:کشوری که نتونه شکم ملتشو سیر کنه براحتی تسلیم این و اون میشه! اگه نگاهی به کشور های دنیا بندازین می بینین کشور های قدرتمند دارای زمین های فراوان و صنعت کشاورزی عالی هستن ، متاسفم که تو ایران اصلا به کشاورزی مدرن توجهی نمی کنن ! :confused:من خودم با توجه به رشته ام عاشق صنعت کشاورزی هستم و قطعا اونو دنبال میکنم...

دادا شیمی رشته فوق العاده ایه
الان بورس نفته و گرایش پترو شیمی

opm

عضو جدید
نفسش از جای گرم میاد...خودش متوجه شد پستشو حذف کرد...

... محترم اول اینکه پستمو حذف نکردم جا به جاش کردم :eek:دوم اینکه مگه نمیدونی که بزرگترین آزمون استخدامی واسه شرکت نفته که قبول شدنش کار حضرت فیله و بعدش کلی مصاحبه و دنگ و فنگ:cry: و سوم اینکه گرایش من صنایغ غذایی هست نه نفت و این چیزا شامل ما نمیشه :biggrin:

mahmood.A

عضو جدید
... محترم اول اینکه پستمو حذف نکردم جا به جاش کردم :eek:دوم اینکه مگه نمیدونی که بزرگترین آزمون استخدامی واسه شرکت نفته که قبول شدنش کار حضرت فیله و بعدش کلی مصاحبه و دنگ و فنگ:cry: و سوم اینکه گرایش من صنایغ غذایی هست نه نفت و این چیزا شامل ما نمیشه :biggrin:

دادا میتونی واسه ارشد گرایشو تغییر بدی

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
باز یه امیدی داری،کارخونه های مواد غذایی....

opm

عضو جدید
باز یه امیدی داری،کارخونه های مواد غذایی....

خدا تو را مورد رحمت قرار دهد .... دوست خوبم صنایع غذایی صنایع ضعیفی هستن و حقوق و مزایا در آن ها بسیار پایین هست. و پرسنل کمی هم استخدام میکنن و اساس کارم همینه هر چی پرسنل کمتر آلودگی غذایی کمتر. بیشتر پرسنل اونجا کارگر ها هستن

opm

عضو جدید
دادا میتونی واسه ارشد گرایشو تغییر بدی

فکر نکنم دیگه سراغ شیمی و نفت و این چیزا برم فعلا که قصد ادامه تحصیل ندارم، اگه برم احتمالا بیو هستش چرا خودمو گول بزنم کار که به صورت استخدامی نیست ، سواد که به اندازه کافی دارم پس می خوام خودم آقای خودم باشم البته این به شرایط من برمیگرده

بالا