رمز ورود آیفون یا آیپد خود را فراموش کرده‌اید؟

Arman 512™

عضو جدید
اگر رمز ورود آیفون خود را فراموش کنید به این راحتی‌ها نمی‌توانید وارد تلفن خود شده و به اطلاعات موجود در آن دسترسی داشته باشید. ما در این راهنما روش بازیابی کد ورود آيفون را آموزش می‌دهیم اما توجه داشته باشید که با انجام این کار کلیه اطلاعات موجود در تلفن شما پاک خواهد شد ولی با این روش قادر به استفاده از آیفون خود شده و در صورت وجود نسخه پشتیبان از اطلاعات می‌توانید آنها را نیز بازیابی کنید.


برای حذف کد ورود آیفون مراحل زیر را طی نمایید:

مطمئن شوید که آیفون به کامپیوتر متصل نباشد، یعنی کابل USB را از آيفون خود جدا کنید.
نرم‌افزار آیتونز را در کامپیوتر (مک یا PC) خود اجرا کنید.
آیفون را در دست گرفته و دکمه‌های Home و Power را بصورت همزمان نگه دارید تا تلفن خاموش شود.
دکمه Home را فشار داده و پایین نگه دارید سپس کابل USB را به آیفون متصل کنید، این کار باعث می‌شود تا آیفون شما روشن شود.
دکمه Home را رها نکنید و آنقدر پایین نگه دارید تا نرم‌افزار آیتونز پیغامی شبیه به آنچه در پایین مشاهده می‌کنید را نمایش دهد:روی دکمه OK در آیتونز کلیک نموده و دکمه Home آیفون را نیز رها کنید. حالا وارد وضعیت Recover Mode یا بازیابی شده‌اید.
از زبانه Summary در آیتونز روی دکمه Restore کلیک کنید. این عمل کل اطلاعات، تنظیمات، نرم‌افزارها و کد ورود آیفون شما را پاک نموده و گوشی را به تنظیمات اولیه کارخانه باز می‌گرداند.

اگر پیش از این از اطلاعات خود نسخه پشتیبان تهیه کرده‌ باشید، می‌توانید با استفاده از روش آموزش داده شده در این مقاله، اطلاعات خود را باز گردانید در غیر اینصورت متاسفانه راه طول و درازی را برای نصب نرم‌افزارها و اعمال تنظیمات مورد نظر خود، پیش رو خواهید داشت.
 
بالا