رتبه در کارشناسی ناپیوسته

tulips

عضو جدید
سلام می خواستم بدونم با رتبه 6100 کارشناسی ناپیوسته برق دولتی میشه جایی قبول شد ممنون می شم جوابم بدین

memar_w

عضو جدید
نميخوام نااميدت كنم اما فكر نكنم دولتي بشه قبول شد اما غير انتفاعي چرا.
راستي منم تو رشته معماري شدم 2500 به نظرت از كجا پذيرفته ميشم ...

amirmash1

عضو جدید
نميخوام نااميدت كنم اما فكر نكنم دولتي بشه قبول شد اما غير انتفاعي چرا.
راستي منم تو رشته معماري شدم 2500 به نظرت از كجا پذيرفته ميشم ...
سلام.با رتبه 2500 در رشته معماری.غیر انتفاعی 100% قبولی.

باران 60

عضو جدید
سلام می خواستم بدونم با رتبه 6100 کارشناسی ناپیوسته برق دولتی میشه جایی قبول شد ممنون می شم جوابم بدین

6100 اون هم تو برق بالاست
غیر انتفاعی شهرستان میتونی شانستو امتحان کنی
من رتبه ام تو برق 2084 شد امیدی به قم و قزوین هم کمه
همه دانشگا هها اکثراً غیرانتفاعی شدند
دولتی خیلی کم شده:redface:

آخرین ویرایش:

FreeTalk

عضو جدید
6100 قبول می شوید فقط چیزی که هست باید دقت کنید که اطراف شهر خودتون بزنید.
چه گرایشی هستید؟

(روزانه و شبانه که نداریم! همه غیر انتفاعی هست)

memar_w

عضو جدید
6100 قبول می شوید فقط چیزی که هست باید دقت کنید که اطراف شهر خودتون بزنید.
چه گرایشی هستید؟

(روزانه و شبانه که نداریم! همه غیر انتفاعی هست)
يعني روزانه و شبانه بر نمي دارن ديگه .فقط غير انتفاعي باشه پس اونايي كه رتبشون خيلي خوبه مثلا بالايه 150 چي كار ميكنن.

FreeTalk

عضو جدید
هیچی با 6100 و یا حتی ممکن بالا تر (ممکنه 10هزار یا 12 هزار هم) درس می خونند البته اگر یک جا قبل بشوید که احتمالش با این وضعیت خیلی زیاده.

hassas

عضو جدید
انتخاب رشته

انتخاب رشته

با سلام واحترام
من در آزمون کاردانی به کارشناسی رتبه 6500 در رشته عمران آوردم
آیا می تونم در دانشگاه غیر انتفاعی علم و فن ارومیه و یا کمال ار ومیه قبول بشم
با تشکر

hassas

عضو جدید
غیر انتفاعی کمال ارومیه

غیر انتفاعی کمال ارومیه

بچه های دانشگاه می گفتن که سطح علمی و رفاهی دانشگاه غیر انتفاعی کمال ارومیه در حد خیلی پایین هست بنظر شما چکار کنم

Gilavaa

عضو جدید
من معماری ام رتبم 1018
غیرانتفاعی دهخدا قبول میشم با ظرفیتای امسال؟

• Like
واکنش ها: MEG

tulips

عضو جدید
سلام

سلام

با سلام خدمت دوستان عزیز من گرایش برق هستم همونجور که میدونید امسال ظرفیت ها زیاد شده کلا تمام گرایشات برق 18000 نفر میگیرد(برق.الکترونیک.فناوری اطلاعات.انتقال و توزیع . ابزار دقیق)به نظر شما دوستان ایا با این ظرفیت که 2000 تا فقط برق میگیره شانس دارم با این رتبم گرایش برق انتخاب کنم یا باید گرایشات دیگه و امتحان کنم:gol::gol::gol:

behnam320

عضو جدید
با سلام .رتبه ي من در رشته ي برق گرايش قدرت 10526 -كنترل 11088 -مخابرات 5095 و انتقال و توزيع 4942 شده به نظر شما عزيزان با اين رتبه ها با توجه به افزايش ظرفيت ها ميتونم يكي از غير انتفاعي هاي قزوين قبول بشم ؟

hassas

عضو جدید
دانشگاه غیر انتفاعی کمال ارومیه

دانشگاه غیر انتفاعی کمال ارومیه

بچه های سال قبل رشته عمران دانشگاه می گفتن که سطح علمی و رفاهی دانشگاه غیر انتفاعی کمال ارومیه در حد خیلی پایین هست و بد جوری اذیت میکنن و تو شهر خودم هستش بنظر شما انتخاب کنم:)

behnam320

عضو جدید
دوستان عزيز تورو خدا كمك كنيد؟
رتبه ي من در رشته ي برق گرايش قدرت 10526 -كنترل 11088 -مخابرات 5095 و انتقال و توزيع 4942 شده به نظر شما عزيزان با اين رتبه ها با توجه به افزايش ظرفيت ها ميتونم يكي از غير انتفاعي هاي قزوين قبول بشم ؟

FreeTalk

عضو جدید
ببنید قبول شدن امکان پذیره در گروه برق برای رتبه های زیر 15 هزار در گرایش الکترونیک و در برق قدرت هم زیر دو هزار ولی شهرش مشخص نیست!
الان هم فقط می تونیم بگیم قبول می شوید اگر همه شهر های اطراف خودتون را بزنید (چون سهمیه بومی هست)

hassas

عضو جدید
کاردانی به کارشناسی (سهمیه بومی )

کاردانی به کارشناسی (سهمیه بومی )

میگن که سهمیه بومی فقط تو شبانه هستش و توی دفترچه انتخاب رشته هم فقط شبانه رو نوشته شما از کجا مگید که سهمیه بومی وجود داره:que:

بالا