راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرح معماری رو که احتمال 90 درصد جدا میکنن . تئوری ها هم با توجه به رویه امسال امکانش زیاده . آره ترم یک اینطوری میشه . ترمه دو که نمیتونن زوری به کسی بگن برو سر کلاس فلان استاد
امیدوارم این اتفاق نیوفته خیلی کار بدی میکنن.این طوری رقابتم کمتر میشه .اصلا سطح علمی میاد پایین

okami2

عضو جدید
اوکامی جان جدا اینکارو میکنن؟؟؟؟:confused:
ولی دانشگاه تبریز این کارو نکرده دوستام با علی راد هم گروهی شدن ؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟

سلام محیا خوبی ؟ احتما قوی اینکارو میکنن . چون اولش هم پسر ورداشته بودن .

nafise001

عضو جدید
تو باید بستری بشی. از خونوادت بخواه که دستای تورو ببندن به تخت . دختر از کمر درد میمیری اینطوری !@!!!! بزار سرجاش کامپیوترو
نه جاشو مناسب کردم که به سلامتیم مضر نباشه.:D
ناسلامتی 2 سال بهداشت حرفه ای خوندما غمت نباشه داداش.;):cool:

amin105

عضو جدید
بیا ببین دانشگاه قبلی ما چیکار کرده !!! دیروز رفته بودم . 3 تا گروه پسر و یه گروه دختر . چون گیر دادن به طرز فکر مسخرشون گروه پسرا 10 نفره و گروه دخترا 18 نفره شده . هیشکی هم اعتراض نکرده !!! دقیقا مثال توهینه این .
پس چرا کسی اعتراض نمی کنه؟! یعنی باید بشینیمو هرکار دوست داشتن به سرمون بدن!
اگه مختلط بودن اشکال داره پس کارمندای دانشگاشون رو هم از هم جدا کنن.
ببین دانشگاه های ما به جای رسیدگی به مشکلات دانشجواش به چیا که اهمیت نمیده!
واقعا جای تاسف داره...

amin105

عضو جدید
امیدوارم این اتفاق نیوفته خیلی کار بدی میکنن.این طوری رقابتم کمتر میشه .اصلا سطح علمی میاد پایین
واقعا همینطور جدای از توهین بزرگ شون رقابت رو هم از بین می برن و کم رنگترش میکنن ونتیجه شم پایین اومدن سطح علمیه.

okami2

عضو جدید
پس چرا کسی اعتراض نمی کنه؟! یعنی باید بشینیمو هرکار دوست داشتن به سرمون بدن!
اگه مختلط بودن اشکال داره پس کارمندای دانشگاشون رو هم از هم جدا کنن.
ببین دانشگاه های ما به جای رسیدگی به مشکلات دانشجواش به چیا که اهمیت نمیده!
واقعا جای تاسف داره...

اعتراض هم معنی نداره . اعتراض کنی پرونده خودتو خراب میکنی . کتابخونه که میرم بعضی وقتا همکلاسی ها مو میبینم میاییم سلام بدیم نگهبانه میاد میگه اینجا زیر نظر ارشاده اینجا زن و شوهر باهم حرف نمیزنن . یه روز بعد دیدم با یکی از کارمندای زن طوری شوخی میکرد من خجالت کشیدم راهمو کج کردم . اصلا یه وضعی . میدونی آدم با طرز فکر خودش درمورد بقیه قضاوت میکنه . اونا وقتی این طرز فکر و رفتارو دارن فکر میکنن قشر دانشجو هم همینطوریه .

okami2

عضو جدید
با این کارشون معلوم میکنن که اصلا تو این جامعه این چیزا براشون مهم نیس

نتیجش هم این میشه که بهترین دانشگاه کشورمون رتبه 250 میاره بین دانشگاه ها و مرگ بر آمریکا هم 13 تا دانشگاه داره بین 15 تا دانشگاه برتر دنیا

nafise001

عضو جدید
درستش کن وگرنه زنگ میزنم 110 :cool:
110 غمت نباشه تا دلت بخواد اشنا داریم.

nafise001

عضو جدید
اینا با این کارشون دارن همه چیزو بدتر میکنن.
عاقبت این کارا میشه 1 جمله :ایرانیا بی جنبن.
اون موقع کشورای دیگه به ما هرهر میخندن به بی جنبه بودنمون.:mad:

amin105

عضو جدید
اعتراض هم معنی نداره . اعتراض کنی پرونده خودتو خراب میکنی . کتابخونه که میرم بعضی وقتا همکلاسی ها مو میبینم میاییم سلام بدیم نگهبانه میاد میگه اینجا زیر نظر ارشاده اینجا زن و شوهر باهم حرف نمیزنن . یه روز بعد دیدم با یکی از کارمندای زن طوری شوخی میکرد من خجالت کشیدم راهمو کج کردم . اصلا یه وضعی . میدونی آدم با طرز فکر خودش درمورد بقیه قضاوت میکنه . اونا وقتی این طرز فکر و رفتارو دارن فکر میکنن قشر دانشجو هم همینطوریه .
پس این مملکت ما کی درست میشه...مسئولای کشورای دیگه همش تو فکر پیشرفت و ترقی کشورشون هستن اونوقت مسئولای کشور ما ببین تو چه فکرین، همه کاراشون همینطوریه.دوبار 4 روز دیگه یه قانون مسخره دیگه...

yasna68

کاربر بیش فعال

اوکامی چه جوری میدرسی؟
من حس درس خوندنم پریده
دوس دارم بخونماااااااا ولی نمی شهههه
رمز موفقیت میخوام؟!؟!؟!؟!!؟؟!؟!؟!؟!

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوکامی چه جوری میدرسی؟
من حس درس خوندنم پریده
منم نیخوام ابته الان ذهنم خستس بعد مسافرت شاید دوباره فرزانه قبلی شدم.

amin105

عضو جدید
بچه ها از همه تون ممنونم که تو بحث شرکت کردین.
و ببخشید که بی هوا اومدم محفل تون رو بهم زدم...
به امید موفقیت و سربلندی همه مون.

okami2

عضو جدید
اوکامی چه جوری میدرسی؟
من حس درس خوندنم پریده

من صبح ساعت 8:30 میرسم کتابخونه . 45 دقیقه میخونم 15 دقیقه استراحت میکنم . ساعت 1 هم برمیگردم خونه . وقتی بین خوندن کتابای اصلی خسته میشم یه کتابی که برام جذابه رو مطالعه میکنم . همین . نتیجه میده . بعد از ظهر درس نمیخونم .تمرین اسکیس با کتاب احسان طایفه .

یه محیط آروم
انگیزه
جدیت .

و اینکه اینو همیشه یادت باشه آدم بعد 21 روز از نظر روانشناسی به هرکاری میتونه عادت کنه ( به ماه رمضون دقت کن که آخراش دیگه خیلی عادی میشه واست ) . شاید یک هفته سخت باشه ولی بعد یه مدت تبدیل به چیزی که نبودش اذیتت میکنه ( مثله من )

nafise001

عضو جدید
من صبح ساعت 8:30 میرسم کتابخونه . 45 دقیقه میخونم 15 دقیقه استراحت میکنم . ساعت 1 هم برمیگردم خونه . وقتی بین خوندن کتابای اصلی خسته میشم یه کتابی که برام جذابه رو مطالعه میکنم . همین . نتیجه میده . بعد از ظهر درس نمیخونم .تمرین اسکیس با کتاب احسان طایفه .

یه محیط آروم
انگیزه
جدیت .

و اینکه اینو همیشه یادت باشه آدم بعد 21 روز از نظر روانشناسی به هرکاری میتونه عادت کنه ( به ماه رمضون دقت کن که آخراش دیگه خیلی عادی میشه واست ) . شاید یک هفته سخت باشه ولی بعد یه مدت تبدیل به چیزی که نبودش اذیتت میکنه ( مثله من )
ارمین واقعا این حرفتو قبول دارم.
مرسی از راهنمائیت.

okami2

عضو جدید
سلام گلم
فرزانه بیا منو توام بعد مسافرت مثل ارمین بریم کتابخونه بدرسیم هان؟!!؟؟
اخه من تنهایی حس خوندنم نمیاد فکر کنم عادت کردم به گروهی خوندن:D

آهان خوب شد گفتی . تنهایی سخته . من یه دوست خیلی خوب دارم ( اونم محقق قبول شده ) که جدیه تویه درس . واسه همین خوش میگذره بهمون . انقدر که میخواییم سازه ماکارونی درست کنیم :D

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا