راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسي!!! آره!!! ولي خب ديگه شبانه اس!!! بايد پول بدم!!!!!!! خوابگاه هم نمي دن!!!!!! به تو هم تبريك مي گم!!! با كلي از دوستان همكلاسي شدي، خوش به حالت!!!!

ای بابا حالا که قبول شدی داری ناز میکنیاااا :biggrin: اره منو فرزانه و محیا و اکامی همکلاسی شدیم ...

sam جان سلام. خیلی پست ها رو میگشتم ، خبری ازت نبود،نگران بودم نکنه جایی که دوست داشتی نشدی
خیلی تبریک میگم
راستی مازیار اصولا منو نمیبینه منم غیر گرمسار قبول شدم:razz:
خوشحالم که تو هم به حقت رسیدی
موفق باشی عزیزم

مر30 عزیز مسافرت بودم نتونستم نت گیر بیارم نتیجمم دوستم نگا کرد گف... منم بهت تبریک میگم امیدوارم توهم موفق باشی;)

amir6969

عضو جدید
والا خودم هم نمیدونم هرکس یه چیزی میگه . یکی میگه 1 ساعت یکی میگه دوساعت. حالا فردا معلوم میشه . البته من میخام با سرویس دانشگاه برم که از سر خیابونمون رد میشه . اونم گفته 5 صبح باید برم!!!
البته خوبیش اینه که کلا 2 روز در هفته برامون کلاس گذاشتن( زنگ زدم آموزشش اونا بهم گفتن)

ایول چه باحال :D ولی خب فکر کنم فشرده باشه ، ازین 8صبح تا 8شبا ؟

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
قرار بود امشب برم كه فردا صبح ثبت نام كنم...اما ديشب علي گفت كه اينترنتيه ثبت ناممون...
واااااااااااااااااااا....چراااااااااااااا؟مگه نيمسال دوميد؟؟؟؟؟؟؟
آره!!! روزانه ها (فرهنگيانه نخبه!!!) از مهر مي رن!!! ما از بهمن!!! يه ترم از شما ها عقب مي يفتم!!!! اما نمي خوام بي كار بشينم!!!

NESSAK

عضو جدید
مرسی مازیار جان:gol:، شوخی کردم . :biggrin:راست میگی من یا سرکارم یا سرعتم حلزونیه:redface: و فقط تاپیک ها رو میخونم
دعا کن منم ارشد یه دانشگاه واقعی قبول بشم . میترسم آرزو به دل بمونم اون از کاردانیم( آموزشکده) اینم از کارشناسیم ( موسسه)!!

faegheh_ar

عضو جدید
آره!!! روزانه ها (فرهنگيانه نخبه!!!) از مهر مي رن!!! ما از بهمن!!! يه ترم از شما ها عقب مي يفتم!!!! اما نمي خوام بي كار بشينم!!!
يه ترم كه اين حرفارو نداره ديگههههه.... عوضش ميتوني كلي نرم افزار ياد بگيري...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

amir6969

عضو جدید
مرسی مازیار جان:gol:، شوخی کردم . :biggrin:راست میگی من یا سرکارم یا سرعتم حلزونیه:redface: و فقط تاپیک ها رو میخونم
دعا کن منم ارشد یه دانشگاه واقعی قبول بشم . میترسم آرزو به دل بمونم اون از کاردانیم( آموزشکده) اینم از کارشناسیم ( موسسه)!!

کاردانی رو کجا بودی مگه؟:)

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حتما حتما حتما حتما................. قبول مي شي!!! نگران نباش!!! از تجربيات كنكور كارداني درس بگير ارشد رو منهدم كن!!!!!!!!!! باور كن مي شه!!!!!!!!

NESSAK

عضو جدید
ایول چه باحال :D ولی خب فکر کنم فشرده باشه ، ازین 8صبح تا 8شبا ؟
نمیدونم ساعت کلاسا رو. خدا نکنه اونطوری پدرمون در میاد تازه من سرکارم باید برم
نه نزدم اولین غیرانتفاعی بعد از سوره گرمسارو زدم . یزد هم که روزانه شبانه برای دخترا نداشت. منم بخاطر هزینه خونه و خوابگاه اینا اول تهران و اطرافشو زدم

amir6969

عضو جدید
نه نزدم اولین غیرانتفاعی بعد از سوره گرمسارو زدم . یزد هم که روزانه شبانه برای دخترا نداشت. منم بخاطر هزینه خونه و خوابگاه اینا اول تهران و اطرافشو زدم

آها ببخشید حواسم نبود، گرگانو چی؟:)

joojo_memar

عضو جدید
سلااااام منم گرمسار قبول شدم کی میری واسه ثبت نام؟

joojo_memar

عضو جدید
نساک جان الان پستای قبلیتو خوندم کی بهت گفت 2 روز در هفته؟من که زنگ زدم گفت معلوم نیست فعلا فقط بیایید ثبت نام
نمیدونی چن واحد میدن؟

amir6969

عضو جدید
کاردانیمو انتخاب دومم قبول شدم که هم تهران بود و هم روزانه ولی خوب چون هنرستانی بودم آموزشکده بود دیگه و دختروونه! ولیعصر تهران

او بابا خوبه که :D نمیدونم میدونی یا نه ولی الان همشون رفتن تحت پوشش وزارت علوم:)

okami2

عضو جدید
واقعا باید برین رستوران.چون غذای دانشگاه مزخرف تر از مزخرفه.من خودم توی 2 سال فک کنم بیشتر از 2-3 بار نخوردم غذاهاشو.معلوم نیس چیه که میپذن.یه بار لپه ی کرم زدرو با کرماش ریخته بودن تو غذا!

من چند بار غذای محقق رو خوردم خیلی خوب بود . نسبت به غذای دانشگاه ما . علی یه بار غذای پیام نورو بخور تا تفاوت را احساس کنی . فرزانه و محیا و سم خیابونی که دانشگاه ما اونجاس خیلی خیابون خوب و تمیزیه و بالای شهر محسوب میشه . شورابیل هم تویه این خیابونه . شورابیل جون میده واسه اینکه صبحا توش پیاده روی کنی . مردم اردبیل هم آدمای خوبین مثله ارومیه ای ها . من امروز رفتم از بیرون اون دانشکده رو که علی میگفتو دیدم. بالای تپس :smile: کلی پیاده روی باید بکنیم . ولی خیلی خوبه

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ايول به حدست....ستار.... البته حرفه اي نيستم...يه ساله شروع كردم..
من حسم قويه!!! از خصوصياتت مشخصه!!! براي ما حرفه اي هستي!! سلام منو به ذوالفنون برسون!!! منم گيتار الكتريك مي زدم!!! كه الان داره يه گوشه خاك مي خوره!!!!!!!

okami2

عضو جدید
خب بچه ها دیگه با اجازه ما یواش یواش بریم.امیدوارم اردبیل خاطرات خوی رو از یادتون ببره.ولی فرزانه واقعا بهم ثابت شد که چقد خسیسی.باز محیا یه تعارف الکی کرد.فردا که اومدین اردبیل حتما برین عالی عالی قاپو قره حالوا بخورین.فقط یادتون باشه برین حلوای ممی.جای دیگه نرینا!!!

من باهات مخالفم علی:smile: . من ددو رحمت رو پیشنهاد میکنم. آره بچه ها حتما سری به عالی قاپو بزنید

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا