راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

okami2

عضو جدید
پشت دانشکده علوم بالای تپه یه ساختمون 4 طبقه ساختن.نما اجری،همون سمت چپ خیابون.یکمی پایین ترشم کتابخونه مرکزی دانشگاه دارن براش ساختمون جدید میسازن.

یعنی ما میریم اونجا ؟ اوه پس چک میکنم :D حالا میریم حتما ما از بهمن اونجا ؟؟

alirad

عضو جدید
یعنی ما میریم اونجا ؟ اوه پس چک میکنم :D حالا میریم حتما ما از بهمن اونجا ؟؟
امسال ظرفیت پذیرش رو از کنکور سراسری 2 برابرش کردن برا همین دیگه تو دانشکده جا نیس.قراره همین هفته کوچ کنین برین ساختمون جدید.سه تا آتلیه داره هرکدوم حدود 150 متر زیربناشونه!:surprised:

alirad

عضو جدید
علی سعید نوری از کجا قبول شده ؟
سعید رو از کجا میشناسی؟؟؟؟؟؟؟همکلاسیته خب.اونم روزانست. نگران نباش جو بچه ها خیلی گرم و صمیمیه.من حیفم میاد که دارم میرم.قول میدم همون روز اول باهاشون گرم شی.;)

okami2

عضو جدید
سعید رو از کجا میشناسی؟؟؟؟؟؟؟همکلاسیته خب.اونم روزانست. نگران نباش جو بچه ها خیلی گرم و صمیمیه.من حیفم میاد که دارم میرم.قول میدم همون روز اول باهاشون گرم شی.;)

با سعید همکلاس بودم . منو با اسم CGS میشناسه :biggrin: میگفت من واسه سراج میخونم فکر نکنم از محقق قبول شم . ولی مثله اینکه قبول شده :smile:

okami2

عضو جدید
امسال ظرفیت پذیرش رو از کنکور سراسری 2 برابرش کردن برا همین دیگه تو دانشکده جا نیس.قراره همین هفته کوچ کنین برین ساختمون جدید.سه تا آتلیه داره هرکدوم حدود 150 متر زیربناشونه!:surprised:

پس اون ساختمون دانشکده معماریه ؟؟ یا رشته های دیگه هم هستن ؟

alirad

عضو جدید
با سعید همکلاس بودم . منو با اسم CGS میشناسه :biggrin: میگفت من واسه سراج میخونم فکر نکنم از محقق قبول شم . ولی مثله اینکه قبول شده :smile:
هکلاس بودین؟؟؟؟؟:question: پسر خیلی خوبیه.خیلی خوب شد که قبول شد.معدلش نفر دوم ورودی شد!

alirad

عضو جدید
پس اون ساختمون دانشکده معماریه ؟؟ یا رشته های دیگه هم هستن ؟
نه بابا دانشکده فنیه!معماری خیلی غریبه.حرف اول رو عمران میزنه تو دانشکده.از امسال ارشد که بیاد کمی معماری هم حرف پیدا میکنه برا زدن!

alirad

عضو جدید
خب ما دیگه رفتیم.دادافرید،مازیار،نازی،فرزانه،یسنا و بقیه بچه ها.یادتون باشه ما اومدیم ولی شما نبودین.دیگه گلایه نکنین که قبول شدیم و نمیایم.:mad:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا