راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir6969

عضو جدید
وای به کدوم دردم برسم؟
کنکور کارشناسی یا موقعیت شغلی بعدش...عجب کاری کردیما:(

مرسی...یعنی باید کتابهای هنرستانی رو بگیرم دیگه...همه اشو؟
آخه از ریاضی اومدم

شناخت مواد و مصالح ساختمانی، عناصر و جزییات، آشنایی با بناهای تاریخیشم بد نیست+ مبانی هنرهای تجسمی

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا مگه چیکار کردن که ضایع بشی؟
[FONT=_MRT_Khodkar]خيلي خيلي ممنون كه ديشب منو زايع كردي جلو جمع من همش بخاطر بي احترامه به شما با اون اقا بحث مي كردم [/FONT]
[FONT=_MRT_Khodkar]حالا هم كه اخراجم[/FONT]

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای به کدوم دردم برسم؟

آخه از ریاضی اومدم
نه همشو!!! مثلا ترسيم فني رو حال كردي نخون!!! ولي يه سري از كتابهاي رشته ي ساختمان (بتن و فلز ) هم مهمه!!! رياضيت چه طوره؟؟؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای به کدوم دردم برسم؟

آخه از ریاضی اومدم
راستی کتاب نکته به نکته یگانه رو من یکی توصیه نمیکنم چون اشتاباهش بیشتر از کتابای دیگس البته. از کتاب تستش میتونی استفاده کنی فقط کتاب تستش.ولی کتاب سعدی پور عالیه.

yasna68

کاربر بیش فعال
[FONT=_MRT_Khodkar]خيلي خيلي ممنون كه ديشب منو زايع كردي جلو جمع من همش بخاطر بي احترامه به شما با اون اقا بحث مي كردم [/FONT]
[FONT=_MRT_Khodkar]حالا هم كه اخراجم[/FONT]

حجت توییییییییییییییییی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بی انصافی نکن مگه من چیکار کردم؟ چی گفتم؟
اونا خوددرگیر بودن نباید دهن به دهن می شدی!!!!!!
خلاصه شرمنده

amir6969

عضو جدید
راستش اگه بخونم میتونم از پسش بر بیام اما تو بعضی مسایلش واقعا گیر میکنم

هرکاری که میدونی باید انجام بدی بکن تا ریاضی رو خوب بزنی تو کنکور ، حکم آسانسور داره واست... فوق العاده مهمه ، فوق العاده

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راستش اگه بخونم میتونم از پسش بر بیام اما تو بعضی مسایلش واقعا گیر میکنم
ببين اين نكته ي پيش نياز ها از همه بيشتر تو رياضي خودشو هويدا مي كنه!!! به نظرم تا تو مباحث پايه ( مثلثات ، لگاريتم و...) مسلط نشدي!!! سراغ مشتق و حد و... نرو!!! با اينكه همه ي دوستان مي گن مدرسان كتاب خوبيه، به نظر من بي خود ترين كتاب رياضيه رويه زمينه (به جز تستاش) !!! رياضي رو مبحثي بخون، خيلي در بند كتاب خاصي نباش!!! البته اينايي كه گفتم اجمالي بودن!!! بعدا مي تونيم مفصل راجعش بحث كنيم!!!

neda-a

عضو جدید
ببين اين نكته ي پيش نياز ها از همه بيشتر تو رياضي خودشو هويدا مي كنه!!! به نظرم تا تو مباحث پايه ( مثلثات ، لگاريتم و...) مسلط نشدي!!! سراغ مشتق و حد و... نرو!!! با اينكه همه ي دوستان مي گن مدرسان كتاب خوبيه، به نظر من بي خود ترين كتاب رياضيه رويه زمينه (به جز تستاش) !!! رياضي رو مبحثي بخون، خيلي در بند كتاب خاصي نباش!!! البته اينايي كه گفتم اجمالي بودن!!! بعدا مي تونيم مفصل راجعش بحث كنيم!!!

یعنی ریاضی رو ازکتابهای دبیرستانم بخونم؟

neda-a

عضو جدید
وای خدااااا وای!
آقاااااااااا
کارشناسی ارشد بگیریم حلّه؟؟؟
دیگه حق امضامونو ازمون نمیگیرن؟:cry:

mazyar_01010

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی ریاضی رو ازکتابهای دبیرستانم بخونم؟
آره من خودم با كتاب مثلثات كانون فرهنگي آموزش شروع كردم!!! رياضي منو دگرگون كرد!!! كتاب ديقرانسيل و هندسه ي تحليلي خوشخوان هم واقعا توپن!!! من اينا رو واسه شروع خوندم!!! فقط بايد واسه خوندنشون حوصله كني!!!

ناز معمار

عضو جدید
[FONT=_MRT_Khodkar]اقا يون و خانوم من از تمامي شما عزيزان معذرت مي خوام منو بخشين اكه كسييو ناراحت كردم [/FONT]
[FONT=_MRT_Khodkar]من اخه يكمي دلخور بودم منو بخشين [/FONT]
دلخوری دلیل نمیشه هرچی خواستین بگین!!
(اینجا خونواده ،دختر جوون،پسر جوون میادو میره هههه)
لطفا بحث رو هم ادامه ندین..
مرسی

nafise001

عضو جدید
:redface:
تو دفترچه نوشته کسایی که رشته عوض کردن باید یسری واحدای پیشم بگذرونن، شما اطلاع دارین چه درسایی؟یا چند واحده؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
:redface:
تو دفترچه نوشته کسایی که رشته عوض کردن باید یسری واحدای پیشم بگذرونن، شما اطلاع دارین چه درسایی؟یا چند واحده؟
اطلاع دقیقی ندارم ولی به نظرمتو دانشگاهی که میری این واحدای پیش نیازو بهت ارائه بدن

آخرین ویرایش:

neda-a

عضو جدید
بیخیال علمی کاربردی . الان حق امضا ما برگشته . دیگه چی از این بهتر ؟؟؟ یه خودکار قرمز وردار دور علمی کاربردی خط بکش . همینو ادامه بده . کافیه یکم بیوفتی روو دور درس خوندم . من کنکور دادم بودم ناراحت بودم چون واقعا داشتم لذت میبردم ( فیلمم بازی نمی کنم ) خوبیه معماری همینه که درساش لذت بخشه .

یعنی میشه قانون رو عوض کنن؟:(

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا