راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

yasna68

کاربر بیش فعال
ببخشیدااا تو همین پستم که نقل قول گرفتین گفتم ریاضی + زبان !!! http://www.www.www.iran-eng.ir/image/png;base64,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

علی جان بات موافقم منم 45 ریاضی زدم 5 ادبیات همین باعث شدم رتبم انقد بد شه

alirad

عضو جدید
فک کنم همه ریاضی رو 45 زدن!!!!آخه منم با چند تا دیگه از دوستام همه 45 زدیم.
:surprised:
ادبیات امسال معلوم نیس چرا اینطوری شده درصدا.همه زیر 50 شدن.من 16 تا زده بدم که همه رو مطمئن بودم اما شدم 30!!!!!!

حجت0110

اخراجی موقت
ادبیات امسال معلوم نیس چرا اینطوری شده درصدا.همه زیر 50 شدن.من 16 تا زده بدم که همه رو مطمئن بودم اما شدم 30!!!!!!
شما دوتا خسته نشيد
بس كنيد بحث رتبه رو:mad:

yasna68

کاربر بیش فعال

اره منم فکر نمیکردم 5 بشه ولی................ هرچی بود گذشت راستی انتخاب اول تبریز زدی یا می خوای اردبیل بمونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز

منم دقیقا ادبیاتو ضایع زده بودم حدود 15 اینا بود فک کنم! ریاضیم 42 بود زبانم 48 ...
راستی من تو کنکور سراسریم ادبیاتو خراب کرده بودم:redface:

حجت0110

اخراجی موقت
[FONT=_MRT_Khodkar]تابستون داره تموم كوفتي دانشكاه بازم شروع[/FONT]Q
من که دیگه از بیکار موندن خسته شدم.یه ترم نشستیم خونه فقط خوندیم.حالا اگه اردبیل قبول شم یه ترم دیگه باید بمونم خونه!!!!!!
تو از بيكاري خسته شدييييييييييييييييييييييييييييييييييييي
من هنوز دارم حالشو مبرم

alirad

عضو جدید
اره منم فکر نمیکردم 5 بشه ولی................ هرچی بود گذشت راستی انتخاب اول تبریز زدی یا می خوای اردبیل بمونی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تبریزو زدم اما احتمال قبولیم کمتر از ده درصده.پارسال طبق اخرین کنکاش هام رتبه 79 اخرین نفر قبولی روزانه بود و 83 قبول نشد.ولی امسال 10 نفر کمتر برمیداره.برا همین فک کنم اردبیل می مونم.

alirad

عضو جدید
منم دقیقا ادبیاتو ضایع زده بودم حدود 15 اینا بود فک کنم! ریاضیم 42 بود زبانم 48 ...
راستی من تو کنکور سراسریم ادبیاتو خراب کرده بودم:redface:
مطمئنی رتبت 3 رقمی بود؟حتما فن و مبانی رو کم زدی که رتبت اومده پایین؟
کنکورو که همه خراب کرده بودیم!یعنی خراب نمی کردیم که کاردانی نمی خوندیم که!!!!

yasna68

کاربر بیش فعال
تبریزو زدم اما احتمال قبولیم کمتر از ده درصده.پارسال طبق اخرین کنکاش هام رتبه 79 اخرین نفر قبولی روزانه بود و 83 قبول نشد.ولی امسال 10 نفر کمتر برمیداره.برا همین فک کنم اردبیل می مونم.

ایشالا تبریز قبولی یه ترمم بیکار نمی مونی ;)

alirad

عضو جدید
[FONT=_MRT_Khodkar]دانشكاه از كي شريني شده[/FONT]
[FONT=_MRT_Khodkar]اين شيرينيو با جي درست ميكنن[/FONT]
حجت مگه کدوم دانشگاه بودی که ای حرفارو میزنی؟
من که شیرین ترین خاطراتم برا دوران یونیه.مخصوصا روز اخر که جشن فارغالتحصیلی برا خودمون گرفتیم،البته دور از چشم حراست!!!!!!!!!:D

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزم خیلی کار خوبی کردی از الان شروع کردی.الان که شروع کردی حتما سعی کن اول خوده منابع اصلی بخونی.خیلی مفیدت بعد برو سراغ کتابای پارسه ومدرسان.
تو که راضی بودی خیلی خوبه ریلضی تو تقویت کن کتاب مدرسان ریاضیش خیلی خوبه.
همه این منابع توسط موسساتی چون مدرسان شریف ، پارسه، ماهان و آکادمی تخصصی معماری به صورت جمع بندی و خلاصه برای کنکور آماده شده ولی برای شروع، بعضی کتاب های مرجع و کتاب های هنرستان مفیده

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
درسای عمومی کمر منو شکستن واقعا اگه کمی ادبیاتو اندیشم بهتر بود خیلی نتیجم عالی میشد
استرس نداره... خیلی راحته ... شما روی ریاضی از همه بیشتر سرمایه گذاری کن و از الان شروع کن، بقیه درسارو میتونید از عید به بعد شروع کنید... بعد از ریاضی مبانی نظری معماری بیشترین امتیاز رو داره ، دروس عمومی هم به شدت جدی بگیر

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئنی رتبت 3 رقمی بود؟حتما فن و مبانی رو کم زدی که رتبت اومده پایین؟
کنکورو که همه خراب کرده بودیم!یعنی خراب نمی کردیم که کاردانی نمی خوندیم که!!!!

اره بقیه درصدام کم بودن مبانی و فنم 27 و 26 بودن!! معارفمم 38 :redface:

حجت0110

اخراجی موقت
[FONT=_MRT_Khodkar]سلم عليك [/FONT][FONT=_MRT_Khodkar][/FONT]​
[FONT=_MRT_Khodkar]فرزانه جون خوش اومدي[/FONT][FONT=_MRT_Khodkar][/FONT]​
[FONT=_MRT_Khodkar]صفا اوردي[/FONT][FONT=_MRT_Khodkar][/FONT]​
[FONT=_MRT_Khodkar]فك نكن تحويل مكيرم ها فقط خواستم فونتمو نشون بدم بهت[/FONT][FONT=_MRT_Khodkar][/FONT]​

yasna68

کاربر بیش فعال
مرسی.ولی چند تا پروژه گرفتم که اگه اردبیلم قبول شم بی کار نمونم!!!!!!:smile:
یه چیز دیگه،میگم yasnaاین samخانوم شما همیشه اینقد عصبانیه یا فقط امشبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

:biggrin:نه علی جان دختر خوبیه لابد حرفی زدی که لازم بوده خشونت نشون بده!!!!!!!!!!!!!!!!!111

alirad

عضو جدید
:biggrin:نه علی جان دختر خوبیه لابد حرفی زدی که لازم بوده خشونت نشون بده!!!!!!!!!!!!!!!!!111
بله دیگه ....همه ایرادا از ما پسراس!!!!!!!!!نه بابا فقط گفتم امسال عمومی تاثیرش بیشتر بود...حالا این کجاش احتیاج به خشونت داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sam 600020

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی.ولی چند تا پروژه گرفتم که اگه اردبیلم قبول شم بی کار نمونم!!!!!!:smile:
یه چیز دیگه،میگم yasnaاین samخانوم شما همیشه اینقد عصبانیه یا فقط امشبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

وا مگه من چی گفتم ؟!! شرمنده اگه ناراحت شدین
خب حق بدین دیگه نظرمو میخونین ... ازش نقل قول میگیرین اونقت زبان به اون گنده گی رو توش نمیبینین؟!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا