راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mavi memar

عضو جدید
وضعیت خونه و اقامتم معلوم نیست!
از بچه های رشت اگه کسی هست کمکم کنه ممنون میشم اگرم کسی دنبال خونه میگرده بگه با هم هماهنگ شیم
موندم تو این شهر غریب!!!!!!!!!!!!!!!!

dading

عضو جدید
ببخشيد اينو ميگم اما اگه يه سري به سايت نظام مهندسي بزنيد و درسايي
كه اونجا نوشته را با درسايي كه شما پاس ميكنيد مقايسه كنيد ميفهميد كه كي
اشتباه ميكنه.
اون كلمه "‌تكنولوژي" براي قشنگي نيست ! يه تغييراتي تو سر فصل دروس به وجود اومده
كه اينو اضافه كردن. يه فرقي با كارشناسي پيوسته( مهندسي معماري) ميكنه كه اين كلمرو بهش اضاقه كردن.

اگه يه كم با هم ملايم تر حرف بزنيم چيزي نميشه.اگه همينجوري پيش بريد ديگه هيچكس اينجا نميمونه.مثل سينا و بقيه دوستاني كه رفتن يا ميخواستن برن.
اولا سینا و بقیه بچه ها که از اینجا رفتندو و میخوان برن به من ربطی نداشت چون تو کار هیچ کدومشون دخالت نکردم که تقصیر من باشه. دوما من به شما بی احترامی نکردم تازه من اولش عذر خواهی کردم.
اگر مشکلت منم یا جای کسی رو تنگ کردم من هم میرم که مشکلی با کسی نداشته باشم .
از همه خداحافظی میکنم ایشالا تو تمام مراحل موفق باشین خدانگهدار دوستان عزیز

hamraz

عضو جدید
اولا سینا و بقیه بچه ها که از اینجا رفتندو و میخوان برن به من ربطی نداشت چون تو کار هیچ کدومشون دخالت نکردم که تقصیر من باشه. دوما من به شما بی احترامی نکردم تازه من اولش عذر خواهی کردم.
کجا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مگه دست خودته !! تو جرات داری برو!!!:D
بابا این بحثای الکی چیه آخه؟
اصلا گیریم فرق داشته باشه مگه مهندسی معماریا چه گلی به سرشون زدن؟
به نظر من اینا فقط برای دلگرمیه الکیه
شما کار بلد باش همه جا هم از شما همینو می خوان
لیسانسم یواش یواش داره می شه جزو تحصیلات عمومی!!
باید خودتونو بالا بکشید
به ارشد هم اکتفا نکنید
بگید دکترا تا به ارشد برسید!!!:cool:
سحر خانوم فکر نکنید من طرف مصطفی رو می گیرم ولی فک کنم شما یه کم تند بر خورد کردید
ولی با این حال بیاین از هم دیگه معذرت خواهی کنید
ما همه اینجا با هم دوستیم :w36::w36::w36:

promteh

عضو جدید
سلام دوست عزیز...
خوبین؟
مرسی از انرژی که در حرفاتون بود...
می خوام لطف کنین و به من کمک کنین.
من کاردانی شهرسازی دارم و سراسری هم معماری شرکت کردم چون کارشناسی ما یعنی شهرسازی نیومده هنوز.
خلاصه معماری شرکت کردم مجاز شدم،رتبم زیر 10 هزار شد آخه همش 1 ماه و نیم خونده بودم و اصلا هم با دروس معماری آشنایی نداشتم.
خلاصه حالا می خوام واسه آزاد توپ بخونم که اگه خدا بخواد یا تهران قبول شم یا قزوین.
از شما کمک میخوام که بهم بگین چیا باید بخونم که آزاد بهترین نتیجه رو بگیرم و یکی از این دو تا دانشگاه که گفتم قبول شم.
راستی یه سوال دیگه کجاها توی اطراف تهران آزادو می گما معماری کاردانی به کارشناسی می گیرن؟و اگه قبول شم چند ساله کارشناسیم رو می گیرم؟
خلاصه من اصلا در جریان نیستم خیلی نیاز به کمکتون دارم و منتظر راهنماییتون.
مرسی...

لیست همه کتابهایی که جزء منابع هست رو حتما میدونی
اگر هم نمیدونید ،براتون میفرستم بزودی
بهتر نیست اگه قراره خوب بخونید برای دانشگاه سراسری برنامه ریزی کنید؟
فوق دیپلم شما تا حدودی با معماری مرتبط هست ، بعد از قبولی حدود 20 واحد بیشتر بقیه بچه ها باید پاس کنید...

Ali Render

کاربر بیش فعال
در خواست کمک

در خواست کمک

بچه ها من میخوام برای کارشناسی ناپیوسته البته دولتی بخونم لطفا منابع خوبی وکامل رو برای درسهای عمومی و تخصصی برام معرفی کنین.ممنون

oli

عضو جدید
سلام بچه ها خوبید همگی
من همیشه وارد شدن به سایت مشکل دارم . همیشه اخطار رمز اشتباه هست میده کمکم کنید مرسی

سلام . خوش اومدی .
شما به روشن یا خاموش بودن caps lock توجه کن . همچنین فارسی یا انگلیسی بودن کامپیوتر

بچه ها من میخوام برای کارشناسی ناپیوسته البته دولتی بخونم لطفا منابع خوبی وکامل رو برای درسهای عمومی و تخصصی برام معرفی کنین.ممنون

شما هم خوش اومدی . برای منابع یه سر به http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=109404 بزن شاید بتونی جوابت و بگیری

-NEDA-

کاربر بیش فعال
سلام ندا
مگه شهريه ثابتت چقده؟
منم شبانه ام
گفتن كه بالاي 200 ميشه

سلام..شهریه ثابت ما 50 تومنه! ولی فکر میکنم این شهریه علی الحساب باشه :w19:
چون خیلی کمه! ولی توی پرینت چیزی در مورد علی الحساب ننوشته :w20:

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
کدوماشو زیر 12 داشتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟این ترم شد تکراری که!!!نهههههههههههههههههههه
هیچکدوم رو زیر 12 نداشتم..ترم 1 که خودشون میدن..بعدشم اونا که هنوز ریز نمرات رو ندارن تا بفهمن به کی باید چی رو پیش بدن..

SPIRIT

عضو جدید
...نقل قول:
...نوشته اصلي بوسيله sahar-mir http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost.gif
...ببخشيد اينو ميگم اما اگه يه سري به سايت نظام مهندسي بزنيد و درسايي
...كه اونجا نوشته را با درسايي كه شما پاس ميكنيد مقايسه كنيد ميفهميد كه كي
...اشتباه ميكنه.
...اون كلمه "‌تكنولوژي" براي قشنگي نيست ! يه تغييراتي تو سر فصل دروس به وجود اومده
...كه اينو اضافه كردن. يه فرقي با كارشناسي پيوسته( مهندسي معماري) ميكنه كه اين كلمرو بهش اضاقه كردن.
...اگه يه كم با هم ملايم تر حرف بزنيم چيزي نميشه.اگه همينجوري پيش بريد ديگه هيچكس اينجا نميمونه.مثل سينا و بقيه دوستاني كه رفتن يا ميخواستن برن.

بابا بیخیال، آخه این همه دعوا فقط سر یه کلمه" تکنولوژی"
من خودم از منابع موثقی شنیدم که عومل بیگانه این کلمه رو فقط برای تفرقه انداختن بین معمارهای آینده گذاشتن.:biggrin:
. :heart: :gol: :heart: :gol: :heart: :gol: :heart: :gol: :heart: :gol: :heart: :gol: :heart: :gol: :heart: :gol: :heart: :gol: .

SPIRIT

عضو جدید
دانشگاه سبزوار هم گفته قبل از مراجعه حضوری باید از سایت دانشگاه ثبت نام کنیم و 300 تومن بریزیم به حساب دانشگاه بعدش میتونیم واحدهای رو که برامون انتخاب کردن رو ببینیم. 1 آبان هم کلاسا شروع میشه.

• Like
واکنش ها: MEG

sheinis

عضو جدید
دانشگاه سبزوار هم گفته قبل از مراجعه حضوری باید از سایت دانشگاه ثبت نام کنیم و 300 تومن بریزیم به حساب دانشگاه بعدش میتونیم واحدهای رو که برامون انتخاب کردن رو ببینیم. 1 آبان هم کلاسا شروع میشه.
سلااااااااااااااااااااااام
خوش به حال همتون 1 ابان خسته نشین ;):gol:;):gol:;):gol:
من از چهارشنبه باید برم کلاس:(

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
سلام.
منم تازه همين الان از اصفهان رسيدم.....
ديروز رفتم واسه اولين بار چادر زدم اما بعد فهميدم امروز گير نمي دن منم در اوردم باز يه ذره بيشتر كه گذشت از يكي از مسئولين با حالت مظلوميت پرسيدم چادر اجباره طرف خوزستاني از آب در اومد گفتش نه مث اينكه امسال اجبارشو بر داشتن اما گفتن پوشش مناسب بازم خوبه من راضيم..
18 واحد دادن
سلام گلم رسیدن بخیر

چه خوب که چادر اجباری نیست

اما چشمتون روز بد نبینه من امروز رفتم پیام نور ثبت نام میخواستم گریه کنم

از اینکه نمیتونم معماری ثبت نام کنم

نمیدونین با چه حسرتی بچه های معماریو نگاه میکردم
اما سعی کردم ناشکری نکنم چون حکمت خداست

بچه ها از فرصتتون درست استفاده کنین وقتی میبینم همتون ثبت نام کردین و از واحداتون میگین خیلی خوشحال میشم خیلی زیاد

نمیدونین من چه حالی دارم برامم دعا کنین که کارشناسی معماریو قبول بشم من میمیرم بدون معماری

اونحا چادر اجباری نبود اما انگار بود همه چادری بودن به منم چپ چپ نگاه میکردن

بعدم 15 واحد دادن که عمومیهای رشتشه

از صبح بغض کردم
. همه دارن دلداریم میدن

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشيد اينو ميگم اما اگه يه سري به سايت نظام مهندسي بزنيد و درسايي
كه اونجا نوشته را با درسايي كه شما پاس ميكنيد مقايسه كنيد ميفهميد كه كي
اشتباه ميكنه.
اون كلمه "‌تكنولوژي" براي قشنگي نيست ! يه تغييراتي تو سر فصل دروس به وجود اومده
كه اينو اضافه كردن. يه فرقي با كارشناسي پيوسته( مهندسي معماري) ميكنه كه اين كلمرو بهش اضاقه كردن.

اگه يه كم با هم ملايم تر حرف بزنيم چيزي نميشه.اگه همينجوري پيش بريد ديگه هيچكس اينجا نميمونه.مثل سينا و بقيه دوستاني كه رفتن يا ميخواستن برن.

سحر جان رفتن سینا به خاطر 1 سو تفاهم بود که من میخواستم برم(پستاشم هست) اما به احترام و علاقه دوستای گلم نرفتم و اینکه یکی از دوستان صحبتهایی کرد که ناراحتش کرد. این 2 موضوع باعث رفتن سینا شد منم الان واقعا ناراحتم از اینکه سینا نسیت اصلا نمیخواستم اینجوری بشه از سینام میخوام که اگر پستارو پیگیری میکنه به احترام دوستایی مه اینقدر اصرار کردن برگرده
تارو خدا دیگه اینقدر میرم و میایم نکنین اشتباه از من بود که اینجوری شد.
از قدیم میگن هر کی قهر کنه شوهر میخواد :Dحالا از این به بعد هر کی قهر کنه باید مزدوج بشه
:biggrin:

سمانه آسمونی

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
جمیعا تبریک...
منم رفتم ثبت نام ...
ولی کلاسامون موند بهمن...
ولی از وقتی از اردبیل برگشتم با تجربیات قبلیم وشنیده هام از دانشگاه های دیگه یه سوال ذهنمو مشغول کرده اینکه:
دانشگاه زنجان شبیه بقیه دانشگاه هها نیست یا بقیه دانشگاه هها شبیه دانشگاه زنجان نیستن:w19:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
سلام گلم رسیدن بخیر

بچه ها از فرصتتون درست استفاده کنین وقتی میبینم همتون ثبت نام کردین و از واحداتون میگین خیلی خوشحال میشم خیلی زیاد

نمیدونین من چه حالی دارم برامم دعا کنین که کارشناسی معماریو قبول بشم من میمیرم بدون معماری

از صبح بغض کردم
. همه دارن دلداریم میدن

سلام الناز جان..رسیدن بخیر..امیدوارم بهت خوش گذشته باشه :smile:

عزیزم میدونم علاقه به معماری چیه..چون منم یک ترم گرافیک خوندم ولی همیشه سر کلاس حواسم به ساختمون کناری بود که در حال ساخت بود..:w28::love:بعدشم که معماری قبول شدم و گرافیک رو انصراف دادم..
خودت رو ناراحت نکن شاید به قول خودت قسمت اینه و حکمتی توش هست..معماری فقط توی دانشگاه نیست این طرز فکر اشتباه ماست که فکر میکنیم هر دری فقط با کلید دانشگاه باز میشه..مگه لوکوربوزیه تحصیلات معماری داشته!!؟
منظورم از این حرفا این نیست که دیگه دنبالش نباشی نه..هنوز فرصت داری..آزاد هست..تکمیل طرفیت هم هست..اگر هم نشد سال دیگه انشالله با رتبه بهتری قبول میشی و یه دانشگاه خوب درس می خونی..

ولی تا اون موقع از این فرصتی که خدا بهت داده استفاده کن جهانگردی رشته شیرینیه..چند تا از دوستای من میخوندن خیلی راضی بودن..تو هم در آینده یه معمار میشی که جهانگردی هم خونده دیگه از این بهتر چی میخوای :victory:
انشالله تو هر مسیری که هستی موفق باشی ;)

memar88

عضو جدید
سلام بچه ها
آقا رفتيم تبريز ثبت نام يه شهر تروتميز با آدماي مهربون ولي مثل همه جا دونه دونه نا مهربون هم پيدا ميشد ولي کلا خوب بود ، سراج رو پيدا کرديم ديديم به به تو يه کوچه گذاشتنش يه ساختمون 4-5 طبقه هستش که طبقه ي بالايش خوابگاه دخترونه ست
ساعت 5 از مهاباد راه افتادم 8 رسيدم ثبت نام رو شروع کردم به خاطر يه گواهي منو ثبت نام نکردن هر چي گفتم ميارم براتون گفتن نه همين الان بايد بياري ، مجبور از تبريز رفتم اروميه تا ساعت 3 بعد از ظهر به خاطر يه گواهي علاف شدم مجبور برگشتم تبريز شب تو مسافرخونه و بقيه ماجرا......
صبح رفتم ثبت نام کردم 19 واحد بهم دادن کلا هم 76 واحد هستش اینم درسهای این ترمم هستن :
تحلیل سازه ها 2 واحد – ریاضی پیش 2 واحد – زبان خارجی 2 واحد – انسان ، طبیعت ، معماری 2 واحد – تربیت بدنی 2 ، 1 واحد – عناصر 2 ، 2 واحد – طراحی معماری 2 ، 4 واحد – انقلاب اسلامی 2 واحد – فرایند و روشهای معماری 2 واحد.
بله گفتیم شهریه روبدیم فیش دادن 520 هزار تومن !!!!!!!!!!!!! همونجا هنگ کردم گفتم آقا مطمئنی اینقدر میشه گفت همینه دیگه میخواستی چند بشه حالم گرفته شد.
تو دفترچه قول خوابگاه داده بودن خوابگاه خودشون هم مناسب بود یه ترم 50 تومن ، گفتم خوابگاه بدین گفت خوابگاه تموم شده گفتم یعنی چی تموم شده من به خاطر خوابگاهش تبریز رو زدم گفت ظرفیت ما 50 نفر هستش گفتم مرد حسابی فقط معماری 80 نفر دانشجو میاد اینجا اونوقت شما جمع و جهت 50 نفر ظرفیت خوابگاه دارین ، گفت یه خوابگاه دیگه معرفی میکنیم که مثل خوابگاه ماست ، گفتم بازم خوبه با 50 تومن ترمی خوابگاه گیرمون بیاد عالیه ، رفتیم خوابگاه رو دیدیم ثبت نام کردیم گفتیم شهریه چنده ، گفتند 310 هزار تومن !!!!!!!! الله اکبر همین الان اون مرتیکه گفت مثل خوابگاه خودمونه ، بهرحال چاره نبود خوابگاه روهم گرفتیم.
دیدیم بله تا حالا 830 هزار تومن از دستم در رفته و قابل برگشت هم نیست یه کم فکر کردم اگه ترمی 200 تومن هم خرج داشته باشم رو هم میشه یک میلیون و خورده ای ، ئه اینطوری که شد پارسال که دانشگاه آزاد شهر خودم قبول شدم میرفتم 990 هزار تومن شهریه میدادم ، این همه دربه دری هم نداشت.
ولی یه تعریف هم از سراج بکنم که یه معاون دانشجویی خیلی خیلی گل داره خیلی آدم خوبیه اومده بود واسم کروکی خوابگاه رو میکشید تا پیداش کنم.
ولی واقعا برنامه ریزی خیلی مزخرفی دارن کل هفته به غیر از دوشنبه ها کلاس داریم نه وقت بیکاری برای درس خوندن نه میتونیم تا آخر ترم بریم شهرستان
به هر حال راه برگشتی هم وجود نداشت مجبوریم دیگه بسوزیم و بسازیم.

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام گلم رسیدن بخیر

از صبح بغض کردم
. همه دارن دلداریم میدن

سلام الناز جان.مديريت جهانگردي رو بخون.از اون ور هم معماري هم قبول ميشي.تا هر دو تا رشته رو همزمان ادامه بدي.ماشالا معماريت هم خوبه ........ايشالا تكميل ظرفيت ..اگه اون نشد سال اينده حتما قبول ميشي.

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا بیخیال، آخه این همه دعوا فقط سر یه کلمه" تکنولوژی"
من خودم از منابع موثقی شنیدم که عومل بیگانه این کلمه رو فقط برای تفرقه انداختن بین معمارهای آینده گذاشتن.:biggrin:
. :heart: :gol: :heart: :gol: :heart: :gol: :heart: :gol: :heart: :gol: :heart: :gol: :heart: :gol: :heart: :gol: :heart: :gol: .

بابا ماوي راست ميگه.اين همه دعوا سر تكنولوژي.............
مصي جان بدون تو اينجا هيچ معنايي نداره.....برگرد

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
آقا رفتيم تبريز ثبت نام يه شهر تروتميز با آدماي مهربون ولي مثل همه جا دونه دونه نا مهربون هم پيدا ميشد ولي کلا خوب بود ، سراج رو پيدا کرديم ديديم به به تو يه کوچه گذاشتنش يه ساختمون 4-5 طبقه هستش که طبقه ي بالايش خوابگاه دخترونه ست
ساعت 5 از مهاباد راه افتادم 8 رسيدم ثبت نام رو شروع کردم به خاطر يه گواهي منو ثبت نام نکردن هر چي گفتم ميارم براتون گفتن نه همين الان بايد بياري ، مجبور از تبريز رفتم اروميه تا ساعت 3 بعد از ظهر به خاطر يه گواهي علاف شدم مجبور برگشتم تبريز شب تو مسافرخونه و بقيه ماجرا......
صبح رفتم ثبت نام کردم 19 واحد بهم دادن کلا هم 76 واحد هستش اینم درسهای این ترمم هستن :
تحلیل سازه ها 2 واحد – ریاضی پیش 2 واحد – زبان خارجی 2 واحد – انسان ، طبیعت ، معماری 2 واحد – تربیت بدنی 2 ، 1 واحد – عناصر 2 ، 2 واحد – طراحی معماری 2 ، 4 واحد – انقلاب اسلامی 2 واحد – فرایند و روشهای معماری 2 واحد.
بله گفتیم شهریه روبدیم فیش دادن 520 هزار تومن !!!!!!!!!!!!! همونجا هنگ کردم گفتم آقا مطمئنی اینقدر میشه گفت همینه دیگه میخواستی چند بشه حالم گرفته شد.
تو دفترچه قول خوابگاه داده بودن خوابگاه خودشون هم مناسب بود یه ترم 50 تومن ، گفتم خوابگاه بدین گفت خوابگاه تموم شده گفتم یعنی چی تموم شده من به خاطر خوابگاهش تبریز رو زدم گفت ظرفیت ما 50 نفر هستش گفتم مرد حسابی فقط معماری 80 نفر دانشجو میاد اینجا اونوقت شما جمع و جهت 50 نفر ظرفیت خوابگاه دارین ، گفت یه خوابگاه دیگه معرفی میکنیم که مثل خوابگاه ماست ، گفتم بازم خوبه با 50 تومن ترمی خوابگاه گیرمون بیاد عالیه ، رفتیم خوابگاه رو دیدیم ثبت نام کردیم گفتیم شهریه چنده ، گفتند 310 هزار تومن !!!!!!!! الله اکبر همین الان اون مرتیکه گفت مثل خوابگاه خودمونه ، بهرحال چاره نبود خوابگاه روهم گرفتیم.
دیدیم بله تا حالا 830 هزار تومن از دستم در رفته و قابل برگشت هم نیست یه کم فکر کردم اگه ترمی 200 تومن هم خرج داشته باشم رو هم میشه یک میلیون و خورده ای ، ئه اینطوری که شد پارسال که دانشگاه آزاد شهر خودم قبول شدم میرفتم 990 هزار تومن شهریه میدادم ، این همه دربه دری هم نداشت.
ولی یه تعریف هم از سراج بکنم که یه معاون دانشجویی خیلی خیلی گل داره خیلی آدم خوبیه اومده بود واسم کروکی خوابگاه رو میکشید تا پیداش کنم.
ولی واقعا برنامه ریزی خیلی مزخرفی دارن کل هفته به غیر از دوشنبه ها کلاس داریم نه وقت بیکاری برای درس خوندن نه میتونیم تا آخر ترم بریم شهرستان
به هر حال راه برگشتی هم وجود نداشت مجبوریم دیگه بسوزیم و بسازیم.

سلام معمار .
بابا معلوم نيست اينا چيكار ميكنن.اصلا اين دانشگاهها به شهريه ثابت ومتغيري كه تو دفتر چه نوشته اصلا هيچ توجهي نميكنن.
مثلال مجي ميگه شهريه ثابت ما213 تومنه فرهاد ميگه براي ما 176 تومنه
در حاليكه تو دفترچه شماره 2 اينارو نوشته كه فك كنم 161 تومن بود.
براي شما درمياد 520 براي مژگان 580 براي ماوي 380
معل.مه كه هر دانشگاهي هر شهريه اي كه دلش ميخواد رو ميگيره
در مورد خابگاهم گه ترمي 310 تومان واقعا كه... يعني ميشه ماهي 75000
اينا اصلا به فكر ماها نيستن.مثلا تو ازمون دولتي شركت كرديما
موفق باشي معمار جان

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوست جونا خوب بعد یه عالمه انتظار ثبتنامم کردین ایشالله که با موفقیت برینو مدرک تو دست برگردین...الناز جون توم قصه نخور جهانگردی خوبه منم تصمیم دارم اگه زنده بودم این خوندمو تموم شد جهانگردی بخونم!!!!!!!!!همتون موفق باشین
راستی کسی نمی دونه تا چه ترازی رو حدودا امسال قبول کردن؟؟؟؟؟

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام معمار .
بابا معلوم نيست اينا چيكار ميكنن.اصلا اين دانشگاهها به شهريه ثابت ومتغيري كه تو دفتر چه نوشته اصلا هيچ توجهي نميكنن.
موفق باشي معمار جان

سلام دوست جونی...خودشو ناراحت نکن اینا مساله ای نیست نباید تعجب کرد..واسه همه همینه یکی از دوستام 20واحد دادن شده 470تومن..اونیکی دوستم شده 417!!!!!!!!!!
اگه دیدی همه چی درسته بعد اونموقع تعجب کن!:w19:
تا بوده همین بوده و تا هست همین هست:wallbash:
خدا عالمه که کی این چیزا درست می شه:w16::w46:

memar88

عضو جدید
سلام معمار .
موفق باشي معمار جان
ممنونم دوست عزیزم
چاره ای نیست
این همه زور زدم خوندم مثلا رتبه سه رقمی آوردم باید برم غیرانتفاعی بخونم
ای خدااااااااااا

moji_arch

عضو جدید
من الان مشهدم:w42:
برای همه دعا میکنم
خوشحالم هنوز همگی همین جا هستیم
به لطف مدیران این محفل دوستانه ی ما همین اسم هم گرفت
مدرک منو به خاطر نرسیدن همون تاییدیه تحصیلی ندادن:razz:
ولی یه گواهی دادن که فعلا ثبت نام کنم
دانشگاه لامرد 18 واحد میده
هنوز اسمهاسو نمیدونم چون نرفتم
شهریش هم 38500
خوابگاه هم داره
ماله خود دانشگاهه
شهریش به نسبت اتاق ها بین 100-120 هست

من اندفعه گیر کردممشهد
بلیط گیرم نمیاد:w05:
لامردم هم تا شنبه بهم فرصت ثبت نام داده
میرمبسط میشینمحرم تا خود آقا برام بلیط جور کنه:w05:

سلام..شهریه ثابت ما 50 تومنه! ولی فکر میکنم این شهریه علی الحساب باشه :w19:
چون خیلی کمه! ولی توی پرینت چیزی در مورد علی الحساب ننوشته :w20:

حالا یه بار یه چیزی کم شد ندا جون
اینقدر بگو تا به گوششون برسه زیادش کنه
بنده خداها آزاد ها:razz:
خوشحال باش
من که کاردانیم شهریم همیشه حدود 300 بود
مامانم چون دختر عموم همین رشته رو همیشه بالای 400 بود برای من 500 میریخت هر ماه به حسابم:whistle:

*marigold

عضو جدید
سلام و خسته نباشید به همه

من رتبم 1048 شد، تو غیر انتفاعیا آمل(دانشگاه شمال)اولویت اولم بود که قبول شدم

خدایی هر چیم ازش تعریف شنیدم درست بود هم درمورد شهرش هم دانشگاش

اما من ثبت نام نکرده برگشتم،حالا بگذریم برای چی اما میخوام اگه بشه برم بروجرد

حالا یا توتکمیل ظرفیت یا اگه بشه با جابجایی چیزی این کارو بکنم

کسی میدونه تکمیل ظرفیتا کی میان؟ یا اینکه ترم یک میشه جابجا شد؟

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
پايان !

پايان !

سلام
بهتره ديگه اين بحث كش نديم. اينجا محفل دوستانه هست نه دشمنانه !

اولا" من سينارو مثال كلي زدم.نگفتم تقصير شما بود كه رفت.
دوما" چرا شما بري؟؟ من ميرم كه با اطلاعات اشتباه دوستان رو گمراه نكنم !!!
در مورد هر صحبت با يه كم تحقيق كردن ميشه درست يا غلط بودنشو فهميد بعد نظر داد .

خداحافظ
*‌ اينم از ظرف من به شما و همه بچه هاي گل اينجا:w30:

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخطار

اخطار

خودم اول قهر کردم اما از لان به بعد کسی حق قهر نداره
سحر جون که برگشت
مصطفی هم میاد ایشاا..
عماد و سیناااااااا هر جا هستین سریع حاضریتونو میزنین

آویسا

عضو جدید
لیست همه کتابهایی که جزء منابع هست رو حتما میدونی
اگر هم نمیدونید ،براتون میفرستم بزودی
بهتر نیست اگه قراره خوب بخونید برای دانشگاه سراسری برنامه ریزی کنید؟
فوق دیپلم شما تا حدودی با معماری مرتبط هست ، بعد از قبولی حدود 20 واحد بیشتر بقیه بچه ها باید پاس کنید...

ممنون ازت.فقط اون مهمترها رو بهم بگو چون خیلی فرصت ندارم.واسه سراسری سال آینده هم میخونم ولی فعلا باید حتما آزاد قبول شم.
بعد میشه بهم بگین آزاد اطراف تهران کجاها می گیره؟
خلاصه یه راهنمایی اساسی اگه میشه به من بدین...:gol:
مرسی و ببخشین واسه مزاحمتم.موفق باشین:gol:

SPIRIT

عضو جدید
سلام سلام سلام

شهریه من با 20 واحد شد: 428600 تومان

خوش به حالت که 4 ترمه تموم میکنی به من 15 واحد بیشتر ندادن:que::(:que: .

با این وضعیت اگه 5 ترمه هم تموم کنم باید کلامو بندازم هوا، ولی در عوض وقت آزاد بیشتری برای خوندن درسا دارم:smile:
  1. طراحي با دستآزاد(جبراني ), (2.00واحد) مهدي ناظري
  2. رياضي عمومي(2) ,(3.00واحد) مهديمسروري مقدم (بهم ریاضی پیشنیاز ندادن :w42:)
  3. انسان- طبيعت- معماري ,(2.00واحد)اباصلت عسكري
  4. تمرين هاي معماري (جبراني)(2.00 واحد)حسن استاجي
  5. آشنايي با معماري اسلامي (2)(2.00 واحد)زينب مرادي
  6. انقلاب اسلامي ايران:confused: ,(2.00 واحد) ابوالفضل آژند
  7. عناصر و جزييات ساختماني (2)(2.00 واحد)هادي باقري

• Like
واکنش ها: MEG

memarekochak

عضو جدید
سلام
سلام.
منم تازه همين الان از اصفهان رسيدم.....
ديروز رفتم واسه اولين بار چادر زدم اما بعد فهميدم امروز گير نمي دن منم در اوردم باز يه ذره بيشتر كه گذشت از يكي از مسئولين با حالت مظلوميت پرسيدم چادر اجباره طرف خوزستاني از آب در اومد گفتش نه مث اينكه امسال اجبارشو بر داشتن اما گفتن پوشش مناسب بازم خوبه من راضيم..
18 واحد دادن
رياضي عمومي 2...3 واحد
انسان،طبيعت،معماري....2
طراحي معماري2....4
زبان تخصصي...2
عناصر2....2
انديشه....2
انقلاب اسلامي....2
تربيت بدني2....1
توي چارت 12 واحد جبراني زده بود.يه سوال:واسه من كه فني بودمم همين شرايط هست يعني در صورت نمره زير 12 بهم جبراني مي خوره يا مث هميشه ما فنيا از همه مظلوم تريم و در هر صورت بايد جبراني بگذرونيم؟
اگه شرط زير 12 باشه خوبه بگين كه هست!!!!!!!!!!!
تعداد كل واحدها به جز جبرانيا شدن 70.
شهريه شد 580 هزار
خوابگاه 300 هزار با 50 پول پيش
بيمه 12 هزار
شروع كلاسا 13م
سلا من جابررشت ثبت نام كردم-رتبم 860 8واحد جبراني به خدا ظلم واسه همه مخصوصا من كه روزانه دولتي پاس كردم!!!با جبراني 20 واحد دادن 390 هزار تومنم ريختم به حسابشون!!!!واسه 8 واحد- آموزش اونجارو آوردم پايين!!!!((آخر سر پيچوندنم گفتن مدير گروه نيست بعدا بيا كه مدير گروه بياد))راستي بچه ها قانونن حق ندارن 8 واحد به زور بدنا !!!اگه زير 12 شدي مي تونن بدن اما اگه نه به هيچوج حق ندارن!!!!

memarekochak

عضو جدید
هیچکدوم رو زیر 12 نداشتم..ترم 1 که خودشون میدن..بعدشم اونا که هنوز ریز نمرات رو ندارن تا بفهمن به کی باید چی رو پیش بدن..
من امروز رفتم زياد شلوغ نبود به منم8 تا زور دادن---------كلي بحث كردم با آموزش!!!اما نتيجه هيچ

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا