راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mehdime007

عضو جدید
حالا تو هم یه حرکتی از خودت نشون بده!
با 3200 سبلان قبولم؟
ظرفیتش 40 تا شده ها!
آره ، 100% قبولی الکی امیدواری نمیدم باور کن ، در ضمن چون منم خودم احتمالا (99%) از اونجا قبول می شم شیرینی رو ازت مستقیما می گیرم .;););););)

dading

عضو جدید
چند ساعت دیگه جوابها میاد برای دوستانی که قبول شدن از ته دل تبریک میگم:w40::w40::w36: ((حسودیم میشه)):cry::cry::cry::cry::cry::cry:
محض اطلاع بعضی دوستان که بهم شک کردن میگم که منم کنکور دادم اما رتبم قابل گفتن نیست و محال قبول بشم:evil::evil: ((3800))

ای کاش همه به آرزوهاشون برسن و اونایی که به آرزوهاشون رسیدن ما رو از یاد نبرن :w27:

با تشکر کوچیک شما مینا
اگه 3800 اوردی واسه چی نا امیدی؟نکنه منم قبول نشم.ترخدا کمکککککککککک.این مینا قشنگه با 3800 میگه نمیشم نکنه منم نمیشم

dading

عضو جدید
پارسال فامیل ما با 3900 و خورده ای ساری قبول شد تازه پارسال کلا 3800 نفر میگرفت ولی امسال 4600 نفر میگیره

dading

عضو جدید
اگه 3800 اوردی واسه چی نا امیدی؟نکنه منم قبول نشم.ترخدا کمکککککککککک.این مینا قشنگه با 3800 میگه نمیشم نکنه منم نمیشم
پارسال فامیل ما با 3900 و خورده ای ساری قبول شد تازه پارسال کلا 3800 نفر میگرفت ولی امسال 4600 نفر میگیره

SPIRIT

عضو جدید
اگه درست انتخاب کرده باشین 100% قبولین

ولی اگه درست انتخاب نکرده باشین 99% قبولین.

dading

عضو جدید
چند ساعت دیگه جوابها میاد برای دوستانی که قبول شدن از ته دل تبریک میگم:w40::w40::w36: ((حسودیم میشه)):cry::cry::cry::cry::cry::cry:
محض اطلاع بعضی دوستان که بهم شک کردن میگم که منم کنکور دادم اما رتبم قابل گفتن نیست و محال قبول بشم:evil::evil: ((3800))

ای کاش همه به آرزوهاشون برسن و اونایی که به آرزوهاشون رسیدن ما رو از یاد نبرن :w27:

با تشکر کوچیک شما مینا
اگر منظورتون منم هیچ اطلاعی از شما نداشتم وقتی پستتو خوندم گفتم شاید کنکور ندادی.منظور دیگه ای نداشتم ایشالا قبول شی

Violet Rose

عضو جدید
؟!!!؟

؟!!!؟

سلام من مجتبی هستم . کاردانی ازاد یزد بودم. رتبم در کنکوز امسال 21 شد.به نظر من این همه کتاب رو نمیشه خوند. اخه فقط این کتابها که نیست.من فقط کلاسهای مهندس سعیدی پور رو رفتم. مطالب همه این کتابها رو خلاصه کرده و کاملا کنکوری به ما گفتند. حتی نکاتی می گفتند که تو هیچ کدوم از این کتابا نیست. اصلا قابل مقایسه نیست.من پارسال هم چند تا کلاس تو پارسه رفتم جزوه های پارسه ایراد زیاد داره استادا ی پارسه کلی اشکال از جزوها میگرفتند. کتابهای عمومی گسترش علوم پایه خیلی خوبند اما کتابهای تخصصیش واقعا ناقص و پر از ایراده. کتاب یگانه هم ایراد داره مهندس سعیدی پور لیست ایرادهاشو به ما داده بودند. من به همه پیشنهاد میدم کلاسهای مهندس سعیدی پور رو برید کافیه.استاد سعیدی پور به همه مشاوره رایگان هم میدند شمارشون 09121075348 هستش. امیدوارم همتون اونجایی که دوست دارید قبول بشید.انشاا

واونایی که تهران نیستن باید چیکار کنن؟

• Like
واکنش ها: oli

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آقا فرزاد از بابت پیش بینیت ممنون اما من اسمم اصلا جز قبولی های چند برابر ظرفیت سوره نبود !!!!!
حالا چطور شده که اسمم جزشون نبود نمی دونم و اما به هر حال احتمال می دم که از همین سبلان اردبیل خودمون قبول بشم البته انشالله .
من دلم خیلی روشنه و به دلم افتاده که همه ی بچه ها انشالله قبول میشن . ;);););););)

سلام داش مهدي.
اااااااااا جز قبوليها نبودي.؟
من انتخاب شهر شما رو ديده بودم كه سبلان قبول ميشدي.در صورتيكه اگه شبانه ميزدي..ميتونستي قبول شي.

hamraz

عضو جدید
بچه ها سجاد و نازنین نیستن
مثل اینکه اونا هم قهر کردن
هر جا هستین بیایین امکان داره تا 2 ساعت دیگه نتایج رو بزنن!!
شانس ما امشب ساعت رو هم می کشن عقب یه ساعت بیشتر باید صبر کنیم ببینیم نتایجو میدن یا نه!!!:wallbash::wallbash:

mehdime007

عضو جدید
سلام داش مهدي.
اااااااااا جز قبوليها نبودي.؟
من انتخاب شهر شما رو ديده بودم كه سبلان قبول ميشدي.در صورتيكه اگه شبانه ميزدي..ميتونستي قبول شي.
آره ، شاید می تونستم از شبانه قبول بشم اما برای من رفتن به یه شهر دیگه در اولویت های پایین تری قرار داشت . :razz:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه انصافا هرکی دقیق بگه کدوم شهر ایشالا قبول شم یه شیرنی توپ بهش میدم.شیرینیشو خودش انتخاب میکنه ولی معقولانه باشه.قول فقط هر کسی یه شهر میتونه بگه.اصلا مسابقه هست.اینم انتخابام.رتبم 3487
1تا4 قزوین
.5.ایوانکی.
6.گرمسار
7.سمنان
8.اراک
9.دانش پژوهان
10.ساری
11.صنعتی بابل
12.کمال الملک نوشهر
13.امل
14.نور
15.مارلیک نوشهر
16.محدث نوری
17.محموداباد
18.طبری بابل
19.رشت
20.فریدونکنار
21.اشرفی اصفهانی
22.بروجرد
23.نجف اباد
24.زنجان
25.تنکابن
26.همدان
27.سوره.
تمام شد

احتمال اينكه قزوين قبول بشي هست.
ولي فك كنم سمنان قبول شي(اگه سمنان رو اوردي شيريني ........)

hamraz

عضو جدید
سلام آبجی معمار گل
نه امشب به هیچ کس امتیاز منفی نده بزار بچه ها خوش باشن که اگه خدایی ناکرده کسی هم قبول نشد بیشتر از این به ذوقش نخورده باشه
بچه ها آبجی معمار اجازه داده بیایین هر چی می خوایین بنویسید:w33:
البته با رعایت احترام و ادب
:w33::w33::w33::w33::w33:
من که از الان خوشحالم چون میدونم یا رشت قبول میشم یا آیندگان شهسوار
بچه ها زیاد پرسیدم ولی حالا این لحظات آخر هم بپرسم به نظرتون من با 3470 رشت قبول می شم خواهشا همه نظر بدن!!!

goleyakh_ok

عضو جدید
بعید میدونم امشب نتیجه ها رو بزنن!!!
احتمالا تا فردا ظهر باید همچنان منتظر بمونیم...:eek:

-NEDA-

کاربر بیش فعال
بچه ها از یونیک خبری نیست!!! :w19:
سینا هم که یه خودی نشون دادو رفت!! :razz:
عماد هم که مفقود الاثر شده :w20:

از حالا خودشونو برای خداحافظی آماده کردن :razz::(:w05:

جای الناز هم خالیه :smile::gol:
یعنی فردا شب همین موقع دیگه بلاتکلیف نیستیم؟
:cry:

انشالله همه فردا خوشحالیم و به هم تبریک میگیم :w32:

goleyakh_ok

عضو جدید
سلام آبجی معمار گل
نه امشب به هیچ کس امتیاز منفی نده بزار بچه ها خوش باشن که اگه خدایی ناکرده کسی هم قبول نشد بیشتر از این به ذوقش نخورده باشه
بچه ها آبجی معمار اجازه داده بیایین هر چی می خوایین بنویسید:w33:
البته با رعایت احترام و ادب
:w33::w33::w33::w33::w33:
من که از الان خوشحالم چون میدونم یا رشت قبول میشم یا آیندگان شهسوار
بچه ها زیاد پرسیدم ولی حالا این لحظات آخر هم بپرسم به نظرتون من با 3470 رشت قبول می شم خواهشا همه نظر بدن!!!

آرههههههههههه ،
حتما قبول میشی، مطمئن باش...;)

mehdime007

عضو جدید
بعید میدونم امشب نتیجه ها رو بزنن!!!
احتمالا تا فردا ظهر باید همچنان منتظر بمونیم...:eek:
آره درسته منم با شما موافقم ... فکر کنم حداقل تا فردا ظهر باید منتظر بمونیم .
بازم می گم انشالله که همگی قبول بشیم .
خدایا به خاطر تمام زحماتی که بچه ها کشیدن ، تلاش شون رو بی ثمر و بی نتیجه نذار ... و کاری کن که همه ی بچه های این تاپیک فردا این موقع و در همین ساعت شاد و خوشحال باشن .;)

xtcc

عضو جدید
بچه ها من از استرس دارم میمیرم
اگه یادت باشه من رتبم شده بود5460
الکی دلخوشم نکنید که قبول میشم:mad::mad::mad:
خودم میدونم قبول نمیشم:cry::cry::cry:
اما به امید قبولی همگی شما

mavi memar

عضو جدید
در ضمن اسم شناسنامه ای شما چیه ؟
سلام ممنونم که این دم آخری امیدوارم میکنی هرچند من خیلی میترسم:cry::cry::cry:
ایشالا که جایی که دلت میخواد قبول شی
ولی اگه سبلان شد منم اونجا در اومدم در خدمت شما هستم
کوچیک شما محمد:redface:

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا فرزاد قربون دستت یه پیشبینی کن ببین من میراث شبانه قبول میشم.
SPIRIT: سجاد
رتبه: 298
انتخاب اول شبانه میراث رو زدم برای بقیه انتخاب ها هرچی دانشگاه شبانه بود به ترتیب زدم. آخه نیم ساعت مونده به تموم شدن مهلت ثبت نام کردم ،حسابی هول شده بودم :cry:، (ولی بعدش تمدید کردن:surprised:)

سلام.اقا سجاد.
رتبت به شبانه ميراث قبول شدن نزديكه..
50-50 معلوم نيست.ايشالا ميراث رو قبول بشي.
اگه اين نشد انتخاب بعديت قبولي.
راستي روزانه زابل اگه زده باشي حتما قبول ميشي.

mehdime007

عضو جدید
سلام
اگه میشه انتخاب شهراتو بذار تا بچه ها نظر بدن .

goleyakh_ok

عضو جدید

چرا انقد نا امیدی؟!!
همیشه باید واقع بین بود ولی...احتمال اینکه قبول بشی هست، پس سعی کن استرس نداشته باشی و به خودت مسلط باشی:smile:
به امید قبولیه هممون ;)

mehdime007

عضو جدید
سلام ممنونم که این دم آخری امیدوارم میکنی هرچند من خیلی میترسم:cry::cry::cry:
ایشالا که جایی که دلت میخواد قبول شی
ولی اگه سبلان شد منم اونجا در اومدم در خدمت شما هستم
کوچیک شما محمد:redface:
معذرت اما یه سوال دیگه ؟؟ببینم آقا محمد شما کاردانی رو کجا تموم کردی ؟؟؟
چون به نظرم شما رو قبلا با این آیدی میشناختم ... :razz:

hamraz

عضو جدید
آقا مصطفی من وضعیت استان سمنان و شهر اراک رو نمی دونم ولی فک نکنم قزوین قبول شی البته ایشالا که قبول میشی شهرای مازندران و قزوین به دلیل هجوم تهرانی ها قبول شدنشون یه کم سخته ولی محمود آباد مطمئنم که قبول می شی ولی ایشالا که از 10تای اول یکی رو قبول می شی وکار به محمود آباد نمی کشه
من نخواستم انرژی منفی بدم عزیز دلم ولی شنیده بودم قزوین نهایتا تا حول و حوش 2000 بر میداره
موفق باشی :smile:

SPIRIT

عضو جدید
راز کائنات

راز کائنات

فقط چشماتونو ببندین و به این فکر کنین که همون جایی که دوست دارین قبول شدین.
فکر کنین که 2ساعت دیگه سایت سنجش این شکلیه
.
.
.

پیوست ها

• Untitled-1.jpg
    Untitled-1.jpg
    48.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا