راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها بیخیال رتبه ها شین دیگه...
این چیرا رو بذارین کنار

یه بحث جدید.........
سر جلسه ی کنکور تقلب هم کردین ؟؟؟

چجوری ؟
تو باز عکس این مانسونو گذاشتی:w39:
من که رفتم سر جلسه داشتم دنبال صندلیم میگشتم که یهو خرخون ترییییین دوست هنرستانم رو دیدم:eek:
بعد دیدم منم پشت اون باید بشینم:D
اما از اونجایی که تو هنرستان همیشه موقه امتحان رو برگه ش خیمه میزد منم بهش نگفتم بهم برسونه:w05:
ولی اگه یه دوست پایه پیدا میشد میترکوندیم:D
آخه اصلا مراقب نداشتیم:surprised:
فقط من یه مستخدم دیدم که ساندیس اینا پخش میکرد
من که از اول تا آخر مشغول خوردن بودم:D
اون وسطا یه نگاهیم به تستا مینداختم:w12:
خیلی فاز داد:w15:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقلب؟؟؟؟؟؟ اگه بهتون بگم چیکار کردن با ماقبل از برداشتن دفتر چه سوالا !!!!!!!!!!!
مونده بودیم باید به حال حال خودمون بخندیم یا گریه کنیم:surprised:
جالب اینجا بوود که هنوز چیزی از جنجالای انتخابات نگذشته بود!
من شیرازکنکور دادم. قبل از شروع کنکور بعد از قسمت تلاوت قران و 3 صلوات معروف!
توی تریبون هوار هوار کردن که اول آرایشها پاک شه مقنعه ها هم بکشین جلو موهاتون معلوم نباشه وگرنه کنکور بی کنکور حفظ شعونات اسلامی فکرکنم برای کنکور ارشد چادر اجباری شه.:Ph34r: تازه خوبه حوضه ها مختلط نیست !!!!!!!!1

شما بودین تو اون لحظه از کنکور دادن تواین مملکت دلسرد نمیشدین که تقلبم براتوون ارزش نداشته باشه :wallbash:

اااااا:eek:
چه کنکور خفنیییی:surprised:
ما که تا رفتیم 5 دیقه نگذشت همه مقنعه هاشونو در آوردن:D
یه رب بعدم برگشتم دیدم یکی دو نفر مانتو هاشونو در آورده بودن با تاپ لم داده بودن اون وسط حالشو میبردن:D

dfdf

عضو جدید
سلام و من به تازگی عضو شدم .
همین امسال کنکور دادم تو رشته معماری کاردانی به کارشناسی
رتبه من شد 1678 با مشاور صحبت کردم گفت کسی که کارشناسی ناپیوسته داشته باشه تا یه متراژ خاصی رو می تونه طراحی کنه مگر اینکه تو امتحان نظام مهندسی شرکت کنه و قبول بشه ولی کسایی که از ریاضی مهندسی معماری قبول میشن این محدودیت رو ندارن .
من که واقعا پشیمونم اومدم هنرستان

سلام/واقعا اون کسی که این حرف زده از عدم اگاهی حرف زده
دوست عزیز من خودم 2 سال تو شرکت مهندسی کار میکنم و از این مسایل اطلاع دارم و هر کسی که بخواد نظارت یه ساختمان و حتی طراحی و یا محاسبه انجام بده باید عضو نظام مهندسی بشه و گرنه مهری نداره که اون طرحش قابلیت اجرایی داشته باشه و هیچ فرقی نمیکنه که ناپیوسته باشه و یا غیره و در رابطه با متراژ کسی که در ابتدا عضو سازمان میشه مهندس پایه 3 محسوب میشه (مدرک لیسانس) و تا متراژ محدودی میتونه طراحی کنه که با سابقه و مدرک میتونی پایه 2 و 1 بشی البته امتحان هم میگرن که متراژ بیشتری میتونی طراحی کنی/اصلا نگران این موضوع نباش اصل اینه که کار بلد باشی و مدرک /موفق باشی/

آخرین ویرایش:

moji_arch

عضو جدید
کسی می دونه دفترچه آزاد کی می یاد؟ یه وقن نیاد من توی خواب باشم :crying:
فکر می کردم سراسری قبولم :crying:اما بچه هی گل گفتن امیدی نیست بعضی ها هم گفتن پارسال 8000 قبولی داشته:wallbash:
درکل امیدی برام نمونده حداقل آزاد و علمی کاربردی رو از دست ندم :w39:
(درضمن تاریخ اعزام من به خدمت سربازی امروز نامه اش امد افتادم 1388/12/1حداقل تا نتایج آزاد و علمی کاربردی سرباز نیستم.)
من که امیدوارم تو قبول بشی. ازصمیم قلب میگم.آخه خودمم رتبم 6800 شده:w05:
هر کس به توامید میده منم امیدوار میشم
هرکسی هم که ناامیدت میکنه یهو احساس بدبختی میکنم.:w04:
منم همه غیر انتفاهی ها روزدم پس اگه تو قبول شی :w11:منم قبووووووووووووووولم
امیدوارم قبول بشی;)

Sajjad_Fashion

عضو جدید
سجاد جان تو باز نگرانی که
قبولی ایشالا
انتخاباتو که دیدم من فکر میکنم اولین جایی که احتمال قبولیت زیاده گرگانه
بجنوردو نمیدونم
بروجرد روهم که یکی از بچه ها گفت قبول میشی
بعد اونم مشهد
اما همون گرگان به احتمال زیاد قبول میشی
اما به نظر من اگه وقتشو داری واسه آزادم بخون
آزاد دو ماه بخونی شهر خودتون صد در صد قبول میشی
هزینشم با غیر انتفاعی شهرستان یکی در میاد

مرسی مرسی مرسی
عزیزم توی شهر ما دانشگاه آزاد نیست حتی توی شهرهای نزدیک هم نیست
نزدیک ترین دانشگاه به ما قزوینه و اگه امسال آزاد انزلی بیاره انزلی

alipars2000

عضو جدید
سلام بچه ها
کسی اینجا هست که خوی (ارومیه) درس خونده باشه؟
منم خوی بودم کسی هست

elnazzzzz

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا؟؟؟؟
توی تکمیل ظرفیت یا همین انتخاب اولیه شهر ها؟
درسته زاهدان دوره و برای دخترا میگن شهر سختیه ولی باز از یک سال انتظار بهتره که:w20:
من ساکن زاهدانم
اینجا امکانات تفریحی نداره اما نمیدونم چرا دانشجوها اینجارو دوست دارن:razz:
شاید بخاطر لباسای ارزونشه:D:redface:
حالا بگذریم تو هر 2مرحله همینقدر گرفت اما امسال که 20%افزایش داریم احتمال میدم بیشترم بگیره
امیدوارم قبول بشی:gol:

artemiss

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی مرسی مرسی
عزیزم توی شهر ما دانشگاه آزاد نیست حتی توی شهرهای نزدیک هم نیست
نزدیک ترین دانشگاه به ما قزوینه و اگه امسال آزاد انزلی بیاره انزلی
واقعا؟
چجوریاس؟
مگه میشه دانشگاه آزاد نداشته باشه؟
ولی همین ملی قبول میشی:w12:
نگا النازم میگه 20% ظرفیتا زیاد شده
رتبه های بیشتر از تو هم قبول میشن

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
تقلب؟؟؟؟؟؟ اگه بهتون بگم چیکار کردن با ماقبل از برداشتن دفتر چه سوالا !!!!!!!!!!!
توی تریبون هوار هوار کردن که اول آرایشها پاک شه مقنعه ها هم بکشین جلو موهاتون معلوم نباشه وگرنه کنکور بی کنکور حفظ شعونات اسلامی فکرکنم برای کنکور ارشد چادر اجباری شه.:Ph34r: تازه خوبه حوضه ها مختلط نیست !!!!!!!!1

شما بودین تو اون لحظه از کنکور دادن تواین مملکت دلسرد نمیشدین که تقلبم براتوون ارزش نداشته باشه :wallbash:

برا تقلب که بهتون حال دادن گفتن چادر بپوشین
اگه دنبال تقلب باشی راحت تره با چادر
ثواب هم داره :lol:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم که تصمیم گرفتی بجای کارشناسی واسه ارشد بخونی!!!!!!! :w10::book::w28::w20:

حالا که تصمیمت جدیه! و می خوای به سرعت پیشرفت کنی!!!! واست شهریه کارشناسی ارشد جهاد دانشگاهی رو می ذارم شاید به دردت بخوره! :w16:

مجموعه معماری : 1,520,000 تومان

مجموعه مدیریت پروژه : 750,000 تومان

مجموعه تکنولوژی معماری : 640,000 تومان

مجموعه انرژی معماری : 880,000 تومان

مجموعه طراحی شهری : 850,000 تومان

مجموعه برنامه ریزی شهری : 731,000 تومان

مجموعه مرمت : 680,000 تومان

کارشناسی که کاری نداره :lol:
تازه قِلِقِش دستم اومده :rambo:

Sina_r

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو باز عکس این مانسونو گذاشتی:w39:
من که رفتم سر جلسه داشتم دنبال صندلیم میگشتم که یهو خرخون ترییییین دوست هنرستانم رو دیدم:eek:
بعد دیدم منم پشت اون باید بشینم:D
اما از اونجایی که تو هنرستان همیشه موقه امتحان رو برگه ش خیمه میزد منم بهش نگفتم بهم برسونه:w05:
ولی اگه یه دوست پایه پیدا میشد میترکوندیم:D
آخه اصلا مراقب نداشتیم:surprised:
فقط من یه مستخدم دیدم که ساندیس اینا پخش میکرد
من که از اول تا آخر مشغول خوردن بودم:D
اون وسطا یه نگاهیم به تستا مینداختم:w12:
خیلی فاز داد:w15:

کدوم شهر بودی؟

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
سروش جان مگه اسلامشهر کارشناسی معماری آورده؟:surprised:
من اسلامشهر میخونم
قرار بود از این ترم بیارن ولی خبر ندارم آوردن یانه
استاداش واقعا خوبن
مثل دکتر تغابنی و دکتر سفلایی، استاد فدوی و...
اما مشکلمون اینه که هرروز مدیر گروه عوض میکنن...
یه مشکلشم رئیس دانشگامونه که اونم عوضش کنن خیلی خوب میشه:D
نمیدونم پارسال واسه چی اون تحفه رو دعوت کردن برنامه ماه عسل!!:surprised:
این ترم هم نمیدونم کی مدیر گروه شده که اصلا استادارو نمیشناسه و برعکس ترمای دیگه بهشون کلاس داده
مثلا به استاد تغابنی که واسه شاگرداش همیشه وقت میزاره درسای تئوری دادن فقط

واحد اسلام شهر هم مثل واحد سمنان و دامغان و... مسئله جذب دکتری معماری رو برای عضویت در هیات علمی دانشگاه رو داره از وقتی کمیسیون علمی مجلس لایحه عدم عضویت دکتری در 2 هیات علمی به صورت همزمان رو داده خیلی از واحد های دانشگاه آزاد با مشکل مواجه شدن برای اینکه بتونن کارشناسی ناپیوسته رو بیارن باید مدیر گروهشون دکتری اون رشته رو داشته باشه و عضو هیات علمی دانشگاه باشه الان هم دارن دکترین (دکتری غیر حضوری) رشته ها رو جذب می کنن چون عملاً چاره دیگه ای ندارن این وضعیت هم مطمئینن به این شکل نمی مونه دانشگاه آزاد مجبوره یه کاری بکنه...

Sajjad_Fashion

عضو جدید
واقعا؟
چجوریاس؟
مگه میشه دانشگاه آزاد نداشته باشه؟
ولی همین ملی قبول میشی:w12:
نگا النازم میگه 20% ظرفیتا زیاد شده
رتبه های بیشتر از تو هم قبول میشن

خود ما هم نم یدونیم چطوریه؟؟:w39:
من فکر می کنم شهرهای رشت ،انزلی،لاهیجان و... به اندازه کافی دانشجو داره :crying:اما توی رشته های خوبی مثل معماری ،پزشکی و تا سال قبل عمران دانشگاه آزاد نداریم تازه پارسال یه دانشگاه ازاد انزلی زدن که فقط عمران داره و فوق دیپلم معماری لیسانس معماری ندارن:crying:
به هرحال ایم مشکلیه که گیلانی ها خیلی وقته دارن و کسی بهش توجه نداره!!!

Sajjad_Fashion

عضو جدید
من که امیدوارم تو قبول بشی. ازصمیم قلب میگم.آخه خودمم رتبم 6800 شده:w05:
هر کس به توامید میده منم امیدوار میشم
هرکسی هم که ناامیدت میکنه یهو احساس بدبختی میکنم.:w04:
منم همه غیر انتفاهی ها روزدم پس اگه تو قبول شی :w11:منم قبووووووووووووووولم
امیدوارم قبول بشی;)

مرسی دوست خوبم ;) هر چند رتبه شما از من بهتره و اختمال قبولیتم بیشتر ;):)شاید با این حساب هر دو یه جا قبول شدیم و با هم هم دانشگاهی بشیم;):)جالبه نه؟:w42:

من که دیگه خسته شدن انقدر خواب کنکوری می بینم یه شب نور قبول شده بودم یک شب کمالملک و یه شب مشهد شبهای دیگه هیچ جا قبول نشده بودم:crying:
شدم علی کنکوری داریوش
این شعر رو تقدیم می کنم به همه دوست جونای گلم:love:
با چشمای بی فروغ
میون راست و دروغ

خودمو گم میکنم
توی این شهر شلوغ

پچ پچ آدمکا
بس که تو هم میدووه

دیگه فریاد منو سایمم نمیشنوه
صدای زنجیر تو گوشم میخونه

تو داری از قافله دور میمونی
سرتو خم کن که درا بشن

تا بگی نه
پشت کنکور میمونی

من میخوام مثل همه ساده زندگی کنم
چادر موندنمو هر جا خواستم بزنم

تو این دریا نمیخوام نهنگ کوری باشم

پشت این درهای قفل
علی کنکوری باشم

سرتو خم کن که درا بشن
تا بگی نه پشت کنکور میمونی

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
یه کــــــــــــــــــــــار خوب با یه درآمـــــــــــــــــــــ ـــــد خوب

یه کــــــــــــــــــــــار خوب با یه درآمـــــــــــــــــــــ ـــــد خوب

دوستان کاردان یه سری به بنیاد مسکن شهرتون بزنید جدیداً بنیاد مسکن طرح دفاتر روستایی رو اجرا کرده موضوع از این قراره که هر کسی برای اینکه خونش رو تو حومه شهر (بخش) یا روستا بخواد بسازه باید به بنیاد مسکن مراجعه کنه بنیاد هم نقشه های معماری و سازه رو که مناسب اقلیم اون منطقه هست در اختیار کارفرما می زاره این نقشه ها توسط همین دفاتر روستایی طراحی میشه شما می تونید با همکاری یه کارشناس عمران که به Etabs و Safe مسلط باشه (لازم هم نیست حتماً نظام مهندسی داشته باشه) به بنیاد مسکن مراجعه کنید اگه ظرفیت پذیرش داشته باشن باهاتون مصاحبه می کنن و اگه قبول بشید هم به شما هم به کارشناس عمرانتون حق امضاء می دن و طبق تعرفه نظام مهندسی دریافتی دارید.

dading

عضو جدید
دوستان کاردان یه سری به بنیاد مسکن شهرتون بزنید جدیداً بنیاد مسکن طرح دفاتر روستایی رو اجرا کرده موضوع از این قراره که هر کسی برای اینکه خونش رو تو حومه شهر (بخش) یا روستا بخواد بسازه باید به بنیاد مسکن مراجعه کنه بنیاد هم نقشه های معماری و سازه رو که مناسب اقلیم اون منطقه هست در اختیار کارفرما می زاره این نقشه ها توسط همین دفاتر روستایی طراحی میشه شما می تونید با همکاری یه کارشناس عمران که به Etabs و Safe مسلط باشه (لازم هم نیست حتماً نظام مهندسی داشته باشه) به بنیاد مسکن مراجعه کنید اگه ظرفیت پذیرش داشته باشن باهاتون مصاحبه می کنن و اگه قبول بشید هم به شما هم به کارشناس عمرانتون حق امضاء می دن و طبق تعرفه نظام مهندسی دریافتی دارید.
سلام.یه سوال از خدمتتون داشتم.دانشگاه رشد دانش دانشگاه خوبییه؟از لحا جاش و امکاناتش واستاداش؟از همه لحاظ.ممنون میشم پاسخ بدین

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
سلام.یه سوال از خدمتتون داشتم.دانشگاه رشد دانش دانشگاه خوبییه؟از لحا جاش و امکاناتش واستاداش؟از همه لحاظ.ممنون میشم پاسخ بدین

دانشگاه که چه عرض کنم بیشتر شبیه یه خونه بزرگه که کاربریش عوض شده همون اسم موسسه غیر انتفاعی روش باشه بهتره در مورد اساتیدشم 4 تاشون رو می شناسم هر 4 نفرشون بومی سمنان هستن که دوتاشون کاربلدن و به دانشجو سخت می گیرن مهندس قدس و مهندس فاتح در کل سمنان جای مناسبیه واسه تحصیل شهر آرومیه جاذبه های معماریه خوبی هم داره

dading

عضو جدید
دانشگاه که چه عرض کنم بیشتر شبیه یه خونه بزرگه که کاربریش عوض شده همون اسم موسسه غیر انتفاعی روش باشه بهتره در مورد اساتیدشم 4 تاشون رو می شناسم هر 4 نفرشون بومی سمنان هستن که دوتاشون کاربلدن و به دانشجو سخت می گیرن مهندس قدس و مهندس فاتح در کل سمنان جای مناسبیه واسه تحصیل شهر آرومیه جاذبه های معماریه خوبی هم داره
ممنون.شما الان اونجا درس میخونین؟و اینکه خوابگاه میده؟اگه میده به موسسه نزدیک هست؟شرمنده سوال زیاد پرسیدم

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
ممنون.شما الان اونجا درس میخونین؟و اینکه خوابگاه میده؟اگه میده به موسسه نزدیک هست؟شرمنده سوال زیاد پرسیدم

من پارسال کاردانیم رو از دانشگاه آزاد سمنان گرفتم چند تا از بچه های رشد دانش رو هم می شناسم تا پارسال که خوابگاه نداشتن اما تو سمنان پانسیون زیاده اجاره خونه هم مناسبه فقط گرمای بیش از حد تابستون سمنان کلافه کننده هست با گرمسار زیاد فرق نمیکنه

*vania*

عضو جدید
نه عزیزم این حرفا چیه؟ ایرادی نداره. حالا یه اشتباهی شده. artemiss دوست خوب منه.;) فقط انگار اشتبا کرده. آخه من دیدم که یه نفر دیگه گفت. از طرفی نمی شه پستا رو به این راحتی پاک کرد. به محض اینکه نفر بعدی پست بذاره, پست نفر قبلی قابل پاک شدن نیست :D
یعنی مدرکش هست که کی گفته :biggrin:
بعدم اینم بگم که منم امیدم به تکمیل ظرفیته. یه وقت دیدین شبانه یه جایی قبول شدم.:smile:

دوست عزیزم منم رتبه ام 720 شد، فکر میکنی واقعا ما دخترا میتونیم شبانه رو بیاریم؟!
آخه منکه تقریبی حساب کردم از 670 نفری که روزانه و شبانه میگیره، مختلط هارو که نصف حساب کردم فقط 161 نفر دختر میگیره، منکه همش دستم به دعاست، نمیدونم این از شانس بد ما بود یا شانس خوب پسرا؟؟؟ بهرحال جفتش هم صادقه...
اما خدا بزرگه شاید هم قسمت این بود، ما که تلاشمونو کردیم...

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ادرویت جان ببخش منظور بدی نداشتم
نمیدونم تو قبلش یا بعدش پست زده بودی آواتارت تو ذهنم مونده بود فکر کردم تو گفتی
خواهش می کنم عزیزم.:smile: گاهی پیش میاد دیگه. مهم نیست. مهم این دوستیاس;) :gol:

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوست عزیزم منم رتبه ام 720 شد، فکر میکنی واقعا ما دخترا میتونیم شبانه رو بیاریم؟!
آخه منکه تقریبی حساب کردم از 670 نفری که روزانه و شبانه میگیره، مختلط هارو که نصف حساب کردم فقط 161 نفر دختر میگیره، منکه همش دستم به دعاست، نمیدونم این از شانس بد ما بود یا شانس خوب پسرا؟؟؟ بهرحال جفتش هم صادقه...
اما خدا بزرگه شاید هم قسمت این بود، ما که تلاشمونو کردیم...
می دونم. رتبه هامون یه دونه اختلاف داره :D
والا من که راستش به این انتخاب رشته امیدی ندارم. 99% دهخدای قزوین قبول می شم. شما چی؟ فک کنم بعد از شبانه ها تبریزو زدی. نه؟:smile:
شاید شانسمون زدو تکمیل ظرفیت قبول شدیم.
واقعا کاری کردن که جای پشیمونی واسه مون نمونده! رتبه ی بهتر میاوردیمم وضعمون همین بود. فقط پسرا قبولن. در حالی که شاید 70_60 درصد رتبه های خوب متعلق به دخترا بود. به این می گن عدالت...:razz:

یونیک

عضو جدید
مرسی
نمی دونم به نظرت امیدی هم گذاشتی؟;)
اشکالی نداره تا زمانی که یک نفر 3 -4 جا قبول می شه بی دلیل و بی جهت ، کسی هم نیست بگه شما داری چیکار می کنی!!! همینه که هست کاریش نمی شه کرد:w39:
امیدوارم یه روز از این سرزمین ناامیدی ها و بی قانوی ها و بدی ها بتونم برم:w42:فعلا درحال تلاش برای رفتن هستم تا ببینیم غول سربازی از سر راهم می شه لطف کنن برن کنار یا نه می خوان پتکشون رو بکوبن روی مخ ما.
ببین بر اساس موقعیت انتخاب کردی پس اصلا نگران نباش .
اگر کرمان یا همدان رو زدی اخر به این خاطر نبوده که شاید خدا خواست و اونجا قبول شدی(برای جا پر کردن اونهارو زده باشی) چون موقعیتت به شهرایی که اول زدی بیشتر می خورده بنابراین اونهارو اول زدی، دوست خودم با 11000 امیدواره، 7000 که عالیه.
پس جای امید هست.نگران نباش. اگر هم بخوای هم من و هم بچه هایی که آزاد قبول شدن و با سوالاش اشنایی دارن کمکت می کنیم.ولی فعلا به ملی فکر کن.
ببین نازنین حق داره اونم موقعیتی مثل من داشته من هم آزاد امتحان دادم تا خیالم راحت شه قبول هم شدم و جام هنوز هست ولی اگه خدا خواست و ملی قبول شدم آزاد رو نمیرم.
موفق باشی............

moji_arch

عضو جدید
من ساکن زاهدانم
اینجا امکانات تفریحی نداره اما نمیدونم چرا دانشجوها اینجارو دوست دارن:razz:
شاید بخاطر لباسای ارزونشه:D:redface:
حالا بگذریم تو هر 2مرحله همینقدر گرفت اما امسال که 20%افزایش داریم احتمال میدم بیشترم بگیره
امیدوارم قبول بشی:gol:
خدا از زبونت بشنوه :w16:
واقعا مرسی از راهنماییت آخه خودم تا حالا زاهدان نرفتم.خوبه اگه قبول شدم حداقل میدونم یه دوست اونجا دارم.:love: البته با اجازه ی شما:w05:
البته زاهدان جز شهر های آخرمه.ولی از دلگرمیت ممنون:w30:

یونیک

عضو جدید

وای خدای من چه با نمک:biggrin: می گم دفترچه ها مربوط به حوزه علمیه نبود!!!!!!!!!!!!!!
کنکور با آرایش..............کنکور بی آرایش............حجاب اسلامی رعایت شه.......:w19:
اخه یکی نیست بگه اینا چه ربطی به هم دارن مگه می خوایم امتحان چی بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا از زبونت بشنوه :w16:
واقعا مرسی از راهنماییت آخه خودم تا حالا زاهدان نرفتم.خوبه اگه قبول شدم حداقل میدونم یه دوست اونجا دارم.:love: البته با اجازه ی شما:w05:
البته زاهدان جز شهر های آخرمه.ولی از دلگرمیت ممنون:w30:

با 6800 شايد گرگان هم قبول بشي

moji_arch

عضو جدید
مرسی دوست خوبم ;) هر چند رتبه شما از من بهتره و اختمال قبولیتم بیشتر ;):)شاید با این حساب هر دو یه جا قبول شدیم و با هم هم دانشگاهی بشیم;):)جالبه نه؟:w42:

من که دیگه خسته شدن انقدر خواب کنکوری می بینم یه شب نور قبول شده بودم یک شب کمالملک و یه شب مشهد شبهای دیگه هیچ جا قبول نشده بودم:crying:
شدم علی کنکوری داریوش
این شعر رو تقدیم می کنم به همه دوست جونای گلم:love:
با چشمای بی فروغ
میون راست و دروغ

خودمو گم میکنم
توی این شهر شلوغ

پچ پچ آدمکا
بس که تو هم میدووه

دیگه فریاد منو سایمم نمیشنوه

سرتو خم کن که درا بشن

تا بگی نه
پشت کنکور میمونی

من میخوام مثل همه ساده زندگی کنم
چادر موندنمو هر جا خواستم بزنم

تو این دریا نمیخوام نهنگ کوری باشم

پشت این درهای قفل
علی کنکوری باشم

سرتو خم کن که درا بشن
تا بگی نه پشت کنکور میمونی
مرسی ;)ولی خودتم میگی "احتمال"
اینا همش آحتمالاته :confused:
اینکه چی میشه باید یه 20روزی صبر کنیم! یعنی تحمل کنیم/زجر بکشیم/ به این در اون در بزنیم برای امیدواری/ سرمون رو بکوبیم به دیوار/به اینکه اگه خدای نکرده زبوونم لال قبول نشیم چیکار کنیم(البته من که بدبخت میشم):crying2:/....
من که دیشب توی خواب این 20 روز رو با هر بد بختی که بود گذروندم :wallbash:
نیم ساعت مونده به اعلام نتایج ازخواب بیدار شدم:crying:کاش میشد این 20وز رو به خواب اصحاب کهف برم

moji_arch

عضو جدید
وای خدای من چه با نمک:biggrin: می گم دفترچه ها مربوط به حوزه علمیه نبود!!!!!!!!!!!!!!
کنکور با آرایش..............کنکور بی آرایش............حجاب اسلامی رعایت شه.......:w19:
اخه یکی نیست بگه اینا چه ربطی به هم دارن مگه می خوایم امتحان چی بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آره خودمم تا آخره جلسه داشتم رو این موضوع فکر میکردم که رتبم این شد:eek:
اصلاهمش تقصیر اونااااااااااااااااست:mad: :w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00::w00:

• Like
واکنش ها: MEG

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی
نمی دونم به نظرت امیدی هم گذاشتی؟;)
اشکالی نداره تا زمانی که یک نفر 3 -4 جا قبول می شه بی دلیل و بی جهت ، کسی هم نیست بگه شما داری چیکار می کنی!!! همینه که هست کاریش نمی شه کرد:w39:
امیدوارم یه روز از این سرزمین ناامیدی ها و بی قانوی ها و بدی ها بتونم برم:w42:فعلا درحال تلاش برای رفتن هستم تا ببینیم غول سربازی از سر راهم می شه لطف کنن برن کنار یا نه می خوان پتکشون رو بکوبن ر
قبولي بابا
موقعي كه قبول شدي شيريني يادت نرهQUOTE

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا