راهنمایی و مطالعه گروهی کارشناسی ناپیوسته معماری

وضعیت
موضوع بسته شده است.

farid_ghasemi

عضو جدید
بچه ها كتاب تست يگانه اصلاااااااااااااااااااااااااااا نزنيد با تاكيد مي گم اصلا خوب نيست چون تمامه جواباش اشتباهه منم گول خوردم ولي شما نكنيد تنها كتاب تستي كه توهمه ي كتابا از همه باز يكمي بهتره كتاب تست سعيدي پور ..البته ليست اشتباهاتشو از موسسه جهاد دانشگاهي حتما بگيريد.. ولي تست يگانه و مدرسان و نزنيد...........

من که اشکال زیادی ندیدم اکثرا بعد درس خوندن راحت میتونی اشکالاشو رفع کنی

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قابل توجه داوطلبای کنکور آزاد

من می خوام همه ی کتابا و جزوه هامو بفروشم. هرکی مایله واسه م پیغام بذاره. لیستشم ایناس:

کل جزوات پارسه
عمومی های گسترش علوم پایه
کل کتابای فنی حرفه یی
چندتا جزوه ی دستی از کلاسای کنکور
چندتا جزوه ی مدرسان
و چندتا کتاب دیگه....
کلا هرچی که به نظرم واجبه رو دارم.:D

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

من می خوام همه ی کتابا و جزوه هامو بفروشم. هرکی مایله واسه م پیغام بذاره. لیستشم ایناس:

کل جزوات پارسه
کل کتابای فنی حرفه یی
چندتا جزوه ی مدرسان
و چندتا کتاب دیگه....

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

کل جزوات پارسه
کل کتابای فنی حرفه یی
چندتا جزوه ی مدرسان
و چندتا کتاب دیگه....

dading

عضو جدید

سلام
اميد كه بله.. ولي اين كه كجا قبول شين هم حتما مهمه ...
سلام.من با 3487 اراک یا سمنان میتونم ایشالا قبول شم.اگه کسی میدونه پارسال اخرین رتبه تو این 2تا دانشگاه چند بوده لطف کنه بگه.مرسی ایشالا همه قبول شین

یه خبر داغ
از یه منبع تقریبا معتبر شنیدم که امسال تکمیل ظرفیت نداره برای همین هم امسال ظرفیت یه کم بیشتر شده.

dfdf

عضو جدید

کل جزوات پارسه
کل کتابای فنی حرفه یی
چندتا جزوه ی مدرسان
و چندتا کتاب دیگه....

سلام به adroit عزیز/اگر کسانی رو پیدا کردی منم هستم /:redface::redface::redface:
بی خیال شو بعدا به دردت میخوره/

ایمان م

عضو جدید
من خودم ترازم 6200 شد سال پیش اما نه تهران جنوب و نه رودهن قبول شدم .

به قول دوستم به پشتوانه این دولت تو دهن ملت میزنیم.

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم ترازم 6200 شد سال پیش اما نه تهران جنوب و نه رودهن قبول شدم .

به قول دوستم به پشتوانه این دولت تو دهن ملت میزنیم.

بله چون ترازا به طرز وحشتناكي كشيد بالا:surprised:
انشالا امسال تهران جنوب قبولي

اريايي

عضو جدید
سلام به adroit عزیز/اگر کسانی رو پیدا کردی منم هستم /:redface::redface::redface:
بی خیال شو بعدا به دردت میخوره/

من هم موافقم بعدا به درد مي خوره براي كارشناسي مي خواي..لااقر به دوستي كسي بده كه بعدا بتوني پس بگيري......منم مي خوام بدم دوستم..

• Like
واکنش ها: dfdf

adamnama

عضو جدید
حالا قزوين بهتره يا رودهن؟
دارم كتاب هاي پارسه رو مي خونم براي عمومي ها چیكار كنم؟ مخصوصا معارف؟
حسابي هم موندم؟ مخصوصا 20 واحى ديگه هم دارم! ترم چهارم هستم.... امسال بايد ترم چهارم برم دانشگاه... توي فكرم اينه كه بزنم قزوين؟
با تراز قزوين‌ :‌ 6400 چه درصدهايي لازم دارم... همراه با چقدر مظالعه؟
متشكر

ایمان م

عضو جدید
سلام.من با 3487 اراک یا سمنان میتونم ایشالا قبول شم.اگه کسی میدونه پارسال اخرین رتبه تو این 2تا دانشگاه چند بوده لطف کنه بگه.مرسی ایشالا همه قبول شین

فکر میکنم سمنان قبول بشی اما مطمئن نیستم . انشاا... هر جا دلت میخواد قبول بشی .

به قول دوستم به پشتوانه این دولت تو دهن ملت میزنیم :smile:

تبسم

عضو جدید
متشکرم از شما . ولی نمی دونم بخونم برای آزاد یا این که برم غیرانتفاعی .

به قول دوستم به پشتوانه این دولت تو دهن ملت میزنیم .:smile:
به نظر من آزاد بهتره البته اینجا باید بیطرف صحبت کرد تنها خوبی غیر انتفاعی هزینه کمتر اونه.اما من آزاد همدان میخونم دوستام که غیر انتفاعی قبول شدن کارامونو با هم مقایسه میکنیم و کارهایی که از ما میخوان واقعا قابل مقایسه نیست با غیر انتفاعی.آزاد همدان واقعا سخت گیرن و استاداش هم واقعا خوبن. یکی از استادامون دکتر تیموری شاگرد لوکوربوزیه بودن و واقعا اگه فقط یه طرح باهاشون داشته باشید کافیه اما به شدت سخت گیرن.یکی دیگه از اساتید فوق العاده سخت گیر اما پر که واقعا پوست میکنه اما از کلاس که میای بیرون کار بچه های مقدمات طرح 2 این استاد از طرح 3 هم بهتره .موفق باشین .امیدوارم همه قبول شن

تبسم

عضو جدید
سلام. اگه همدان ميخواي قصه نخورحتما" قبولي. البته همدان معماريش از رودهن
خيلي قويتره.
رياضي و زبان تو كنكور آزاد خيلي مهمه.عموميارو گسترش علوم پايه بخون.
اگه وقت كردي مدرسانم يه نگاه بنداز.
واسه اختصاصيا پارسه.
خيليا ميگن بايد منابع اصلي كنكورو خوند.اما من فقط پارسه و مدرسان خوندم.كافي بود.به نظر من ادم اگه يه سري چيزو عالي بخوني بهتره تا 100 تا چيز بخوني اما نصفه نيمه !
موفق باشي ;)
عزیزم چرا؟من خیلی از دوستام با وجود ترازهای خوبی که داشتن آزاد همدان نتونستن قبول بشن!سعی کنیم اطلاعات درست و کافی بدیم تا کسی در انتخاب اشتباه نکنه.
تا اونجا که من اطلاع دارم تهران .قزوین.اصفهان.همدان .برای آزاد بهترین هستن.من ورودی 86 هستم و خیلی بررسی کردم.
درسته که دانشگاه های تهران واقعا همه قبولشون دارن و خوب مدرکش برای همه یه ارزش دیگه داره یعنی از دید عموم. اما در واقعیت من با چیزهایی برخورد میکنم که گیجم میکنه. من آزاد همدان هستم و دوستانم هم هرکدوم شهری دیگه .چندتا دوست هم دارم که تهران جنوب درس میخونن.اما باور کنین کاش میشد حداقل میتونستین بیاین از نزدیک ببینین که کارهایی که از ماها میخوان و کیفیت کارهای بچه های ما چقدر بالاتره.سو تفاهم نشه من اصلا قصد تعریف یا .....ندارم یا برای اینکه مثلا خودم همدانم نه.اما کارهای مقدمات طرح 2 که ما انجام میدادیم دوستای من تو تهران همه تعجب میکردن.و سختگیری هایی که میشه .برای درس طراحی صنعتی واقعا من از هرکسی سوال میکردم که کمک بگیرم میگفتن که ما یه جزوه نهایت 20 صفحه ای داشتیم برای این درس .اما ما یه پروژه واقعا سنگین داشتیم.از نظر نمره هم اصلا میگن طرح بالای 18 نباید داد و مدیر گروه میگه نمره 18 هم تازه برای تشویق چون اگه کسی طرح 19 یا 20 بشه یعنی یه مهندس و نیاز به آموزش نداره که این شدنی نیست!اینها رو گفتم تا کمکی بکنم تا کسانی که نمی خوان فقط مدرک و اسم یه شهر رو یدک بکشن بلکه میخوان کار یاد بگیرن بگردن دانشگاهی رو پیدا کنن که سطح علمی بالا داشته باشه.دوست من طرح1 رو با 20 پاس کرده و اگه بتونم کارش رو میزارم تا قضاوت کنین این نمره برای طرح1 با این همه ایراد چه جوری 20؟!

تبسم

عضو جدید
بالا صحبت نمره کردم سو تفاهم نشه منظورم نمره نیست اما به نظر من من وقتی استاد به کار پر از عیب من 20 میده من میرم دنبال اشکالام اصلا متوجه میشم که این کار من اشکال داره یه ................. منظورم از بحث نمره این بود همین.

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
نابغه نارنجی

نابغه نارنجی

در این مورد فقط یه چیزو میتونم بگم البته این تجربه شخصی بنده هست. قضاوت درستی یا نادرستیش با شما.
کارشناس ارشد معماری رو میشناسم که در حال حاضر داره تو پیک موتوری کار می کنه و بدتر از اون دکتری معماری رو می شناسم که نشسته خونش و نظام مهندسیشو به یه دیپلم کاردانش اجاره داده به این صورت که طرح از اون آقای دیپلمه هست و مهر و امضاء آقای دکتر پای نقشه...
جالبه نه...!؟ قضیه وقتی جالبتر میشه که بدونید این آقای دیپلمه پایان نامه های بچه های علم و صنعت بهشتی و... رو می نویسه و اقل مبلغی که می گیره یک میلیون تومن به بالاست.
من اسم این آقا رو گذاشتم نابغه نارنجی... حالا به نظر شما بازم باید سر این القاب و عناوین حساسیت داشت...!؟

farid_ghasemi

عضو جدید
در این مورد فقط یه چیزو میتونم بگم البته این تجربه شخصی بنده هست. قضاوت درستی یا نادرستیش با شما.
کارشناس ارشد معماری رو میشناسم که در حال حاضر داره تو پیک موتوری کار می کنه و بدتر از اون دکتری معماری رو می شناسم که نشسته خونش و نظام مهندسیشو به یه دیپلم کاردانش اجاره داده به این صورت که طرح از اون آقای دیپلمه هست و مهر و امضاء آقای دکتر پای نقشه...
جالبه نه...!؟ قضیه وقتی جالبتر میشه که بدونید این آقای دیپلمه پایان نامه های بچه های علم و صنعت بهشتی و... رو می نویسه و اقل مبلغی که می گیره یک میلیون تومن به بالاست.
من اسم این آقا رو گذاشتم نابغه نارنجی... حالا به نظر شما بازم باید سر این القاب و عناوین حساسیت داشت...!؟

سلام خوبین این افرادی که شما میشناسین نمیدونم چجورین ولی من شخصا تو این باور نیستم من راضیم ماهی 300 تومن تو رشته خودم کار کنم ولی ماهی 1ملیون دور از حرفه خودم نباشم
اگه بخواد میتونه تو شرکتا کار کنه اگه کار بلد باشه حتما یه جاش مشکل داره حتما
انشالا خدا به دادمون برسه و راهمون برا پیشرفت و خدمت باز بزاره

farid_ghasemi

عضو جدید
در مورد کاردانیم که میگین اینجور پول در میاره منم یکیرو میشناسم که سالی 200 ملیون فقط طراحی و نظارت میکنه خصوصیم کار میکنه چون کار بلد و زرنگه و زحمت کشیده

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز

نمی دونم چرا این این متن از اینجا سر در آورد اینو بزارید به حساب نا آشنائی با تاپیک ها... در هر صورت دونستنش خالی از لطف نیست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا