راز بی اخلاقی مسلمانان

maryam_202084

عضو جدید
و "خواجه نصیر الدین " دانشمند یگانه ی روزگار در بغداد مرا درسی آموخت که همه ی درس بزرگان در همه ی زندگانیم برابر آن حقیر می نماید و آن این است :
در بغداد هرروز بسیار خبرها می رسید از دزدی , قتل و تجاوز به زنان در بلاد مسلمانان که همه از جانب مسلمانان بود . روزی خواجه نصیر الدین مرا گفت می دانی از بهر چیست که جماعت مسلمان از هر جماعت دیگر بیشتر گنه می کنند با آنکه دین خود را بسیار اخلاقی و بزرگمنش می دانند ؟
من بدو گفتم : بزرگوارا همانا من شاگرد توام و بسیار شادمان خواهم شد اگر ندانسته ای را بدانم .
خواجه نصیر الدین فرمود :
ای شیخ تو کوششها در دین مبین کرده ای و اصول اخلاق محمد که سلام خدا بر او باد را می دانی . و همانا محمد و جانشینانش بسیار از اخلاق گفته اند و از بامداد که مومن از خواب بر می خیزد تا هنگامی که شبانگاه با بانویش همبستر می شود , راه بر او شناسانده شده است .
اما چه سری است که هیچ کدام از ایشان ذره ای بر اخلاق نیستند و بی اخلاق ترین مردمانند وآنکه اخلاق دارد نه از مسلمانی اش که از وجدان بیدار او است.
من بسیار سفرها کرده ام و از شرق تا غرب عالم و دینها و آیینها دیده ام . از "غوتمه ( بودا ) "در خاورزمین تا "مانی ایرانی" در باختر زمین که همانا پیروانشان چه نیکو می زیند و هرگز بر دشمنی و عداوت نیستند .
آنها هرگز چون مسلمانان در اخلاقشان فرع و اصل نیست و تنها بنیان اخلاق را خودشناسی می دانند و معتقدند آنکه خود بشناسد وجدان خود را بیدار کرده و نیازی به جزئیات اخلاقی همچون مسلمانان ندارد .
اما عیب اخلاق مسلمانی چیست ای شیخ ؟
در اخلاق مسلمانی هر گاه به تو فرمانی می دهند , آن فرمان " اما " و " اگر " دارد .
در اسلام تو را می گویند :
دروغ نگو ... اما دروغ به دشمنان اسلام را باکی نیست .
غیبت مکن ... اما غیبت انسان بدکار را باکی نیست
قتل مکن ... اما قتل نامسلمان را باکی نیست .
تجاوز مکن ... اما تجاوز به نامسلمان را باکی نیست .
و این " اماها " مسلمانان را گمراه کرده و هر مسلمانی به گمان خود دیگری را نابکار و نامسلمان می داند و اجازه هر پستی را به خود می دهد و خدا را نیز از خود راضی و شادمان می بیند .
و راز نابخردی و پستی مسلمانان در همین است ای شیخ کسلان ..

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر یادتون نره

والا چی بگم!!!!!!
حکایت عیان و بیان رو می فرمایید........:biggrin:
حالا اون موقع که خواجه این حرفها رو زده، بلاد مسلمانان از یه جهاتی هم سطح نقاط دیگر دنیا بوده!! خیلی هم بالاتر بوده شاید ، مثلا تو دانش حرف اول رو می زدن....

اما الان چی؟ از همو نشم افتادیم:redface:
جز مرگ بر ...... حرفی برای گفتن نداریم:surprised:

mohammad_ss

عضو جدید
من خودم اصلا با دین حال نمی کنم ولی از خیلی چیزای اسلام سر در میارم و احکامشو خوندم 90% حرفات کذب مطلق یوده من 1 نمونشو می گم ( تجاوز مکن ... اما تجاوز به نامسلمان را باکی نیست . ) اگه تحقیق کنی وقتی اون پا بند زن یهودی رو از پاش کندن امام علی اینقدر ناراحت شد که گفت اگر مردی از شدت ناراحتی به خاطر این تجاوزی که به حق این یهودی شده بمیره جای تعجب نداره
هر چیزیرو که یه جایی شنیدی زرتی تاپیکش نکن اول راجبس فکر کن

mohammad_ss

عضو جدید
من بازم بگما من قصدم این نبود که بگم جمهری اسلامی خوبه یا خودم آدم مومنی هستم من خواستم که خبر اشتباهی تو سایت نباشه

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم اصلا با دین حال نمی کنم ولی از خیلی چیزای اسلام سر در میارم و احکامشو خوندم 90% حرفات کذب مطلق یوده من 1 نمونشو می گم ( تجاوز مکن ... اما تجاوز به نامسلمان را باکی نیست . ) اگه تحقیق کنی وقتی اون پا بند زن یهودی رو از پاش کندن امام علی اینقدر ناراحت شد که گفت اگر مردی از شدت ناراحتی به خاطر این تجاوزی که به حق این یهودی شده بمیره جای تعجب نداره

میشه بگی منظورت از تجاوز چیه؟
حتما که منظور از تجاوز به یه زن نیست!
می تونه به یه کشور باشه ، به بهانه ی گسترس حکومت اسلامی، همون اتفاقی که هزار و اندی سال پیش برای کشورهای همسایه ی عربستان افتاد........
حداقل اون غیبت رو می گفتی :w15:، که من فکر کنم صحت نداشته باشه!

محسن2115

عضو جدید
کاربر ممتاز
و این " اماها " مسلمانان را گمراه کرده و هر مسلمانی به گمان خود دیگری را نابکار و نامسلمان می داند و اجازه هر پستی را به خود می دهد و خدا را نیز از خود راضی و شادمان می بیند .

[/quote]
از موضوعي كه گذاشتي ممنون.ولي حرفهاي محمداس اس هم درسته.نه اون كلمش.ولي تمام اين اما ها شرط دارند.
قتل كلا حرام است مگر كسي كه قاتل باشد.
تجاوز حرام است(حق الناس)ولي اگه بهت تجاوز كردند حق داريتجاوز كني.
دروغ حرام است ولي اگه جونت در خطر بود چي.
غيبت كلا حرام اگر هم ندارد.
پس اين اماها را بايد درك كنيم كه اگر نمي تونيم :gol::biggrin:;)

somayeh_63

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید میشه منبع این روایت (یا هر چیزی که اسمشه)رو معرفی کنین!من فکر کنم در اصل این ماجرا ابهام زیادی وجود داره!

archi_arch

مدیر بازنشسته
لطفا منبع مطالبی که قرار میدین رو هم ذکر کنین این جزو قوانین سایته در غیر اینصورت مطالب حذف میشن.ممنون.

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نقل جالبی بود.!

k.m.r.c

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا کاری با منبع نذاشتن شما ندارم....
ولی در کل ماها(نوعی) آدمهای سطحی بینی هستیم وهمه چیز رو مثل دریای توی امضای من میبینیم... ولی افسوس که تا کشف گوهر راه زیادی پیش است.... انسانهایی که چنین مضخرفاتی رو در مورد اسلام میزنند توی لبه دریا گیر کردند و دل به دریا نمیدند( توی امضام)

amirgb

اخراجی موقت
خیر
ببینید ما 2 اسلام داریم که می بایست میان آن 2 تفاوت قایل شد
نخست آن است که بر پیامبر نازل گشت و امامان شیعیان پیرو آن بودند و بر تبلیغ و بسط آن کوشا بودند
دویم اسلام آخوندیسم است(چه در بعد سنی چه در بعد شیعه)
و میان این دو تفاوت فاحش است
آنکس که آخوندیسم را کتمان کند رستاخیز موعود را کتمان کرده
زیرا در روایات بسیار امده که در هنگام ظهور منجی اسلامیون به قدری از اسلام فاصله گرفته اند که موعود را منحرف کننده ی دین می نامند و کذاب می خوانندش و به مقابله می خیزند.
و این یعنی فاصله ی بسیار از اسلام نخستین دارند
در مورد جمله ای که اکثر دوستان از آن نقل قول گرفتند و به نقد آن پرداختند این جمله یکی از اصول اسلام آخوندیسم بوده و هست
یک شاهد تاریخی می اورم
در کتب تاریخ بگردید و از احوال زرتشیان در بلاد اسلامی بخوانید
در مورد ستم ها
قوانین ضد بشری و .... که از جانب روحانیون اسلام در مورد این بندگان خدا وضع گردیده بود
بخوانید تا بدانید که اخوندیسم ظلم.قتل.غارت.تجاوز و.... در مورد غیر مسلمین را نه تنها جایز می شمارد بلکه بر آن تاکید می کند
تاریخ را بسیار بخوانید دوستان
اقوامی که به تاریخ خود جهل داشته اند همواره مغلوب گردیده اند
وآنان که تاریخ را چون گوهری دانستند امروز سوار بر مرکب مراد گشته اند

نازنین

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیر
ببینید ما 2 اسلام داریم که می بایست میان آن 2 تفاوت قایل شد
نخست آن است که بر پیامبر نازل گشت و امامان شیعیان پیرو آن بودند و بر تبلیغ و بسط آن کوشا بودند
دویم اسلام آخوندیسم است(چه در بعد سنی چه در بعد شیعه)
و میان این دو تفاوت فاحش است
آنکس که آخوندیسم را کتمان کند رستاخیز موعود را کتمان کرده
زیرا در روایات بسیار امده که در هنگام ظهور منجی اسلامیون به قدری از اسلام فاصله گرفته اند که موعود را منحرف کننده ی دین می نامند و کذاب می خوانندش و به مقابله می خیزند.
و این یعنی فاصله ی بسیار از اسلام نخستین دارند
در مورد جمله ای که اکثر دوستان از آن نقل قول گرفتند و به نقد آن پرداختند این جمله یکی از اصول اسلام آخوندیسم بوده و هست
یک شاهد تاریخی می اورم
در کتب تاریخ بگردید و از احوال زرتشیان در بلاد اسلامی بخوانید
در مورد ستم ها
قوانین ضد بشری و .... که از جانب روحانیون اسلام در مورد این بندگان خدا وضع گردیده بود
بخوانید تا بدانید که اخوندیسم ظلم.قتل.غارت.تجاوز و.... در مورد غیر مسلمین را نه تنها جایز می شمارد بلکه بر آن تاکید می کند
تاریخ را بسیار بخوانید دوستان
اقوامی که به تاریخ خود جهل داشته اند همواره مغلوب گردیده اند
وآنان که تاریخ را چون گوهری دانستند امروز سوار بر مرکب مراد گشته اند
کاملا موافقم، منظورم از پست های قبلیم همین بود، شما خیلی خوب بیانش کردین
مسلمون دیدین منم خبر کنین! باید موجود کمیابی باشه با این اوصاف.........:redface:
خدا به داد هممون برسه............
به نظرم کسی اگه از دینی به غلط پیروی می کنه خودشو کافر بنامه خیلی به اون دین لطف کرده تا اینکه اینطوری بخواد مثل مسلمونیه الان زندگی کنه............

salimipour

عضو جدید
کاربر ممتاز

براساس كدوم احكام اسلامي اين مطالب نوشتي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

garshasbi-m

عضو جدید
بادرود
بعضي دوستان از استارتر محترم منبع خواستند بنده فكر ميكنم مهم نيست كه اين حرف شيخ طوسي هست يا نه مهم اينه كه واقعيت داره يا نداره و ميشه با يه نگاه به اطرافمون متوجه درست بودن يا نبودنش بشيم
در اسلام شما وقتي در جنگ بر كفار پيروز ميشيد اموال و زنان و فرزندان دشمن رو تصاحب ميكنيد و اما دليل اين حرفم جنگ جمل هست در اون جنگ وقتي اصحاب علي بن ابي طالب(ع) به ايشون مراجعه كردند براي تقسيم غنائم و زنان ولي ايشون قبول نكردند و گفتند كه اموال و زنان و فرزندان رو به صاحبانش برگردونيد و وقتي فشارها زياد شد فرمودند اول شما بگيد عايشه (ع) سهم كدامتون ميشه تا من بقيه رو تقسيم كنم و به اين ترتيب ديگران رو منصرف كردند ، جهت اطلاع اون دوستاني كه از جايگاه عايشه (ع) خبر ندارند بايد عرض كنم كه ايشون بنا بر نص صريح قرآن ام المومنين هستند ، اين اتفاق نشون ميده كه اين عمل در جنگها مجاز بوده و امام اول شيعيان با اين دليل افرادش رو از اين كار منصرف كرده و گرنه ميتونست به سنت پيامبر اشاره كنه و اونها رو منع كنه ولي ميبينيم كه در سنت پيامبر هم اين اتفاق ميافتاده و نميشده اين دليل رو آورد
و در موارد ديگه هم حتما همه دروغ مصلحتي و ديگر قضايا رو شنيديم
و اما مطلب ديگه اينكه در روزگار ما هم همين داستان وجود داره اگر كمي دقت كنيم به وضوح ميبينيم:
گروهك جندالله كه عبدالمالك ريگي فرماندهي اون رو به عهده داشت براين تصور هست كه كساني رو كه ميكشه كفار هستند ، وهابي هاي عربستان شيعيان رو اذيت ميكنند با اين عنوان كه اينها مشركند و مدتها صفويان سني ها رو و عثماني ها شيعيان رو به اسم دين گردن ميزدند ، و دوسال پيش در شهر ما و چند شهر ديگه حسينيه دراويش گنابادي رو به اسم دين تخريب كردند و مردم رو كتك زدند در صورتي اونها هم مسلمانند و من در برخورد با اونها چيزي خلاف اسلام نديدم و جالب اينكه اين اعمال در پناه حمايت بعضي از مراجع شيعه صورت ميگرفت ، در جنگ هشت ساله ايران و عراق ما اونها رو كافر ميدونستيم و اونها ما رو و بنا بر همين استدلال عراقيها فاجعه سوسنگرد رو به وجود آوردند ، همين الان خيلي ها خون بهايي ها رو حلال ميدونن و آمادگي قتل اونها رو دارند و ....
فاجعه وقتي پيش مياد كه عده اي اين قتلها و تجاوزها رو به قصد قربت انجام ميدن و انتظار پاداش اخروي دارند
جالب تر اينكه مسلمانان ياد گرفتن كه خودشون رو جاي خدا بذارن و در مورد حق و ناحق بودن ديگران قضاوت كنن ، شما به تاريخ هم كه نگاه كنيد ميبينيد كه در كربلا هر دو طرف خودشون رو برحق ميدونستند و طرف مقابل رو ناحق و به همين دليل هم پسر پيامبر رو در كربلا سر بريدند و اين داستان همچنان ادامه داره تا اونجا كه در عراق هرچه عمليات انتحاري انجام ميشه به جاي اون كه برعليه نظاميان خارجي باشه بر عليه غير نظاميان عراقي انجام ميشه و همه به قصد قربت و شهادت!!!!!!
باز ياد اون جمله معروف افتادم كه" دين افيون توده هاست"
:gol::gol::gol:

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق با توئه
این متن هدفدار نوشته شده
ولی خب یچیزاییش هم کمی به واقعیت نزدیکه

saman654

عضو جدید
همین اماهاش منو کشته قانون ایران رو هم نگاه کنی میبینی همینه از یه طرف جلوتو میبنده بعد با یه تبصره یه راه فرار برات میسازه

ju mong

عضو جدید
نا حدودی درسته
نگفته که دین بده!!! گفته ما ازش درست استفاده نمیکنیم. این ما هستیم که خودمون رو گول میزنیم!
مثل این میمونه که بهترین کلاس کنکور بری و بهترین کتابها رو تهیه کنی و همین خالیت کنه و توی یه توهم مجازی قرارت بده و اصل کاری که باید انجام بدیو فراموش کنی! معلومه اونایی که نصف امکانات تو رو نداشتن فقط اصل رو درمیابن و روش تمرکز میکنن و قبول میشن ولی تویی که تو تمام مدت تو باد برتر بودن و فرق داشتن بودی نه ...!

fatimma

عضو جدید
چه جالب این سومین تاپیک با همین اسمه
ولی هیچکس هم هیچ مدرکی نداره
چون مدرکی وجود نداره
به قران مراجعه کنید تا بفهمید همش کذب محضه
واسه غیبت:سوره حجرات ایه 12 واسه بقیش اگه وقت کنم میزارم
و متاسفم که هنوز ادمایی وجود دارن که خودشون رو روشن فکر میدونن ولی ذره ای از عقل بهره نبردن
کسایی که کار دولت ها رو به پای دین میزارن اگه کسی که قدرت دستشه و خطا میکنه و دم از اسلام میزنه این ینی دین مشکل داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟