ذخیره اس ام اس

civilica2008

عضو جدید
سلام دوستان
از زحمتاتون ممنونم

در گوشی grand duos چطوری میشه اس ام اس های ورودی و ارسال شده را به غیر از اینکه روی خود گوشی داخل جعبه پیام ها ذخیره میشه، در جای دیگه ای هم ذخیره کرد؟؟؟؟

ایا میشه کاری کرد که اس ام اس ها روی سیم کارت هم ذخیره بشه؟؟؟

میشه برنامه ای نصب کرد رو این گوشی، که علاوه بر ذخیره اس ام اس ها در جعبه پیام ها، اس ام اس های ورودی و ارسالی در یه جای دیگه گوشی یا توی یه برنامه دیگه هم ذخیره بشه؟؟؟؟ چه برنامه ای نصب کنم؟؟؟
البته میخوام به صورت خودکار ، این کار انجام بشه. یعنی من هر اس ام اسی که برا یکی میفرستم یا هر اس ام اسی که به گوشیم میاد، بدون اینکه من کاری انجام بدم، اس ام اس ها در یه جای دیگه غیر از جعبه پیام ها هم ذخیره بشه. مثلا توی یه برنامه دیگه که من خودم نصب کردم.
ممنون میشم کمکم کنید.

beehrad

عضو جدید
سلام دوست عزیز
راستش من خیلی دنبال چنین برنامه ای برای سامسونگ گلکسی کور گشتم ولی برنامه ای که اختصاصی این کارو انجام بده پیدا نکردم جز اینکه نرم افزار اس ام اس مانند go sms pro رو که روی اینترنت میتونی راحت پیدا کنی نصب کنی وکلا اون نرم افزار میشه سیستم پیام رسانی ومسینجر گوشیت و توی این نرم افزار پیش بینی اینکار شده

jamnaj

عضو
من یه کار ساده میکنم؛ شاید بدردتون بخوره:
هرSMS رو که بخوام ذخیره کنم کپی میکنم و بعد در صفحات متعدد یه MMS که قبلا ذخیره کردم اضافه میکنم //از طریق اصلاح//>>>>>>>>>>>>
این طوری1 - هم ظرفیت ذخیره SMS سیمکارت یا گوشی که محدود ه اشغال نمیشه و اطلاعات روی کارت حافظه ذخیره میشه 2- و دیگر اینکه توی دو سه تا MMS بطور موضوعی طبقه بندی میشه و از شلوغ بودن و گم کردن مطالب پرهیز میشه 3- میشه راحت به "کامپیوتر "یا "فضای رایگان " ایمیلها انتقال داد (بعض ایمیلها MMS دریافت میکنند : مثل http://mail.iran.ir/Mail/ یا https://www.chmail.ir/ >>>نوع نمایششان فرق میکن و ایران دات آی آر یکجا نمایش میدهد)
4- و هر وقت لازم شد کل مطالب (مجموعه) روبه دوستان وآشنایان فرستاد //حتی به اندازه یک کتابچه کوچک و با تصاویر و آهنگهای ضمنی در هر صفحه//
یا مطالب انتخابی رو کپی نمود وبه صورت پیام متنی یا چندرسانه ای (تصویری) فرستاد " با هزینه ای اندک"
این یه راه ارزان وبدون نیاز به هیچ نرم افزار اضافی بود
اگه خوشتون اومد به دوستان هم پیشنهاد کنید
منتها اولا مراقب باشید پیامهای خصوصی تان قاطی مطالب دیگر نشود که ندانسته به افراد دیگه فرستاده بشه !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ثانیا پیامهای خوب ذخیره و ارسال کنید که یه ثوابی هم ما ببریم نه اینکه فقط اپراتورها رو ذوق مرگ کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!