دیکشنری فارسی به انگلیسی فنی (مکانیک)

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
سلام کسی دیکشنری فارسی به انگلیسی و بالعکس مهندسی مکانیک را نداره؟ اگه برای موبایل را هم اگه داشته باشد که خیلی علی می شه.

;););););););););););););)

meoiotu

عضو جدید
سلام مهندس.شما یه مهندس مکانیکید بابا.درسته فارسی زبان مادریه ولی برا انتقال دانش وفن آوری دیگه باید اینگلیسی باشه.خببببببببب؟؟آفرین.بهتره کتاباتو هم به اینگلیسی تبدیل کنی.دیروز یکی از بچه های ارشد می پرسید این انسیس ،فارسی نداره،منم با کیفم با تمام خشونت کوبیدم سرش.:biggrin::biggrin:.اینو دانلود کن بعدش مارو هم تو سحری دعا کن.یا علی

http://ifile.it/oulbfx5/3337___dictionary_of_engineering-2e.zip

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
سلام مهندس.شما یه مهندس مکانیکید بابا.درسته فارسی زبان مادریه ولی برا انتقال دانش وفن آوری دیگه باید اینگلیسی باشه.خببببببببب؟؟آفرین.بهتره کتاباتو هم به اینگلیسی تبدیل کنی.دیروز یکی از بچه های ارشد می پرسید این انسیس ،فارسی نداره،منم با کیفم با تمام خشونت کوبیدم سرش.:biggrin::biggrin:.اینو دانلود کن بعدش مارو هم تو سحری دعا کن.یا علی

http://ifile.it/oulbfx5/3337___dictionary_of_engineering-2e.zip

سلام، دوست عزیز چه طور دانلودش کنم!!!!!!!!!

A NEW LANGUAGE IS A NEW LIFE

meoiotu

عضو جدید
سلام، دوست عزیز چه طور دانلودش کنم!!!!!!!!!

A NEW LANGUAGE IS A NEW LIFE

اول روش کلیک کن.بعد پایین صفحه نوشته request download ticket اونو بذن .بعد یه صفحه میاد که پایینش هست download اونو بذن .دوباره یه صفحه میاد که بالاش نوشته please click hereبعد از اینکه اونو زدی خودش دانلود میکنه.

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
اول روش کلیک کن.بعد پایین صفحه نوشته request download ticket اونو بذن .بعد یه صفحه میاد که پایینش هست download اونو بذن .دوباره یه صفحه میاد که بالاش نوشته please click hereبعد از اینکه اونو زدی خودش دانلود میکنه.

مرسی دانلود کردم. به صورت pdf بود عزیز دلم من خودم نرم افزارش را دارم. این انگلیسی به انگلیسه. من فارسی به انگلیسی را می خواهم.

redonly

کاربر فعال
کاربر ممتاز
انگلیسی به فارسی هم باشه ولی تمام لغات مکانیک را داشته باشه بازم خوبه. کسی نداره؟

bluemoon

عضو جدید
عطا جون لینکش مشکل داره. دانلود نمیشه :( یه جای دیگه آپلود کن

Behnam69irani

عضو جدید
هر مهندس مکانیکی قبل از مهندس مکانیک بودن بهتره واسه خودش دانشجوی زبان فراملی(کردستان عراق،افغانستان،تاجیکستان)، ملی و مادری(شاید) اش ، پارسی ، باشه. برای انتقال دانش و فناوری زبان پارسی ضعیفه یا ما و استادای پرمدعامون داریم نابودش میکنیم؟

بالا