دهه شصتياش بياتن تو........

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
نهههههه
نگوووووووو
من حقمو پس ميگيرم
حق خيال باطلي كه تودوران كودكيم داشتممم:surprised:
من از رئيس صداوسيما شكايت دارممممممممم
میدونی که اونا دوقلو نبودن؟سرمونو گول مالیدن:D

baran270

عضو جدید
کاربر ممتاز
يادش بخير چه خاطراتي اشك تو چشمام جمع شد واقعا يادش بخير:gol:

يادتونه يه كاكا‍ىويي بود به شكل ماهي خيلي خوشمزه بودن خيلي دوست داشتم اما كم خوردم :cry:
برنامه كودكي وروجك و مدرسه موشها وفوتباليساو و ديگه ديگه جمعه ها مينشتيم پاش
يادتونه كتاب فارسي حجمش چقدر بود يادمه مال من حجمش زياد بود بعد ساله بعد حجمش كم شد خيلي حرص خوردم اما بازم يادش بخير ما اون كتابو خونديم:gol:

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
يادش بخير چه خاطراتي اشك تو چشمام جمع شد واقعا يادش بخير:gol:

يادتونه يه كاكا‍ىويي بود به شكل ماهي خيلي خوشمزه بودن خيلي دوست داشتم اما كم خوردم :cry:
برنامه كودكي وروجك و مدرسه موشها وفوتباليساو و ديگه ديگه جمعه ها مينشتيم پاش
يادتونه كتاب فارسي حجمش چقدر بود يادمه مال من حجمش زياد بود بعد ساله بعد حجمش كم شد خيلي حرص خوردم اما بازم يادش بخير ما اون كتابو خونديم:gol:
;)........يادش بخير

immigrant

عضو جدید
میسییییییییی.
واقعا دوران زیبایی بود.
بچگی کجایی که یادت بخیر:smile:

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
بزرگ شدن ؛ آرزوی کودکانه ای بود که به پشیمانی اش نمی ارزید ... !!!

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
بزرگ شدن ؛ آرزوی کودکانه ای بود که به پشیمانی اش نمی ارزید ... !!!

یادش به خیر او ن روزا .خیلی روز های خوبی بود . راست میگی همیشه آرزو داشتین بزرگ بشیم اما الان آرزو دارم به همون زمونه برگردم تو کوچه ها گل کوچیک بازی کنم و همسایمون بیاد توپمونو پاره کنه بعد 1 سنگ محکم به درشون بزنم و برم 1 توپ دیگه بخرم . اون موقع ها خیلی از دستشون شاکی میشدم اما الان دست تک تک همشونو می بوسم . عجججججججججججججب شاد بودیم اراحت زندگی می کردیم بدون اینکه غصه ای داشته باشیم . البته الانم شادیما اما نه مثل اون زمونه.

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش به خیر او ن روزا .خیلی روز های خوبی بود . راست میگی همیشه آرزو داشتین بزرگ بشیم اما الان آرزو دارم به همون زمونه برگردم تو کوچه ها گل کوچیک بازی کنم و همسایمون بیاد توپمونو پاره کنه بعد 1 سنگ محکم به درشون بزنم و برم 1 توپ دیگه بخرم . اون موقع ها خیلی از دستشون شاکی میشدم اما الان دست تک تک همشونو می بوسم . عجججججججججججججب شاد بودیم اراحت زندگی می کردیم بدون اینکه غصه ای داشته باشیم . البته الانم شادیما اما نه مثل اون زمونه.

پسر همسايه ما هم هميشه توپش ميومد توي خونه ما و سر ظهر زنگ مي زد كه بدين ...يه بار بابام باهاش همين كار رو كرد ..بايد قيافش رو مي ديدين ..بيچاره :D

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
پسر همسايه ما هم هميشه توپش ميومد توي خونه ما و سر ظهر زنگ مي زد كه بدين ...يه بار بابام باهاش همين كار رو كرد ..بايد قيافش رو مي ديدين ..بيچاره :D

خودمم تجربشو داشتم می فهمم چقدر سختی کشیده . بنده ی خدا

M.Ghane

متخصص شطرنج باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
آخه جای اون نبودید که بفهمین لذت بازی دست جمعی فوتبال تو کوچه چقدر زیاده . بچه هم بود نمی فهمید که تذکر یعنی چی

من الان هرکی تو جلوی در مون بازی کنه که البته دیگه جمع شده کوچه بازی کردنا . به عشق اون روزا هیچی بهش نمی گم . دست خودم بود میرفتم باهاشون بازی هم میکردم .هاهاها

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخير ما بچه بوديم ، يه دستمال کهنه اي ، لنگ ماشيني چيزي پيدا ميکردن ميذاشتن لاي پامون بقچه ميکردن تا يه هفته بعد بازش کنن الان پوشک زدن واسه بچه با خروجي هوا از هردو طرف ، 8 لايه محافظ ، ويتامينه ، همراه با عصاره مالت ، 12 اير بگ ، کروز کنترل ، سنسور عقب ، تهويه مطبوع ، با ال سي دي... خلاصه فول آپشن ديگه ! از ال سي دي هم توشو نشون ميده ديگه لازم نيست را به را بازش کنن

seabride

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچگی یعنی: وقتیکه فاصله ی دستشویی تا اتاقمونو می دویدیم
و از اینکه لولو ما رو نمی خورد فریاد می زدیم، ھـــــوراااا

*Roshana*

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلاس اول که بودیم همش عشق اینو داشتیم بریم کلاس دوم با خودکار بنویسیم:w10:

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هعی چه نسلی شدیم ما ؟!
بی توقع
زحمتکش
...

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا جان حس میکنم به زور می‌خوان یه شرایطی رو روم آزمایش کنند ؟ مگه مریضین حیوانات ؟ اه ... پیر شدم :(