دسترسی به اکثر مراجع و مقالات با استفاده از پروکسی های دانشگاهی

zg13454

عضو جدید
سلام
خواهش میکنم...
چرا میشه... اما پروکسی های دانشگاه های چینی و کلا خارجی دسترسی به اکثر مقالات را ممکن میکنند در حالیکه برای نمونه اکانت دانشگاه صنعتی شریف برای دسترسی به مقالات IEEE و اسپرینگر منقضی شده و بعضی دانشگاه های داخلی فقط برای باز کردن بعضی از مقالات خاص سابسکرایب شده اند.

با سلام
ممنون از جوابتون
آهان پس ازاین لحاظ اینا رو معرفی می کنید
پروکسی های دانشگاه های داخل به راحتی در دسترس اند ؟یعنی میشه از دانشجوهاشون گرفت؟

saeed_telecom

عضو جدید
با سلام
ممنون از جوابتون
آهان پس ازاین لحاظ اینا رو معرفی می کنید
پروکسی های دانشگاه های داخل به راحتی در دسترس اند ؟یعنی میشه از دانشجوهاشون گرفت؟

خیر... براحتی در دسترس نیستند و باز باید از روش پیدا کردن آی پی سرور های دانشگاهی دیگر برای یافتن آنها استفاده کرد... دوست گلم، خیلی از دانشجویان دانشگاه ها نمیدانند که از دانشگاهشان به روش آی پی بیس به مراجع علمی متصل میشوند و البته اگر بدانند شاید بتوانند با استفاده از نرم افزارها یا سایت های شناسایی آی پی اختصاص یافته ی سرور ها به کاربران، آی پی خود را پیدا کنند و البته اینکه آیا میشود از آن به عنوان پروکسی استفاده کرد، خود بحثی مجزاست. :smile:

zg13454

عضو جدید
خیر... براحتی در دسترس نیستند و باز باید از روش پیدا کردن آی پی سرور های دانشگاهی دیگر برای یافتن آنها استفاده کرد... دوست گلم، خیلی از دانشجویان دانشگاه ها نمیدانند که از دانشگاهشان به روش آی پی بیس به مراجع علمی متصل میشوند و البته اگر بدانند شاید بتوانند با استفاده از نرم افزارها یا سایت های شناسایی آی پی اختصاص یافته ی سرور ها به کاربران، آی پی خود را پیدا کنند و البته اینکه آیا میشود از آن به عنوان پروکسی استفاده کرد، خود بحثی مجزاست. :smile:

ممنون از توضیحات کاملتون
یه سوال دیگه البته اگه حوصله داشتید جواب بدید . از کجا بفهمیم که یک آی پی خصوصیت پروکسی شدن داره یا نه ؟
سربلند باشید

saeed_telecom

عضو جدید
ممنون از توضیحات کاملتون
یه سوال دیگه البته اگه حوصله داشتید جواب بدید . از کجا بفهمیم که یک آی پی خصوصیت پروکسی شدن داره یا نه ؟
سربلند باشید

پروکسی آی پی آدرس اختصاص یافته به سروره... در واقع شما با وارد کردن پروکسی مقصد بسته های داده را از سرور به آدرس خودتان تغییر میدهید... در واقع بسته های ارسالی از مراجع علمی با ارسال به سرور دانشگاه در واقع به آدرس شما ارسال میشوند... در واقع نوع پروکسی ها مربوط به لایه ی کاربری (Application layer) و پورت ها مربوط به لایه ی انتقال (transport layer) و آی پی آدرس ها مربوط به لایه ی شبکه (Network layer) میباشد و میتوان براساس پورتها نوع پروکسی را تشخیص داد... بنابراین شما با استفاده از پروکسی در ارسال داده برای اتصال به سرور مرجع علمی با آی پی آدرس اختصاصی مربوط به سرور دانشگاه متصل شده اید که به کاربران اختصاص نیافته است و در نتیجه سرور سایت شما را به عنوان کاربر دانشگاه تلقی میکند.

nimsam

عضو جدید
با سلام خدمت آقا سعید
بابت کارتون ممنون. من دیشب 3 تا مقاله رو تونستم بگیرم. اما بعد از اون قطع شد و هر کدوم از پروکسی ها رو که امتحان می کنم دیگه جواب نمیده
مشکل از طرف من می تونه باشه یا چیزه دیگه ای است؟

zg13454

عضو جدید
پروکسی آی پی آدرس اختصاص یافته به سروره... در واقع شما با وارد کردن پروکسی مقصد بسته های داده را از سرور به آدرس خودتان تغییر میدهید... در واقع بسته های ارسالی از مراجع علمی با ارسال به سرور دانشگاه در واقع به آدرس شما ارسال میشوند... در واقع نوع پروکسی ها مربوط به لایه ی کاربری (Application layer) و پورت ها مربوط به لایه ی انتقال (transport layer) و آی پی آدرس ها مربوط به لایه ی شبکه (Network layer) میباشد و میتوان براساس پورتها نوع پروکسی را تشخیص داد... بنابراین شما با استفاده از پروکسی در ارسال داده برای اتصال به سرور مرجع علمی با آی پی آدرس اختصاصی مربوط به سرور دانشگاه متصل شده اید که به کاربران اختصاص نیافته است و در نتیجه سرور سایت شما را به عنوان کاربر دانشگاه تلقی میکند.

سپاسگذارم
موفق باشید

zg13454

عضو جدید
با سلام خدمت آقا سعید
بابت کارتون ممنون. من دیشب 3 تا مقاله رو تونستم بگیرم. اما بعد از اون قطع شد و هر کدوم از پروکسی ها رو که امتحان می کنم دیگه جواب نمیده

منم امروز چند تاشو امتحان کردم ولی موفق نشدم.:( مقالمو گذاشتم تو تاپیک دریافت مقالات اونجاهم هنوز کسی زحمت دانلودشو نکشیده:(

saeed_telecom

عضو جدید
با سلام خدمت آقا سعید

سلام دوست عزیز
مشکل از شما نیست... بزودی پروکسی های جدید رو قرار میدم...

saeed_telecom

عضو جدید
پروکسی دو دانشگاه

پروکسی دو دانشگاه

دانشگاه علم الکترونیک و تکنولوژی چین:
Socks Host v5: 222.197.188.39
PORT:1080

سرعت اتصال این سرور به IEEE پایین است و گاهی اتصال را رد میکند اما به بقیه ی مراجع علمی به سرعت و براحتی متصل میشود:
Soochow University:
Socks Host v5: 202.195.128.106
PORT: 1080
HTTP Proxy: 202.195.128.106
PORT: 1989

لطفا هرچه سریعتر جهت دسترسی به مقالات مورد نیاز خود اقدام کنید زیرا این نوع از پروکسی ها به سرعت خراب می شوند.
برای استفاده ی هرچه بیشتر از پروکسی ها از آنها به عنوان *****شکن استفاده نکنید

zg13454

عضو جدید
PORT:1080

سرعت اتصال این سرور به IEEE پایین است و گاهی اتصال را رد میکند اما به بقیه ی مراجع علمی به سرعت و براحتی متصل میشود:
Soochow University:
Socks Host v5: 202.195.128.106
HTTP Proxy: 202.195.128.106
PORT: 1989

لطفا هرچه سریعتر جهت دسترسی به مقالات مورد نیاز خود اقدام کنید زیرا این نوع از پروکسی ها به سرعت خراب می شوند.
برای استفاده ی هرچه بیشتر از پروکسی ها از آنها به عنوان *****شکن استفاده نکنید

سلام دوست خوب
از اینکه پیگیری می کنید ممنونم
بله این پروکسی های جدید وصل شدن اما به ieee وصل نشدند.

saeed_telecom

عضو جدید
دانشگاه صنعتی Dalian

دانشگاه صنعتی Dalian

دانشگاه صنعتی Dalian:
دقت کنید که پروکسی این دانشگاه از نوع SOCKS v5 می باشد و جهت اتصال سرور به دانشگاه در تلاشهای ابتدایی نیاز به چند بار رفرش کردن صفحه می باشد.
همچنین دقت داشته باشید که این پروکسی را در قسمت مربوط به SOCKS Host وارد کنید.
Socks Host v5: 202.118.64.14
برای استفاده ی هرچه بیشتر از پروکسی ها از آنها به عنوان *****شکن استفاده نکنید.

saeed_telecom

عضو جدید
توجه!

توجه!

با سلام خدمت دوستان عزیز
بسیاری از پروکسی هایی که در پست های اخیر قرار داده ام بطور مداوم فعال و غیر فعال میشوند و بنابراین میتوانید با امتحان آنها از توانایی اتصال آنها به مراجع مطلع شوید.

arad.n

عضو جدید
با هیچ کدوم این پروکسی ها نمیشه از ACS مقاله گرفت:cry:
البته بیشتر هدفم درد دل بود. وگرنه که خیلی ممنون و سپاس;)

saeed_telecom

عضو جدید
با هیچ کدوم این پروکسی ها نمیشه از ACS مقاله گرفت:cry:
البته بیشتر هدفم درد دل بود. وگرنه که خیلی ممنون و سپاس;)

قربان شما... راستش فقط بعضی از دانشگاه ها دسترسی به تمام ژورنالها و مراجع رو امکان پذیر میکنن... رتبه ی اول برای دانشگاه McGill کاناداست که حتی کتابهای وایلی رو هم کاملا باز میکنه... :surprised:
دانشگاه های Peking و دانشگاه علم و تکنولوژی چین هم جزو این دسته از دانشگاه ها هستند... اما خب این دانشگاه ها کمیاب و بعضا نایاب هستند در دنیای پروکسی ها... :razz:

saeed_telecom

عضو جدید
دانشگاه JILIN و صحبتی چند در باب مقاله!

دانشگاه JILIN و صحبتی چند در باب مقاله!

دوستان عزیزم همانطور که عرض کردم پروکسی های دانشگاه های چینی که در پست های پیشین گذاشته ام بطور مداوم فعال و غیرفعال میشوند... پس امتحان کردن آنها ضرر ندارد... برای نمونه:
دانشگاه JILIN:
HTTP Proxy: 202.198.17.141
PORT: 8080
لطفا هرچه سریعتر جهت دسترسی به مقالات مورد نیاز خود اقدام کنید زیرا این نوع از پروکسی ها ممکن است سریع خراب شوند.
در ضمن من هر از گاهی میبینم که دوستان تاکید زیادی روی مقالات کنفرانسی IEEE دارند و بدون هدف و بدون توجه به فیلد تحقیقاتی خود و حتی سال انتشار مقاله مقالات خود را مطلقا بر مبنای abstract درخواست میکنند... باید خدمت شما عرض کنم که مقالات کنفرانسی IEEE از اعتبار بالایی برخوردار نیستند و 100% قابل اعتماد نخواهند بود... سعی کنید از مقالات کنفرانسی بیشتر جهت دریافت ایده و خلاقیت های جدید فکری استفاده کنید و برای تحقیقات و پایه گذاری پروپوزالها و طرح هاتون حتما از ژورنالها، ترنسکشن ها و نهایتا لترها،مجله ها و تیوتریالهای معتبر IEEE استفاده کنید و قبل یا بعد از دریافت هر مقاله ای با استفاده از نرم افزارهای مخصوص مانند Mendeley و سایتهای معتبر از اعتبار آنها اطمینان حاصل کنید و Citation آنها را حتما چک کنید.
موفق باشید. :w30:

nimsam

عضو جدید
همین الان دانشگاه دالیان رو امتحان کردم و سرعت خوبی هم داره
از توجهتون ممنون

ashklabkhand1368

عضو جدید
همه پروکسی ها از کار افتاده.فقط چند دقیقه تونستم با آی پی دانشگاه دالیان وصل بشم ولی از کار افتاد

saeed_telecom

عضو جدید
University of Alaska

University of Alaska

دانشگاه آلاسکا
دقت کنید که پروکسی این دانشگاه از نوع SOCKS v5 می باشد و جهت اتصال سرور به دانشگاه در تلاشهای ابتدایی نیاز به چند بار رفرش کردن صفحه می باشد.
SOCKS Host v5: 137.229.178.131
PORT: 8267

ashklabkhand1368

عضو جدید
دانشگاه آلاسکا
PORT: 8267
وصل نمیشه:(

ashklabkhand1368

عضو جدید
وصل میشه دوست عزیز... در اتصال اولیه به سرور دانشگاه گاهی نیاز است چند بار رفرش کنید... بعد از اتصال به سرور مشکل حل میشه... من همین الان امتحان کردم و متصل شد... :w11:

n+1 بار رفرش کردم ولی ieee رو باز نکرد!!!از بین این پروکسی ها من فقط یه بار با دانشگاه دالیان وصل شدم.به شدت به مقاله نیاز دارم ولی ieee کل ایران قطع شده!!

saeed_telecom

عضو جدید
n+1 بار رفرش کردم ولی ieee رو باز نکرد!!!از بین این پروکسی ها من فقط یه بار با دانشگاه دالیان وصل شدم.به شدت به مقاله نیاز دارم ولی ieee کل ایران قطع شده!!

بازه ی n شما فکر کنم صفر و یک بوده، مهندس جان... :D
من همین الان با 4بار رفرش کردن متصل شدم... مستقیم به کتابخانه ی دیجیتال IEEE متصل بشید... ieeexplore.com... در ضمن سعی کنید از مرورگر فایرفاکس استفاده کنید و در هنگام وارد کردن پروکسی ها به هیچ عنوان تیک use this proxy server for all protocols را نزنید... همچنین دقت داشته باشید که بر مبنای نوع پروکسی آن را در جای مربوط به خود وارد کرده باشید...

saeed_telecom

عضو جدید
پروکسی دو دانشگاه

پروکسی دو دانشگاه

دانشگاه آلاسکا:
Socks Host v5: 137.229.178.131
PORT: 11038

دانشگاه صنعتی Dalian:
Socks Host v5: 202.118.64.14

saeed_telecom

عضو جدید
پروکسی سه دانشگاه

پروکسی سه دانشگاه

دانشگاه علم و تکنولوژی چین:
Socks Host v5: 202.38.95.66

دانشگاه شرق چین:
Socks Host v5: 202.120.88.12

ashklabkhand1368

عضو جدید

دانشگاه علم و تکنولوژی چین:
Socks Host v5: 202.38.95.66

دانشگاه شرق چین:
Socks Host v5: 202.120.88.12

من بازم تلاش کردم حتی تا 30 بار رفرش کردم ولی نمیشه و این پیغام میاد
The proxy server is refusing connections
من از خوابگاه دانشگاه وصل میشم به نت،ممکنه دلیلش این باشه که ای پی دانشگاه ما نمیذاره؟؟؟

saeed_telecom

عضو جدید
من بازم تلاش کردم حتی تا 30 بار رفرش کردم ولی نمیشه و این پیغام میاد
The proxy server is refusing connections
من از خوابگاه دانشگاه وصل میشم به نت،ممکنه دلیلش این باشه که ای پی دانشگاه ما نمیذاره؟؟؟

من همین الان بدون رفرش متصل شدم دوست عزیزم... مشکل میتونه این باشه... بعضی از دانشگاه ها پروکسی ها با پورت بالای 1000 و ساکسها رو میندن و شاید دلیلش همینه...

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
دوستان اینکه هی بنویسین وصل میشه و نمیشه که فایده ای نداره، به هر حال ما قبل این اجازه اینجور تاپیک ها رو نمیدادیم، ولی الان کیفیت کار دوستمون آقا سعید و تلاشی که برای به روز نگه داشتن اینها میکنن نمایانه. دوستانی هم هستن که استفاده میکنن.

البته مشکل های خودتون رو بنویسین ولی دوستمون هم لحظه ای نمیتونه بشینه و بگه کدومش کار میکنه و کدوم نمیکنه.

saeed_telecom

عضو جدید
University of Alaska

University of Alaska

دانشگاه آلاسکا
PORT: 3470

بالا