در خواست پروژه کارآفرینی موضوع : کارگاه تزریق پلاستیک

bazmande

عضو جدید
سلام به همه ی دوستای گلم .
من دانشجوی کاردانی رشته ی قالبسازی هستم:)
میخواستم اگه ممکنه و کسی درباره ی پروژه کسب و کار یک کارگاه تزریق پلاستیک یا هر موضوع دیگه مربوط به این رشته پروژه ای داره بهم بده چون واقعا وقت نمیکنم برم تحقیق کنم و خودم پروژه را آماده کنم:cry: الان که تو امتحانات میان ترم هستیم بعدش هم تا چشم باز میکنیم امتحانات پایان ترم:( ممنون از همگی:gol::gol::gol::gol::heart:
درخواست دیگه ای هم داشتم :redface: ما هنوز تو کارگاه شروع به ساخت جیگ و فیکسچر نکردیم چون به دلایلی همه ی گروه ها کارشونا از بعد از عید شروع کردندو همه عقب هستیم:( ما تقریبا قالب تزریق پلاستیکمون را تمام کردیم و 2 جلسه ی کارگاهی دیگه وقت داریم که یک جیک و فیکسچر بسازیم خواهش میکنم اگر کسی هست که یک طرح ساده که تقریبا نمره خوبی هم بیاریم ازش داره بهم خبر بده تا ایمیلم را بدم یا تو همین تاپیک قرار بده.پیشاپیش تشکر.موفق باشید:heart::gol::redface:

bazmande

عضو جدید
چرا پس کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی هیچ کس کارآفرینی پاس نکرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!:(

bazmande

عضو جدید
ممنون اگه این هفته هم چیزی پیدا نشد دیگه باید خودم 1کاریش بکنم:(

saeed.bagheri67

عضو جدید
سلام دوست عزیز،نمیدونم با توجه به رشتت منظورت چیه،اما من برای درس طرح و اقتصادمون یک پروژه کسب و کار، کار کردم در رابطه با همین موضوع.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

behzad.engi

عضو جدید
سلم دوست عزیز آقا سعید اگه میشه تو همین تاپیک طرح کسب وکارت رو برای من بزار ممنون میشم